Nový rok a s ním i plány...

3. ledna 2017 v 23:15 | Ellie |  Notifications

Zdravím lidičky,

po delší odmlce (bohužel delší, než jsem myslela) se opět hlásím a přináším sebou i informativní článek. Jako první, bych se chtěla omluvit. Vím, že mé povídky jsou již velmi dlouho ve formě "pozastaveno", věřte, že mě to hodně mrzí. Jenže člověk musí mít nějaký nápad, múzu, jinak není schopen tvořit. A tak to je i u mě. Měla jsem plány s každičkou povídkou, kterou mám rozepsanou, ale v jistou chvíli, to nějak vymizelo a ať jsem se snažila sebevíc, nemohla jsem na nic přijít. Psát násilím taky nic nevyřeší. Nejen že se vám osobně, ale i čtenářům pak povídka nelíbí, ale ani vás to nebaví psát. Měla jsem mnohokrát otevřený word, dokonce jsem si pustila i hudbu vhodnou ke psaní, která mi vždy pomohla, ale ani to nestačilo a já jen tupě zírala do prázdné stránky a nemohla se přinutit k napsání ani jednoho slova. Proto jsem se rozhodla skoro všechny své rozepsané povídky pozastavit, jednu, kterou jsme tak nějak vydávali, byl druhý díl povídky "I'm the Alpha now", který nese název "I'm the Dark One now", ale i ta teď trošku stávkuje, jelikož další část má psát Tew a ta má teď jiné starosti (školu, zkoušky, práci), ale nebojte se, zase se pak do toho pustí a ITDON bude opět přidáván.

Teď ale zpět k tomu co jsem psala. Mé starší povídky. Vím, že spousta z vás je čtou na wattpadu a taky i podle komentářů, se vám líbí, což mě osobně velmi těší. Proto pro vás mám asi dobrou zprávu. Jak už to v novém roce chodí, lidi si dávají různá předsevzetí a já asi nebudu jiná. Moje předsevzetí je, že se konečně a opět pustím do svých starých povídek a budu se je snažit co nejrychleji dokončit. Vím, že některé jsou zastaveny již dlouho a opravdu se za to stydím. Svou strašlivou chybu se budu snažit napravit. Jelikož zatím nemám žádnou předepsanou kapitolu, tak ani nic nepřidám, ale chci si během ledna, ke každé povídce něco napsat abych pak mohla s klidným srdcem pokračovat, proto vydávám prohlášení:

Můj konečný návrat se uskuteční 1. Února 2017.

Od tohoto dne, se můžete těšit opět na nové části starých povídek, které už snad budou přidávaný pravidelně. Moc děkuji, za vaši podporu a mějte semnou trpělivost. Múza je sice zpět, ale ještě ne na 100%, proto to nejde všechno hned, ale snažím se opět dostat do těch starých kolejí a věřím, že se mi to všechno povede.


S pozdravem vaše Ellie 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 4. ledna 2017 v 0:20 | Reagovat

Už teraz sa teší na tvoj návrat drahá. :-)  :-)  :-)

2 Lia Lia | 4. ledna 2017 v 18:35 | Reagovat

Je skvelé, že sa vraciaš, pretože by bola veľká škoda, keby tento blog upadol do neaktivity - ako sa to deje s čím väčším a väčším počtom zaujímavých stránok. Tiež poznám tie chvíle, kedy múza proste nie a nie prísť, a ty jednoducho nie si schopná napísať ani slovo a len tupo hľadíš na blikajúci kurzor vo Worde. Takéto stavy sú vždy moje smrť. :D Každopádne sa veľmi teším ako na staré poviedky, tak na nejakú tú novú tvorbu, špeciálne na Hellhounda! Prajem veľa šťastia a snáď sa aj s Tew zase čoskoro ozvete. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama