Notifications

Nový rok a s ním i plány...

3. ledna 2017 v 23:15 | Ellie

Zdravím lidičky,

po delší odmlce (bohužel delší, než jsem myslela) se opět hlásím a přináším sebou i informativní článek. Jako první, bych se chtěla omluvit. Vím, že mé povídky jsou již velmi dlouho ve formě "pozastaveno", věřte, že mě to hodně mrzí. Jenže člověk musí mít nějaký nápad, múzu, jinak není schopen tvořit. A tak to je i u mě. Měla jsem plány s každičkou povídkou, kterou mám rozepsanou, ale v jistou chvíli, to nějak vymizelo a ať jsem se snažila sebevíc, nemohla jsem na nic přijít. Psát násilím taky nic nevyřeší. Nejen že se vám osobně, ale i čtenářům pak povídka nelíbí, ale ani vás to nebaví psát. Měla jsem mnohokrát otevřený word, dokonce jsem si pustila i hudbu vhodnou ke psaní, která mi vždy pomohla, ale ani to nestačilo a já jen tupě zírala do prázdné stránky a nemohla se přinutit k napsání ani jednoho slova. Proto jsem se rozhodla skoro všechny své rozepsané povídky pozastavit, jednu, kterou jsme tak nějak vydávali, byl druhý díl povídky "I'm the Alpha now", který nese název "I'm the Dark One now", ale i ta teď trošku stávkuje, jelikož další část má psát Tew a ta má teď jiné starosti (školu, zkoušky, práci), ale nebojte se, zase se pak do toho pustí a ITDON bude opět přidáván.

Teď ale zpět k tomu co jsem psala. Mé starší povídky. Vím, že spousta z vás je čtou na wattpadu a taky i podle komentářů, se vám líbí, což mě osobně velmi těší. Proto pro vás mám asi dobrou zprávu. Jak už to v novém roce chodí, lidi si dávají různá předsevzetí a já asi nebudu jiná. Moje předsevzetí je, že se konečně a opět pustím do svých starých povídek a budu se je snažit co nejrychleji dokončit. Vím, že některé jsou zastaveny již dlouho a opravdu se za to stydím. Svou strašlivou chybu se budu snažit napravit. Jelikož zatím nemám žádnou předepsanou kapitolu, tak ani nic nepřidám, ale chci si během ledna, ke každé povídce něco napsat abych pak mohla s klidným srdcem pokračovat, proto vydávám prohlášení:

Můj konečný návrat se uskuteční 1. Února 2017.

Od tohoto dne, se můžete těšit opět na nové části starých povídek, které už snad budou přidávaný pravidelně. Moc děkuji, za vaši podporu a mějte semnou trpělivost. Múza je sice zpět, ale ještě ne na 100%, proto to nejde všechno hned, ale snažím se opět dostat do těch starých kolejí a věřím, že se mi to všechno povede.


S pozdravem vaše EllieMerry Christmas and Happy New year!

3. ledna 2017 v 0:13 | Ellie and Tew*

Ahojky naši milí čtenáři,


Na začátku bych se chtěla omluvit, že píšeme až tak pozdě, prakticky po svátcích a po novém roce, ale nějak jsme ani jedna z nás neměli čas a když už byl, zapomněli jsme (hold jsme taky jenom lidi nebo ne :) )Takže bych ráda za sebe i za mou kamarádku Tew, chtěla všem dodatečně popřát Šťasně a pokojné Vánoční svátky, doufám, že jste je všichni prožili v poklidu s rodinami a že pod stromečkem na vás čekalo plno dárečku, ze kterých jste měli jen radost, snad se nenašel žáden, který by nějak zklamal, a vy jste byli jen a jen spokojeni.


A když už máme za sebou by svátky, kdy jsme se všichni určitě přežrali jako prasata :D :D, no však víte jak to myslím. Cukroví, salátek, kapřík a koblihy a nevím co ještě všechno. Pak se týden člověk snažil, jakože držet dietku, aby se mohl zase napapat pořádně na silvestra. A tady moji milí, je opět ta část, kde bychom vám chtěli popřát. Obě bychom vám chtěli popřát Šťastný Nový Rok 2017. Aby byl lepší jako ten minulý, abychom byli všichni zdraví, protože to si myslím je to nejhlavnější a to další jako je štěstí, úspěch, láska to už pak přijde tak nějak samo.


Doufám, že v tomhle roce se nám podaří přinést vám více kapitol naších povídek, nějaké ty novinky, recenze či jiné věci. Snad si k nám opět najdete cestičku.

Vaše holky, Ellie a Tew*

Oznámení #1

22. června 2016 v 18:32 | Ellie and Tew*

Zdravíme všechny,

Opět se hlásíme s menším oznámením. Jak jste si již všimli, momentálně se na blogu přidávají jen články s návštěvnosti. To se má však v brzké době změnit. Chtěla bych tímto článkem dát na vědomí, že si s Tew* dáváme dva týdny pauzu. To znamená, že počínaje zítřkem, se na blogu nebude nic dít, myšleno tak, že se neobjeví nové články, berte to jako hiatus.

"Od 23.6. do 7.7.2016 má blog prázdniny"

Ale mezitím, co bude stránka odpočívat, se my dvě budeme snažit předepsat si co nejvíce z povídek. Ať už půjde o povídky rozepsané, tak novinky, které pro vás chystáme. A na co, že se to můžete z nových povídek těšit?

  • Hellhound [Avengers ff] - Ellie
  • Revenge [vlastní tvorba] - Ellie a Tew*
  • I'm the Dark One now [TO/TW ff] - Ellie a Tew*

Jak vidíte, máte se určitě na co těšit. Takže my jdeme psát a blog prázdninovat. Mějte se. Vaše Holky Mrkající

Ellie a Tew*

Welcome

31. května 2016 v 22:04 | Ellie and Tew*

Zdravíme vás lidičky,


Jako první bychom vás chtěli uvítat na našem novém blogu. Ano čtete správně, našem, jelikož, tento blog spravujeme dvě. Já (Ellie) a Tew*. Obě jsme předtím měli blog s povídkami. Když už, ale nějak nevíte co dál a přestanete přidávat a věnovat se tomu, stránka jen tak stojí a chátrá a vy na to koukáte a říkáte si, jestli to má ještě nějaký význam. A to byl tak nějak i náš případ. Obě jsme se přestali věnovat blogu, nic nepřidávali a abych řekla pravdu, ani nic moc nepsali, možná jednou za čas jsme se mrkli na blog, ale tím to vlastně skončilo. Proto tak nějak vznikl nápad, začít od začátku s čistým štítem. S Tew* jsme se domluvili a nakonec, slovo dalo slovo a vznikl nový a společný blog. A jelikož se sluší a patří napsat něco na uvítání tak se i já teď o to snažím i když trošku pozdě. Jelikož už fungujeme nějaký ten pátek (přesně od 5. Dubna 2016), ale až teď vydáváme článek, který vám tak trochu přiblíží, o čem všem to tady bude.

V první řadě se náš blog zaměřuje na naše povídky. Ty, které máme stále rozepsané, jsme přidávali na stránku (ať už šlo o kapitolové či jednorázovky), na ty dokončené najdete odkaz na wattpadu. Dále pak se můžete těšit na něco málo z grafiky (tohle bude mít v režii Tew*, jelikož je mnohem lepší než já Úžasný, ale snad i já něco málo k tomu přidám Smějící se) a to nejlepší, další věc, která se bude na blogu objevovat, budou naše různé myšlenkovité pochody. Zatím přesněji nevíme, co všechno do této sekce bude patřit a co tam z "naší hlavy" budeme sepisovat, ale určitě tam něco bude.
Teď, když už je na blogu víceméně všechno hotové, si myslím, že se může stránka pořádně rozjet. Jelikož jsme tu dvě, tak snad, že se nám podaří blog udržet stále v běhu Usmívající se. Kromě již zmiňovaných věcí, pro vás chystáme také takové malé projekty.
A na co se můžete těšit, tak jen čtěte dál a uvidíte Usmívající se

  • Soutěž - jako první si pro vás chystáme takovou malou soutěž v psaní
  • Tipy, nápady… - další věc, kterou tu pro vás máme je tato sekce "nápadů", ve které si sami zvolíte nějaký pár a snad i děj (to ještě doladíme), na který se pak pokusíme složit nějakou tu jednorázovku
  • Covery - jelikož v naší nabídce je i grafika, napadlo nás, že bychom vám mohli pomoct, takže pokud i vy píšete a svá díla vydáváte na wattpadu, můžete se vám to hodit
Také je tu možnost stát se naší Affs, pravidla a další věci k tomu najdete zde.... Affilliates

A pokud jste i našimi fanoušky, zapište se do fanclubuMrkající.... Fanclub

Tak určitě je na co se těšit. Doufáme, že si k nám najdete cestu a budete se sem rádi vracet.Vaše Tew* a Ellie

Fanclub

7. dubna 2016 v 20:59 | Ellie
Ahojky,

Líbí se ti náš blog? Máš nějakou oblíbenou povídku, kterou čteš ať už je ode mě či Tew*? Líbí se ti grafické výtvory, které vytváří Tew*? Pak na nic nečekej a zapiš se k nám do Fanclubu. Není to nic těžkého, stačí jen napsat do komentáře:

1) přezdívku
2) blogu
3) kam dáš ikonku

a pak si jen někde k sobě na blog hodit ikonku s funkčním odkazem. Tak vidíte, není to nijak těžké.

Ikonky:
 
 

Reklama