Pro začátek...pár informací

24. července 2018 v 21:32 | Ellie and Tew* |  Notifications
Ahojky,
po velmi dlouhé době se snažíme s Tew opět vrátit k psaní. Doufám, že nám to tentokrát půjde lépe a už u toho vydržíme. Pauza, kterou jsme měli, byla tak nějak neplánovaná. Opustila nás múza a bylo složité vymyslet nějakou dokonalou zápletku tak, aby se děj posunul dál. Když člověk nemá žádné nápady, je pak těžké koukat do Wordu a snažit se něco násilím vypotit. Nejen, že příběh pak nedává moc smysl, ale nejsme s ním ani spokojené. Psaní máme rády, je to jeden z našich velkých koníčků a je pravdou, že občas nám to nejde tak, jak bychom chtěly. Ale teď nastal čas, pustit se do práce a znova vyčarovat, nějaký ten příběh či něco jiného. Nejen, že budeme dále pokračovat ve starých projektech, ale také máme pár nových nápadu. Novinek na blogu bude tedy o trošku více a já se vám je budu snažit trošku představit.


  • První novinku, kterou vám obě chceme představit je, že náš blog dostal svůj vlastní Instagram. Na tento nápad přišla Tew a já s ní jen souhlasím. V poslední době, se všichni spíše přiklání k Insta, než k FB a i když náš blog tam také má stránku, není to ono. Takže jsme vytvořili blogový Instagram, kde se budou objevovat chystající se novinky, nápady, různě ankety či fotky a informace o nás dvou. Myslíme si, že je to přece jen více in a hlavně přehlednější a rychlejší. Náš Insta najdete kliknutím na obrázek.

  • Druhá novinka, kterou pro vás chystáme je série minipovídek, které jsme spolu vymysleli díky takzvaným RPG hrám, které jsme vyzkoušeli za účelem "chycení" múzy. Snad se vám náš nápad bude líbit a stejně jako k našim dílům, si najdete cestu i k tomuto novému projektu.

  • A třetí novinkou, i když to tak docela novinka asi není, spíše jen informace, je to, že má povídka Hellhound, projde menší změnou. Napadlo mě, jak to doplnit tak, abych to lépe spojila, proto přibude pár odstavců do už vyšlých kapitol. A také změnu čekejte v oblasti postav i ta se trochu rozrostla.

Měla jsem spoustu času na přemýšlení ohledně toho, kde mé povídky směřují. Některé ponechám a budu pokračovat dále, tak jak jsem původně zamýšlela. Jiné povídky jsem se rozhodla trochu předělat. Takže určitě ještě čekejte další informace.


Pro začátek by tohle od nás mělo bý všechno, určitě se zde budeme vídat častěji než doposud.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama