Fight » 2. Kapitola

17. října 2016 v 17:47 | Tew* |  Fight (Original story)
Téma: Původní povídka
Hlavní pár: Chace & Cassie
Další páry: Jill & Thomas, Max & Brian...
Hl. postavy: Cassie Morgan, Chace Wild, Jill Grey, Thomas Jones, Travis O'Donnel, Martin Morgan
Vedlejší postavy: Maxine James, Brian Stone, Will Simons, Samantha Simons, David Rock, Jessica Reynolds, Oliver Wild, Alex Wild, Emma Cooper, Tate Rogers
Anotace:
Cassie Morganová právě nastoupila na svou vysněnou vysokou školu. Má svou nejlepší kamarádku Jill, milujícího tátu a teď i byt, který je velký a útulný.
K bytu má kromě své nejlepší kamarádky ještě dva spolubydlící - Thomase a Chace.
Thomas je přítel její nejlepší kamarádky. Chace je jeho nejlepší kamarád a zpěvák kapely, která se snaží prorazit do hudebního světa.
Cassie poznává život na vysoké. Přednášky, učení, večírky a novinky, které nečekala, se na ni valí jedna za druhou. A ke všemu ji ničí její spolubydlící, který je vyhlášený pro svoje holky na jednu noc. Jak se s tím vším vypořádá?
~
Chace je typický vzor špatného kluka. Rodiče chtějí dcery dál od něj, ony však chtějí právě jeho. A on je s tím spokojený. Chodí na vysokou, má kapelu, která je čím dál tím víc populárnější a mohou doufat i v proslavení celosvětově. Podle něj má dokonalý život i se ženami na jednu noc. Podle něj mu to stačí, ale co když ho jedna dívka donutí změnit jeho postoj? Co když se stane tím, čím nikdy nechtěl být? Přítelem, žárlivým a ochranitelským, ale především... šťastnějším než kdy dřív.
Tew*: Poprvé přidávám své původní dílo na veřejnost. :D Takže Vám chci jen říct, že to není nadpřirozeno a.. no... posuďte sami co si o tom myslíte. :) A je tu druhá kapitolka, tentokrát pohled Chace. :)

Chace

Držel jsem kelímek piva a seděl na stoličce u mikrofonu. Zpíval jsem písně naší kapely z paměti, měl jsem je v hlavě přímo vpálené. Taky proto, že jsem většinu našich písní napsal já.
Svíral jsem mikrofon volnou rukou a se zavřenýma očima zpíval naši pomalejší píseň. Vychutnával jsem si ji na jazyku, vnímal celým tělem zvuky kolem mě.
Jenže moje myšlenky se směřovaly jen na dívku, co mít nemůžu. Na zakázané ovoce. A sakra, to ovoce je sexy. Cassandra. Její jméno se mi přehrává spolu s písněmi v mysli. Když mám zavřené oči, vidím její velké modré oči, které křičí nevinností do světa. Vodopád hnědých vln jí sahal nad zadek a chůzi měla smyslnou jako kočka. A já ji mít nemůžu, protože je moje spolubydlící. A nejradši bych to porušil, ale to by se na mě zlobil Tom. Možná bych to přežil, ale je to můj nejlepší kamarád a jeho holka zase nejlepší kamarádka Cassie. To taky nepomáhá.
Skončím se zpěvem a vstanu. Sejdu z toho malého pódia tady na párty a jdu ven na čerstvý vzduch. Napiju se ze svého kelímku a dívám se na hvězdy. Z domu slyším hudbu puštěnou skrz reproduktory.
Sledování oblohy mě nepřestalo bavit nikdy. Začal jsem s tím ve svých pěti a zůstávám tomu věrný dodnes. Souhvězdí na nebi pojmenuju rychleji než kdo jiný. Malý koníček, co může zůstat mým tajemstvím.
V hlavě mi zněl můj stručný rozhovor s Cassandrou. Červenala se a já věděl, že moje přítomnost na ni má účinek, ale odolávala. To se mi ještě nestalo a to ji chci víc.
"Co říkáš na tvou novou spolubydlící?" ozvalo se mi za zády a já jen počkal, než se vedle mě postavil Thomas.
"Pěkná, ale na mě moc nevinná," zalžu a napiju se. Pravdou je, že nemůžu myslet na nic jiného než na to, jak políbím ty svůdné, plné rty.
"Zpíval jsi pro ni, nešlo si toho nevšimnout," zasmál se mi a upil svého piva.
"Nikdy pro nikoho nezpívám," zavrčel jsem mrzutě, protože mě naštvalo, jak si všimnul. Když jsem začal zpívat píseň Mine, tak jsem slova směřoval na ni. To jsem ještě nevěděl, že je pro mě zakázaná.
"Jen když jde o sex, já vím," smál se mi a já měl v tu chvíli chuť ho praštit do toho jeho vysmátého obličeje.
"Sklapni a běž si za svou holkou," dopitý kelímek hodím k ostatním, co se válí po trávníku a strčím ruce do kapes.
"Jill chrání Cassie jako lvice své mládě. Prožila si toho hodně, takže jí neubližuj. Ona není jako ostatní holky, Chaci. Jen chci, abys to věděl," zašeptal, ale i přesto jsem ho slyšel. Pak odešel dovnitř a nechal mě tu samotného. V pořádku, to mi vyhovuje nejvíc.
Ušklíbnul jsem se pro sebe, jak jsem si přehrával jeho slova a prohrábl si vlasy. Nemá mi co říkat, co mám dělat nebo ne. Rozhoduju se sám.
"Copak tu děláš sám?" obtočila se kolem mě jedna blondýna. Viděl jsem ji na té párty. Byla blízko pódia a střídala v tancování kluky jako ponožky.
"Užívám si krásnou noc," odpověděl jsem stroze, až jsem se nad tím sám pozastavil. Potřeboval jsem dostat z hlavy tu maličkou brunetku na jehlách. Jenže kdykoliv se o to pokusím, hned ji vidím před sebou, pod sebou i na sobě. Moje myšlenky si dělají, co chtějí a rozum ignorují.
Možná mi pomůže právě tahle holka. Otočím se k ní a jednou rukou jsem ji objal kolem pasu. Přitisknu ji k sobě a prohlížím si ji. Na sobě měla jen kraťoučké obtáhnuté šaty rudé barvy. Bez ramínek a prakticky bez sukně. Jen tak tak zakrývaly její zadek. Vlasy sice dlouhé, ale ne tak krásné jako Cass-... tak na tohle musím přestat myslet.
Jenže to nešlo. Tahle blondýna byla úplný opak té maličké. Byla vyšší, ale i tak na svou výšku štíhlá. Jenže prsa měla jasně větší díky plastice a nos užší než by měl být. Falešné řasy a tuna make-upu jen přidávala na vzhledu lehký holky. Ale to se mi teď hodilo. Potřeba ženský byla priorita.
"Co bys řekla na to, kdybych tě vzal k sobě?" zašeptám svůdně do jejího ucha a přejedu rukama až na její zadek. Zatřese se mi v náručí. Jestli zimou nebo vzrušením, to se nestarám. Prostě si beru co je.
"Hned?" zavrněla mi do krku, kde mi začala klást polibky. Zamračil jsem se a přitiskl ji víc k sobě.
"Hned.." věnuju jí polibek a pak ji vedu skrz dům ke svému autu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu? :)

Anoooo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama