Talk To Us (TTM 2) ► 2. Kapitola

2. března 2017 v 15:12 | Tew* |  Talk To Us (TTM 2)
Téma: The Vampire Diaries & Teen Wolf
Hlavní pár: Derek & Elena
Další páry: Caroline & Klaus, Allison & Scott, Lydia & Stiles...
Hl. postavy: Elena Gilbert, Derek Hale, Peter Hale, Caroline Forbes, Niklaus Mikaelson, Scott McCall, Stiles Stilinski, Lydia Martin
Vedlejší postavy: Isaac Lahey, Mellisa McCall, Šerif Stilinski, Bonnie Bennett, Deucalion, Kali, Aiden, Ethan, Allison Argent
Anotace: Elena Gilbert. Derek Hale.
Ona se přistěhovala s otcem do nového města. On byl uchvácen touto dívkou od momentu, kdy ji spatřil.
Spolu překonali spoustu překážek. Otec Eleny, lovec, zajal Dereka a ona mu pomohla ven. Díky tomuto zásahu se jejich cesty zkřížily navždy.
Elena si zažila už mnoho od jejího příjezdu do Beacon Hills. Stala se z ní Beta a nyní ji přeměnili dokonce i na hybrida.
Co bude s její láskou? S jejím životem? A co její kamarádky?
Novopočená upíří vlkodlačice toho má před sebou hodně, ale zvládne to? Jak přijme podporu od ostatních a zároveň muset zachránit upíří kamarádku, kterou unesl hybrid jí posedlý?
To a mnoho dalšího se dozvíte v pokračování povídky Talk To Me, která tentokrát nese nízev Talk To Us.
Tew*: Tak po dlouhé době, po zkouškovém období xD , jsem se dokopala k napsání další kapitolky. Dopsána a hned ji sem dávám, protože znám svou děravou hlavu a akorát bych na to zapomněla, než bych to sem přidala později. xD Ne vážně, jsem nemocná a to většinou mi všechno vypadne z hlavy. :D
Každopádně.. doufám, že se vám kapitola bude líbit a napíšete, co si myslíte, zvláště o určitém, možném, páru.. na to přijdete v kapitole.. taková malá nápověda tam je... co myslíte? :D Kdo to uhádne? :D A pokud uhádnete, líbil by se vám takový pár? :D
No... tak šup ke kapitole a děkuji za každé přečtení, komentář či hvězdičkyyy. :* ;)Caroline se dívala na mobil ve své ruce a snažila se ho nehodit tomu culícímu se idiotovi do obličeje. On ji ovlivnil. Klaus ji ovlivnil, aby zavolala své nejlepší kamarádce. Aby jí řekla, že se bojí a že ji potřebuje, že musí přijít.
Nebyla to pravda, nikdy by nezavolala kamarádku, aby sem přišla, když by ji mohla jen více ohrozit.
"Aspoň se přesvědčíš, že je zdravá jako řípa," protočil nad ní hybrid oči. Avšak ona zavrčela na oplátku a odložila telefon.
Ne, ten telefon si to nezasloužil, navíc ho bude ještě potřebovat, říkala si.
Vstala a jako pravá Caroline vystrčila bradu a uhladila si oblečení. Byla královnou školy. Reprezentovat byla přece její práce. A ona ji sakra umí dobře.
Přešla ke Klausovi, na tváři její flirtující úsměv a položila ruku na jeho hruď.
"Máš pravdu, přesvědčím se," mrkla na něj a sledovala jeho pohled plný fascinace. Nejspíš se mu teď v hlavě točila všechna kolečka a přemýšlel, proč tohle dělala.
Vzala druhou rukou vázu ze stolu vedle něj a prostě mu s ní třískla do hlavy.
"A máš to, ty jeden protivo! Nebudeš mě ovlivňovat a rozhodně si nemysli, že ti dovolím ubližovat mým přátelům!" křičela naštvaně a kopla ho ještě mezi nohy. Měla ho dost. Bylo jí jedno, že pravděpodobně jí teď ublíží, ale musela mu ukázat, že ona se sebou nenechá takhle zacházet, že se umí bránit.
"Ty malá..." zavrčel a chtěl ji už vzít pod krkem, ale domem se prohnala šmouha, kterou rozeznal jako tu malou brunetu, kterou proměnil. Byla rychlá a strhla ho na zem dřív, než stihl něco udělat. Držel ho pod krkem, vrčela a tvář měla kompletně proměněnou. Díval se na ni a předtím nic takového neviděl. Ta dívka měla stále zlaté oči, nepoznamenané upíří přeměnou. Jediná změna byly žilky pod očima a jiné špičáky.
"Eleno!" vyjekla blondýna za nimi a ta brunetka jako by se vzpamatovala a vstala z něj. Přešla ke své přítelkyni a pevně ji objala. Viděl, jak jeho malá upírka ztuhla a skoro se nenadechla, ale objala svou kamarádku stejně pevně.
Klaus vstal a oprášil si tričko, které měl na sobě a sledoval je, stále mu v hlavě hrál ten obrázek té nové hybridky, která byla tak jiná od těch, co stačil proměnit. Možná by mohl proměnit i toho jejího vlkodlaka. Viděl, jak byl silný. Takový by se mu hodil.


~


Derek šel městem a stále se snažil zachytit Eleninu vůni, jenže jak byla rychlá, tak ta vůně rychle mizela. Bylo to jako hledat jehlu v kupce sena a ta malá čarodějka s tou svou hatmatilkou mu taky nepomáhala.
Rozhlížel se a nevěděl, jak má svou dívku najít, protože přes to všechno, ztratil její vůni.
"Máte něco?" zeptal se mladý Hale a podíval se na svého strýce a čarodějku, kteří tu byli s ním. Chtěl původně zavolat i ten Scooby gang, ale radši je do toho nechtěl zatahovat.
"Ztratil jsem to," zamračil se Peter a založil si paže na hrudi, očividně naštvaný sám na sebe, že to nejde ani jemu.
"Vím jen směr," řekla Bonnie a oba vlkodlaci na ni přísně koukli, takže o krok ustoupila. "Co je?" zasyčela jako nějaký had.
"No povídej, princezno," protočil oči starší Hale a bedlivě sledoval černovlásku.
"Tam," kývla jen k hlavou k úplně opačnému směru, než kterým šli.
"To si děláš legraci," zavrčel Derek, který už tak byl jako na trní.
"Ne, nedělám. Navíc," poukázala čarodějka na svůj mobilní telefon. Oba muži k ní tedy přišli, zvědaví, co našla. "Je tam luxusní čtvrť plná vil a domů. Což je přesně Klausův styl. A pokud mohu soudit, řekla bych, že zrovna tam měla Elena namířeno," pokrčila rameny a mobil zase schovala do kapsy.
"Jak víš, co je jeho styl?" zeptali se oba najednou, až čarodějce nezbylo nic jiného než protočit nad nimi oči.
"Než jsme sem s Car přijely, byl ten Původní jako pečený vařený u nás," odpověděla jim. "Měli jste vidět to sídlo. Prostě on je na takové to... velké, lesklé, drahé," mrkla na ně a vydala se tedy opačným směrem.
"Líbí se mi," usmál se starší Hale na mladšího a šel za malou Bennettovic čarodějkou.
Mladý vlkodlak stačil jen pozdvihnout obočí nad strýcovým vyjádřením, než se rozešel za nimi a zatímco šli, znovu začal cítit vůni jeho krásné vlkodlačice, což ho přivedlo k jedné vzpomínce...


"Proč zastavuješ?" zeptal se ho mladý McCall, zatímco nervózně přešlapoval na místě. Byli uprostřed války v Beacon Hills. Deucalion a jeho parta Alf mohli zaútočit kdykoliv a kdekoliv, přesto se Derek zastavil na ulici před kamenným obchodem. Nevěděl, proč zastavil. Jestli to byl instinkt nebo odraz slunce od těch diamantů ve výloze. Něco ho přinutilo zastavit, zatímco to sledoval. Prohlížel si různé prsteny, až mu do oka padl jeden jediný.
"Podívej," zavrčel Derek, neuměl moc mluvit s lidmi okolo, ale když byl s Elenou, jako kdyby získával větší přehled o lidech, o svém chování, vedle ní se choval jinak a měl rád toho Dereka, který vedle ní byl.
"Na co zase?" zamručel mladší vlkodlak a přešel tedy zpět k němu, podíval se do výlohy a zarazil se. Nechápavě svraštil obočí, než se podíval na staršího muže vedle sebe. "To si děláš srandu, že jo? Zbláznil ses?!" sledoval ho jako kdyby byl nějaký blázen.
"Ne, proč bych měl? Je krásný, ne?" povzdechl si Hale a sledoval ten prsten. Byl dokonalý. Přesně na malou ručku jeho vyvolené. Přesně pro ni. Dokázal si představit, že by jí ho nasadil a sledoval na její ručce do konce života.
"No to krásný je, drahý taky, ale není brzo?" mračil se Scott a promnul si tvář. Nechápal, co to do jeho přítele vlezlo. Vždyť to bylo brzy, byli moc mladí. I on chodí s Allison déle a nežádá ji o ruku.
"Ne, není. Ona je ta pravá, Scotte. A až tohle všechno skončí, požádám ji o ruku," usmál se vlkodlak a vešel do obchodu.
"No do háje," povzdechl si před obchodem mladší vlkodlak.


"Dobrý den, mohu vám nějak pomoci?" optala se Dereka uvnitř obchodu prodavačka za pultem plným dalších krásných prstenů.
"Ehm... a-ano," znervózněl najednou a pozoroval ženu, jak si ho prohlíží. Nesnášel nákupy. A nesnášel, když si ho prohlíželi. Od toho měl Elenu. Pořádně se nadechl, aby náhodou nezavrčel na ženu, co si to dovoluje a taky proto, že si chtěl dodat odvahy. "Rád bych viděl ten prsten ve výloze," řekl už klidným, vyrovnaným hlasem.
"No jistě," přikývla ta žena, zrzka, jak zpozoroval vlkodlak, a vydala se za ním k výloze. Všimnul si, že měla o něj zájem, ale byla slušná a když požádal o ten prsten, ihned se uchýlila k profesionalitě a nepokoušela se flirtovat.
"Tenhle," poukázal na prsten uprostřed ostatních, které byly vystaveny ve výloze a všimnul si pohledu McCalla, který mu to rozhodně neschvaloval. Jenže jemu to bylo jedno, věděl, že dělá správně.
Díval se, jak ta prodavačka vzala do ruky prsten. Byl jednoduchý, přesto s velkým diamantem v oválném tvaru. Žádné další diamanty neměl, přesto byl krásný a on věděl, že tohle je ten pravý.
"Tento?" usmála se na něj ta žena, když se podíval na její jmenovku, měla tam Sylvia.
"Přesně ten. Je pěkný, ne?" zamračil se soustředěním, doufal, že se nelíbí jen jemu.
"Je úžasný, pane. Chcete si ho prohlédnout?" zeptala se a vrátila vše až na ten prsten do vitríny. Pak přešla za pult, vytáhla podložku a na ni umístila vybraný prsten.
"Chci ho koupit," usmál se Derek, zatímco se díval na vybraný prsten.
"Výborně," usmála se Sylvia a dala prsten do krásné, fialové krabičky.
Derek byl nadšený, když prsten kupoval, dokonce ignoroval i Scottovy zvídavé pohledy. Měl radost a těšil se na její tvář, až ji požádá o ruku. Jenže nevěděl, co se stane ten večer. Že všechny jejich životy se změní pouhým mávnutím ruky. Pouhou přítomností původního hybrida.


Derek se vzpamatoval ze vzpomínky a sáhl si do vnitřní kapsy své bundy, odkud vytáhl malou, fialovou krabičku. Otevřel ji a díval se na prsten, který koupil plný naděje a radosti.
Povzdechl si a znovu ji zandal plný smutku. Koupil ten prsten, přesto se všechno pokazilo. Vše, co se mohlo pokazit. Jenže teď na to nemohl myslet, potřeboval pomoct své Eleně. Musel jí pomoct, protože věděl, že i když se určitě vydala zachránit svou kamarádku, na toho hybrida bude potřebovat i jeho. A on měl v plánu s ním pěkně vytřít podlahu.


•○•

Ps.: Prstýnek jsem vybrala z obrázku, ale každý má jiný vkus, tak si ho představte, já ho sem dávat nebudu, ještě byste si mysleli, co za příšerný vkus mám. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu? :)

Anoooo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama