Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok...

31. prosince 2017 v 18:52 | Ellie and Tew* |  Notifications

Je to sice o pár dní později, ale i tak si myslím, že to moc nevadí. Přece jen, když už začnou svátky, není to tak, že by skončily po Štědrém dnu, ale pokračují dál, tak nějak až do Nového roku. Takže si myslím, že tento článek nepíšu až tak moc pozdě. Sice Vánoce už byly, ale ještě nás čeká Silvestr a Nový rok a to taky stojí za zmínku. Ale pravdou je, že tento článek jsem chtěla napsat už před Vánocemi, ale když jsem otevřela word, prostě nějak jsem nevěděla, co říct, co napsat, takže jsem to nechala s tím, že to ještě nějak stihnu a slova přijdou samy, ale stalo se jen to, že jsem na to zapomněla. Ano jsem ostuda, ale u mě nic nového. Tak píšu teď. Snad to nebudou jen bezduché bláboly, ale nějaký normální článek, který aspoň trochu bude stát za to, přečíst si jej. Tak tedy abych přešla k věci.


Ráda bych nejen za sebe, ale i za mou milou a úžasnou kolegyni Tewuš všem našim
čtenářkám a příznivcům z celého srdce popřála Šťastné a veselé Vánoce a hlavně Šťastný Nový rok. Ať je ten nový o něco lepší, než předešlý. Hlavně, aby bylo zdraví, které je si myslím, to nejdůležitější. A pohoda a také
A hlavně pořádná dávka inspirace k psaní, myslím, že i to je hodně důležité, protože bez inspirace by přece nebyly žádné příběhy.


Doufám, že i pro nás dvě (mě a Tew) bude další rok lepší, co se psaní a blogu týče. Jsme si vědomé, že letos jsme to docela flákaly a moc toho nepřidaly a hlavně nenapsaly. Ani nevím proč, ale největší výmluvou prostě bude málo času a hlavně lenivost. A také nedostatek nápadu, což aspoň u mě je poslední dobou často. Proto doufám, že se to nějak spraví a zase budeme pravidelně přispívat nejen kapitolami našich povídek, ale i dalšími věcmi, jako recenzemi (filmy, seriály, knihy) nebo prostě jen jednoduchými články, našich myšlenkových toků a blábolu. A kdoví, co si ještě vymyslíme, protože u nás člověk nikdy neví.


Takže lidičky abych to nějak ukončila… Šťastný Nový Rok přejí dvě bláznivé holky…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama