Enchanted World » Prolog

27. listopadu 2016 v 14:49 | Tew* |  Enchanted World » Harley & Joker (ft. Charmed crossover)
Téma: Joker ft. Charmed crossover
Hlavní pár: Harley & Joker
Další páry: Zatím žádné
Hl. postavy: Harley Halliwell, Joker, Chris Halliwell, Batman/Bruce Wayne, Kat Mitchell, Wyatt Halliwell
Vedlejší postavy: Phoebe Halliwell, Paige Matthews Mitchell, Piper Halliwell, Leo, Coop, Henry Mitchell, Alfred, ...
Anotace: Tohle není příběh, jak jej znáte...
V tomto příběhu se Harley a Joker nikdy nepotkali... Až do osudného dne.
Pro Harley byl svět vždy plný nadpřirozena, jakožto dceru čarodějky a kupida.
Jenže ani v takovém světě neexistoval Joker nebo dokonce i Batman. Pro ni to byly jen postavy z komiksů, filmů.
Jenže co když Harley dosáhne dvaceti let, získá tak svou moc a s jejím nevinným přáním se komiksový Gotham propojí s pravým světem? A s ním i jeho obyvatelé?
Tew*: Anooo, i já jsem podlehla. Zamilovala jsem si ty dva v Suicide Squad... no a bohužel pro Vás, mě k tomu napadl i příběh. :D
Někteří z vás už jsou jistě přeJokeorváni či tak, ale budu ráda, když se mrknete.
Hlavně proto, že tento příběh má společného s filmem, komiksem či dalšími filmy, kde se vyskytují, snad vážně jen toho Jokera. :D
Harley tu má jen podobu a jméno své jmenovkyně, ale jinak je to pro Jokera neznámá osoba.
No a jistě si všimnete, že postavy se chovají asi jinak, než byste od Jokera nebo tak očekávali, takže upozorňuji, že se sice snažím, ale rozdíly tam mohou být. :)
Takže jestli příběh bude ke čtení, se dozvíte jedině tím, že to sami zkusíte číst. :)


Jak to všechno začalo...

"Všechno nejlepší!"
"Vše nejlepší zlatíčko!"
"Hodně štěstí a zdraví!"
Dívala jsem se na všechny okolo sebe, jak jsou šťastní a usmívají se. I já jsem byla šťastná. Dnes jsem dosáhla totiž svých dvaceti let. Pro někoho to jsou jen obyčejné kulatiny nebo zbavení se jejich teenagerovských let. Ale pro mě... pro mě to bylo něco neuvěřitelného.
V naší rodině to je milník pro získání schopností.
Abyste tomu rozuměli, tak moje rodina není obyčejná. Jsme čarodějové.
A ne, není to tak, že létáme na košťatech, máme bradavice na nosech a na rameni nám sedí černá kočka.
My jsme Halliwellové. Ptáte se kdo? Nuže, to je jednoduché. Jsem z dlouhé čarodějnické linie, která je zastáncem dobra na zemi. Pomáháme lidem proti démonům, silám temna.
Moje maminka je jednou z trojice sester, kterým bylo prorokováno, že budou tím nejmocnějším dobrem na světě.
Samozřejmě, že to už neplatí. Můj bratranec Wyatt je daleko mocnější než moje tety a máma, ale to nikdo nemusí vědět, no ne?
Jenže tím, jak můj drahý bratranec vyváděl skopičiny, když byl malý, tak se moje matka rozhodla, že to takhle u mě nebude. A její sestry souhlasily. Moje teta Paige poté přistoupila na totéž. A tak, když mám konečně dvacet, - musím dodat, že jako poslední, což je k vzteku - tak konečně budu mít své schopnosti taky. Víte, jak je to podlé, když vám ostatní seberou pouhou myšlenkou knihu, telefon, no prostě cokoliv? A i když budu znít dětinsky... těším se až jim to udělám taky.
"Děkuju," usmála jsem se na všechny gratulanty.
Byla tu teta Paige a i teta Piper. Byli tu jejich manželé a i děti. Moji bratranci Wyatt a Chris, a sestřenice Kat.
"Sfouknout svíčky!" zaradovala se Kat, která byla o rok starší.
"Jen abys je dřív nezhasla ty," mrkla jsem a pak se podívala na krásný dort. Byl kulatý a dvoupatrový. Spodní patro bylo modré a vrchní růžové. Na růžovém fondánu bylo napsáno bílým vanilkovým krémem: Všechno nejlepší k narozeninám, Harleen!
A tak jsem koukla ještě na všech dvacet svíček a přemýšlela, co si přát.
"No... třeba se mé přání objeví ve snu a splní se," šeptla jsem si pro sebe a sfoukla všechny svíčky.
~
"Tak a teď dárky!" zasmál se můj bratránek Chris a podal mi obdélníkovou krabici zabalenou v balícím papíru se vzorem Batmanova znaku. No někdy vážně byl jako malý. Ale krabice nebyla hluboká, měla tak pět centimetrů k víku.
"Děsíš mě, víš to?" koukala jsem na dárek a poté tedy roztrhla papír a dívala se na černou krabici. Pak jsem tedy sundala víko a pozdvihla obočí. "Komiksy s Batmanem?" podívala jsem se na Chrise, který se křenil.
"Čísla s Jokerem, má nejoblíbenější. Bude tě to bavit, neboj se," zasmál se a já jen vrtěla se smíchem hlavou.
~
Byl večer a už jsem se chystala do postele. Uklidila jsem si všechny dárky kromě těch komiksů od Chrise. Co na tom vidí?
Zavrtěla jsem si pro sebe hlavou, oblékla si noční košili a posadila se do postele. Přikryla jsem se a opřela se o pelest postele. Vzala jsem do ruky jedno číslo a začala si to pročítat.
Abych přiznala, tak já Batmana, či Jokera a ostatní postavy z těchto příběhů, znám jen z filmů hraných nebo animovaných, na kterých fakticky ujíždím, ale to bude radši tajemství... Pšššt...
Pročítala jsem si příběh za příběhem a přemýšlela nad tím, jaký by byl svět, kdyby v něm existovali takoví superhrdinové jako jsou v komiksech.
"Bylo by to fajn, poznat někoho takového," zívla jsem a s jedním číslem komiksu u sebe, jsem usnula.
~
"Proč já?!" zavrčela jsem si pro sebe, když mi zvonil telefon. Unaveně jsem zvedla hlavu z polštáře a uviděla, že byly asi tři hodiny ráno. A kdo mi volal? Chris... Samozřejmě.
Znovu jsem zavrčela, než jsem telefon odpojila z nabíječky a přijala hovor.
"Jestli si ze mě-"
"Mlč a poslouchej. Hele... to tvoje přání... jak jsi říkala, jestli se objeví ve snu," začal a já se tedy posadila.
"Ano? Co je s ním?"
"No celkem nic, až na to, že se ti asi zdálo o tom, že ti z komiksů oživli v našem světě. Celý komiksový svět ožil v našem světě," zabručel mi do telefonu a já se zarazila.
"Počkej... o čem to mluvíš?" zeptala jsem se polekaně a hledala komiksy, které jsem měla po posteli. Našla jsem jeden výtisk, ale byly v tom jen prázdná okénka a černá úvodní strana.
"Mluvím o tom, že to co se dělo v komiksech... se děje teď doopravdy. Pusť si zprávy," zavěsil a já tedy sáhla po ovladači a zapnula televizi na zpravodajském kanále.
"Hlásíme se vám živě ze San Franciských ulic, kde jsme přijeli za ohlášeným řáděním takzvaného krále Gothamského podsvětí. Nevíme, co Joker dělá zde, v San Franciscu, ale děje se to. Na střeše této budovy pan J drží dvacet rukojmí," uvedla moderátorka ze živého vstupu, kdy kamera zabrala střechu, ze které na město koukal Joker a smál se jako šílený. Policie zatím jen vyčkávala.
Ach bože... co jsem to udělala?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu? :)

Anoooo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama