I'm the Dark One now ► 11. Kapitola

30. října 2016 v 16:00 | Ellie and Tew* |  I'm the Dark One now
Napsala: Ellie
Téma: TO/TW
Postavy: Lara, Annie, Stiles, Kol, Klaus, Peter, Derek, atd… ◄ ZDE
Páry: Lara/Stiles/Peter, Annie/Kol/Klaus
Anotace: Uplynuly 3 měsíce od noci, která změnila životy mnohá lidem. Jediný kdo z toho vytěžil, co nejvíc byl Klaus a Peter. Klaus konečně získal možnost vytvářet své hybridy a Peter se stal Alfou. Oběma se splnilo, to po čem toužili, což se však nedá říct o ostatních. Stiles s Kolem naopak přišli o všechno v podobě svých milovaných. Kol, který celé dny tráví v alkoholovém opojení a noci probdí se marně snaží přenést přes smrt Annie. Stiles se sice s ostatními vrátil do Beacon Hills, ale nemohl tam zůstat. Sžíral ho neskutečný zármutek a bolest nad ztrátou své lásky a proto se vrátil do New Orleans za Kolem. Ani jeden z nich s tím nemohl nic udělat a to je trápilo asi nejvíce. Jenže nikdy nic není takové, jak se zdá. Kdo zabrání v ovládnutí města a lidí Původnímu hybridovi a Alfa vlkodlakovi? Kdo ve stínech plánuje pomstu? A co když je to s Annie a Larou úplně jinak, než si všichni kolem myslí?
Poznámka: Kol a Annie si konečně normálně promluví. Nakonec si pro Klause připraví malé překvapení, ze kterého však nebude mít radost. Kousnutí Lary nevypadá dobře, štve jí, co jí Peter udělal a rozhodne se pro jiný způsob, jak se mu pomstít.Kapitola jedenáctá

Výměna


Lara
Mým bokem se šířila neskutečná bolest. Když jsem viděla Dereka, jak se objevil se Stilesem, byla jsem ráda, že se konečně dostanu od toho psychopata a hlavně z místa, kde jsem byla bezbranná co nejdál, s čím jsem však nepočítala, bylo to, že mě ten úchylný hajzl kousne. Cítila jsem, jak mi po boku stékají pramínky krve. Derek, vycenil zuby a zaujal bojový postoj, stejně tak i Stiles. Jen Peter, ten pitomec se culil od ucha k uchu a mnul si spokojeně ruce.
"Říkal jsem ti přece, že to nebude jen tak. Teď jsi moje beta a už mi nezmizíš. Jsi jen moje. Moje!" zamručel a v jeho očích se podivně zablesklo.
"Nikdy. A jestli si myslíš, že nějaké tvoje kousnutí to změní, pak se šeredně pleteš," zamračila jsem se a trhla silně rukama, jenže nic se nedělo, tohle proklaté místo bez magie mi moc nepomáhalo.
"Okamžitě jí pusť," rozčiloval se Stiles, od něj to bylo tak, roztomilé.
"Nebo co, použiješ na mě tu svou věcičku? Vážně jsi až tak blbý, že bys to zkusil? Víš dobře, že nemáš žádnou šanci," zasmál se hrdelním smíchem a pozoroval ty dva, stejně jako já.
Stiles se mračil a Derek, jen tiše vrčel a vyčkával. Bolest v boku vystřelovala do celého mého těla a sílila. Stiskla jsem ruce v pěst a snažila se dostat z okovů, ale bez mé moci, to moc nešlo.
"Odtud se nedostaneš, pusinko, jen co se zbavím, těch dvou šašku, můžeme pokračovat v naší věci," uculil se starší Hale a otočil se opět k těm dvěma.
"Žádné pokračování nebude, Lara jde s námi a ty potáhneš do pekla!" zavrčel Stiles a popošel k němu blíž, Derek jen zavrčel a stáhnul ho za rukáv zpátky, jako kdyby mu bránil udělat hloupost.
Sledovala jsem je a nepozorovaně se snažila zbavit pout. Všichni tři stáli naproti sobě a já už jen počítala sekundy, kdy někdo z nich začne. A nespletla jsem se, jen jsem čekala, že to bude Derek a ne Stiles, který se rozeběhl k Peterovi s myšlenkou, že ho pořádně praští pálkou, jenže on to čekal a parádní kličkou se mu vyhnul, což Stiles tak trochu nečekal a narazil do zdi. Derek využil situace, kdy Peter sledoval jen Stilese a skočil na něj, povalil ho na zem a surově se mu zakousl do ramene, místností se ozval řev. Peter se ohnal a odhodil Dereka na stranu, ten se zastavil až o starou skříň, kterou prolétl, a ta se poté na něj zřítila. Stiles, který se už vzpamatoval, se znova ohnal pálkou a podařilo se mu udeřit Petera do hlavy, ten následkem rány padl na kolena a jen zavrčel, pohlédl na něj a oči mu zazářily rudě. To nebylo dobré. Když to Stiles zpozoroval, o krok ustoupil a svou pálku přivinul k tělu.
"Trochu pozdě nemyslíš," zavrčel na něj Peter a narovnal se.
"Nech je už sakra být!" křikla jsem na něj a znova trhla rukama, v mém zápěstí něco křuplo, nevnímala jsem další příval bolesti a rychle vyvlekla ruce, vyskočila jsem na nohy a oblékla si věci, co mi stihl ten blb svléknout. Látka na boku, kde mě kousnul, se hned zbarvila krví, vzala jsem první věcí, co byla na dosah a když nevěnoval plnou pozornost jen mě, vrazila jsem mu to do břicha. Peter zařval bolestí a padl na zem.
"Jdeme," zavelela jsem a ihned jsme se odebrali pryč, já Stiles a oba nás následoval Derek.
Ruku jsem si položila na bok a beze slov vyšla ven, jakmile jsme překročili hranici domu, moje moc se pomalu vracela. Zastavila jsem se a počkala na ty dva.
"Jsi zraněná," zašeptal Stiles a pozoroval mě.
"Nic to není," zamumlala jsem jen.
"Kousnul tě," zazněl Derekův hlas v mé hlavě. "Tohle asi nebude dobré. Nevím, co se stane dál. Zda se proměníš nebo… zemřeš, když jsi teď tak, no jak to jen říct, nadpřirozená bytost mezi životem a smrtí."
"Řekla jsem, že to nic není," zamračila jsem se a všechny jsem přenesla ke Kolovi do domu, věděla jsem, že tam Stiles žije.
"Můžu ti to ošetřit?" zeptal se a nespouštěl ze mě zrak.
"Zahojí se to, takže není potřeba," řekla jsem a otočila se, odebrala jsem se ke schodišti, měla jsem v plánu si najít nějaký pokoj a lehnout si, bylo načase rozjet můj další plán.
"Laro… neodstrkuj mě, prosím," zazněl za mnou zklamaný hlas, zastavila jsem se a chtěla něco říct, ale nic mě nenapadlo, dala jsem se tedy znova do kroku, a když jsem nahoře našla prázdný pokoj, hned jsem se v něm zavřela.
Nejdříve jsem si dala sprchu, pak si lehce ošetřila kousanec, oblekla si kalhotky a nějaké triko, co jsem našla v šatníku a následně si lehla do postele. To co udělal Peter, byla poslední kapka a já už toho měla dost, rozhodla jsem se tedy zničit ho jinak, tak jak by to nikdy nečekal. Přikryla jsem se, zavřela oči a tiše odříkávala jedno kouzlo. Když jsem jej dokončila, moje tělo ochablo a má mysl se přenesla do jiného těla. Zhluboka jsem se nadechla a s novým tělem jsem přešla k zrcadlu, musela jsem se přece jen pořádně prohlédnout. Dlouhé zrzavé vlasy, zelené oči, příjemná tvář, nevypadala tak zle. Lehce jsem se pousmála, když jsem uslyšela, jak se otevřely dveře a dovnitř někdo vešel.
"Nino!!" zavrčel hlas pro mě dost známý.
"Ano?" zašeptala jsem tiše, musela jsem jí zahrát dokonale, nesměl nic poznat.
"Kde sakra jsi!" vešel do obývacího pokoje a pohlédl na mě.
"Tady, čekám na tebe," prohlížela jsem si ho, v duchu jsem se smála, vypadal vážně uboze a ani jsem se nedivila, dostal zabrat.
Na rameni měl ještě nezhojený kousanec a triko mu barvila i moje rána na břichu, když jsem ho probodla, zdá se, že se mu vše hojilo trochu pomalu, než čekal.
"Fajn, tak tam nestůj jen tak a běž mi napustit vanu, potřebuju se umyt," zamručel.
Pitomec. Proměnil si jí jen z toho důvodů, aby si z ní udělal hračku do postele a služku na to ostatní. Jen jsem přikývla a obešla ho, ale on mě chytil za ruku, prudce stáhnul k sobě a dravě políbil.
"Až budu hotový, čekej mě v pokoji," zamručel, ještě jednou mě políbil a pustil mě.
Zmohla jsem se jen na lehký usměv a hned na to jsem zmizela nahoře. Chtěl sex, ale to měl smůlu. On zažije něco jiného a rozhodně se mu to nebude líbit.

Kol
Po tom mém plánu, který jsem tak trochu nedomyslel, jsem se i tak dostal, kde jsem potřeboval. Sice jako boxovací pytel těch vypatlaných hybridu a mého bratra, ale pro mě bylo hlavní, že jí uvidím, že budu s ní. Proto jsem se na ni nemohl dost vynadívat, když jako bojovnice Xena dorazila do sklepení a všechny vyřídila, dokonce i Klause.
"I já tebe krásko a moc ti to sluší," mrknul jsem na ni, i když jsem sotva stál, tedy visel.
Ano můj dokonalý bratříček mě pověsil za ruce. Přesně jako pytel na box. Blbec.
"Proč jsi to udělal? Chceš, aby tě zabil?" zašeptala tiše a popošla ke mně. "Neměl jsi vůbec chodit Kole, takhle to bude jen horší."
"A to si vážně myslíš, že teď když vím, že žiješ tě jen tak nechám být s ním?" zamračil jsem se, jak si to mohla myslet.
"To sice ne, ale i tak jsi pitomec, jednat takhle bezmyšlenkovitě," zamračila se mírně.
"Ano pitomec, který tě miluje a udělá cokoliv, aby byl s tebou."
"Takže se necháš zabít nebo zavřít do rakve?"
"Tak za prvé, zabít mě nemůže, nemá totiž čím a za druhé i kdyby mě dostal do rakve, dlouho bych tam nebyl, jak znám tvou sestru, už kvůli tobě by mě tam nenechala hnít," mrknul jsem na ni, ona se jen víc zamračila a plácla mě po paži.
"Jasně jen dál si dělej legraci, pitomče."
"Ale no ták lásko, už se nemrač a sundej mě z toho, začínají mi brnět ruce a skoro je necítím."
"Promiň," zašeptala a ihned mě dostala z pout, promnul jsem si bolavé zápěstí.
Stále tam tak tiše stála, nevydržel jsem to, zrušil jsem tu vzdálenost mezi námi a tisknul si jí k sobě. Tvář jsem zabořil do jejich vlasů a vdechoval její vůni, která mi tolik chyběla. Nejen to, hlavně ona sama. Jen tak jsme tam stáli, čas jako kdyby se zastavil, nic kolem neexistovalo a já si přál, aby to tak zůstalo, ale bohužel opak byl pravdou. Stále jsem byl v domě svého bratra, on stále ležel mimo kousek od nás a ona byla stále jeho žena.
"Co teď s námi bude," zašeptala.
"Pro začátek připoutáme Klause," pousmál jsem se a ona po chvíli taky, pak jsem jí pustil, i když neochotně a přešel k bratrovi.
Zatímco byl pořád mimo, jsem ho zvedl a přidržel ho, mezitím mu Annie spoutala ruce nad hlavou, takže za ně vlastně visel, pak jsem ho pustil a jen čekal, až se probere. Teď jsem měl navrch já a hodlal jsem si to pořádně užít.

Klaus
Divně mi brněly ruce, netušil jsem však proč. Chtěl jsem se nějak protáhnout, ale najednou mi došlo, že mé ruce jsou v divné poloze a vůbec s nimi nemohu pohnout. V momentě jsem otevřel oči a zjišťoval co se děje. Kol s mou ženou stáli kousek ode mě a já teď zaujímal jeho místo. Místo, kde jsem ho držel v řetězech. Začínalo to ve mně vřít.
"Ale ale, kdopak se nám to probral," uculil se můj mladší bratr.
"Jen počkej, až se z toho dostanu!" trhnul jsem rukama a zavrčel.
"Nedostaneš," zamračila se Annie a držela se Kola jako klíště.
"To si jen myslíš," kouknul jsem na ni. "A ty od něj vypadni, jsi moje žena!!" zařval jsem na ni a trhnul rukama, až mi křuplo někde v rameni.
"Copak bolí tě něco?" dobíral jsi mně Kol.
"Přísahám, že až se z toho dostanu, tebe zavřu do rakve a hodím do nejhlubší části oceánu a tebe moje milá…tebe naučím mě poslouchat!!" křičel jsem naštvaně.
"Nenávidím tě!" křikla na mě teď ona.
"Opravdu?" pousmál jsem se. "Neřekl bych, spíš máš pro mě slabost, lásko, proč jinak bys mi vždy podlehla a neříkej, že je to jen krví, to možná i je, ale jen z části, krev jen prohlubuje to, co cítíš, takže když po mě v tu chvílí toužíš, je to jen a jen proto, že to v hloubi srdce sama chceš," culil jsem se a sledoval její reakci, celá ztuhla a jen na mě zírala, zatímco můj bratr se celý napnul zlostí.
"Ach lásko, nikdy si to nepřiznáš, ale ve skutečnosti chceš mě a já tebe. Teď jsme manželé a brzo, moc brzo, naši lásku zpečetíme."
"Co tím myslíš!" zavrčel Kol.
"To bys rád věděl co," usmál jsem se, nebudu mu přece říkat, že brzo bude strýček.
Mít s ní dítě je totiž třešnička na dortu mého plánu a já vím, že brzo se tak stane. Svatební noc máme za sebou a není možné, aby se nezdařilo. To bych jinak nebyl Klaus Mikaelson.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 5. listopadu 2016 v 13:13 | Reagovat

Neviem prečo, ale ja to také psycho, až sa mi to neskutočne ľúbi lásky moje! <333 Ale naozaj... onivšetci tam sú tak zvláštne poprepletaní.... proste že WAU!

Najprv ideme ale k Lare... neviem, čo si mám myslieť alebo čakať. Peter ju pohryzol, debil jeden, ona sa prevtelila do Niny a má v pláne mu všetko vrátiť. Prečo mám ale pocit, že to nebude také jednoduché, ako si myslí a že znova Peter príde s nejakým plánom? Je to rpedsa Peter, ten má podľa mňa záložných plánov koľko je písmen v abecede :D  :D Takže som zvedavá, ako už len toto dopadne... hlavne nech je so Stilesom, prosíííííím, on je taký zlatý ako sa stará, hoci doposiaľ mám z neho skôr pocit, že tam pobehuje ako také trdielko a že aj Derek robí viac ako on, tak nech sa snaží chlapec :-D

Čo sa však Annie týka, tá to má viac ako pestré, no mola by konečne prestať plakať nad všetkým a byť kickass with akou ona bezpochyby je. Keď ju vie Klaus donútiť trpieť, môže mu to rpedsa nejako vrátiť, nie? Má obrovskú moc, no aj tak sa mi zdá, že bola oveľa silnejšia v prvej sérii, neviem prečo :-? (možno sa to zdá len mne) A keď už, tak nech nemyslí len na seba, no aj na Laru, že jej musí nejako pomôcť, aj keď sa o seba vie jej sestra očividne postarať lepšie ako ona....

Nuž, radšej už nebudem tárať somariny a budem len dúfať, že sa pokračovania dočkám soooon enough, inak sa asi zbláznim. :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama