Merry Christmas and Happy New year!

3. ledna 2017 v 0:13 | Ellie and Tew* |  Notifications

Ahojky naši milí čtenáři,


Na začátku bych se chtěla omluvit, že píšeme až tak pozdě, prakticky po svátcích a po novém roce, ale nějak jsme ani jedna z nás neměli čas a když už byl, zapomněli jsme (hold jsme taky jenom lidi nebo ne :) )Takže bych ráda za sebe i za mou kamarádku Tew, chtěla všem dodatečně popřát Šťasně a pokojné Vánoční svátky, doufám, že jste je všichni prožili v poklidu s rodinami a že pod stromečkem na vás čekalo plno dárečku, ze kterých jste měli jen radost, snad se nenašel žáden, který by nějak zklamal, a vy jste byli jen a jen spokojeni.


A když už máme za sebou by svátky, kdy jsme se všichni určitě přežrali jako prasata :D :D, no však víte jak to myslím. Cukroví, salátek, kapřík a koblihy a nevím co ještě všechno. Pak se týden člověk snažil, jakože držet dietku, aby se mohl zase napapat pořádně na silvestra. A tady moji milí, je opět ta část, kde bychom vám chtěli popřát. Obě bychom vám chtěli popřát Šťastný Nový Rok 2017. Aby byl lepší jako ten minulý, abychom byli všichni zdraví, protože to si myslím je to nejhlavnější a to další jako je štěstí, úspěch, láska to už pak přijde tak nějak samo.


Doufám, že v tomhle roce se nám podaří přinést vám více kapitol naších povídek, nějaké ty novinky, recenze či jiné věci. Snad si k nám opět najdete cestičku.

Vaše holky, Ellie a Tew*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama