Talk To Us (TTM 2) ► Prolog

10. září 2016 v 18:54 | Tew* |  Talk To Us (TTM 2)
Téma: The Vampire Diaries & Teen Wolf
Hlavní pár: Derek & Elena
Další páry: Caroline & Klaus, Allison & Scott, Lydia & Stiles...
Hl. postavy: Elena Gilbert, Derek Hale, Peter Hale, Caroline Forbes, Niklaus Mikaelson, Scott McCall, Stiles Stilinski, Allison Argent, Lydia Martin
Vedlejší postavy: Isaac Lahey, Mellisa McCall, Šerif Stilinski, Bonnie Bennett, Deucalion, Kali, Aiden, Ethan
Anotace: Elena Gilbert. Derek Hale.
Ona se přistěhovala s otcem do nového města. On byl uchvácen touto dívkou od momentu, kdy ji spatřil.
Spolu překonali spoustu překážek. Otec Eleny, lovec, zajal Dereka a ona mu pomohla ven. Díky tomuto zásahu se jejich cesty zkřížily navždy.
Elena si zažila už mnoho od jejího příjezdu do Beacon Hills. Stala se z ní Beta a nyní ji přeměnili dokonce i na hybrida.
Co bude s její láskou? S jejím životem? A co její kamarádky?
Novopočená upíří vlkodlačice toho má před sebou hodně, ale zvládne to? Jak přijme podporu od ostatních a zároveň muset zachránit upíří kamarádku, kterou unesl hybrid jí posedlý?
To a mnoho dalšího se dozvíte v pokračování povídky Talk To Me, která tentokrát nese nízev Talk To Us.
Tew*: Druhá série povídky TTM je tady! :) Snad se bude líbit. Ráda uvítám vaše názory. :)

Brunetka se otupěle dívala na svůj odraz v zrcadle. Byla jiná? Nevěděla, ale cítila se tak.
Naposledy tenhle pocit měla, když ji proti její vůli proměnili ve vlkodlaka. Stala se tak bytostí se zlatýma očima, která je jen jednou z mnoha, jenž její vlastní otec loví.
Ne vážně, její život už pomíchaný byl předtím, ale teď? Je to asi stonásobně horší. Minimálně.
S pohledem upřeným na postavu v zrcadle před ní, opatrně natáhla ruku a dotkla se konečky prstů tváře v odrazu. Byla stejná a pohyby kopírovala přesně podle jejích. Jak by ne, když to bylo zrcadlo.
Elena naklonila hlavu mírně na stranu. Už jako vlkodlak měla své smysly velmi zesílené. Sluch, čich, hmat, chuť… všechno bylo zvýšené, ale najednou jí to připadalo jako nic oproti tomu, jak to bylo teď.
Co z ní vlastně udělali? Měli ji snad všichni jen za ubohou hračku, se kterou mohli experimentovat podle libosti? Ne… tak proč to udělali? Nejdřív dvojčata ze smečky Alf. Pak Klaus, velemocný upír, který byl křížený s vlkodlakem. Neudělal z ní jen dalšího křížence. Ne… tohle mu nestačilo. Unesl i jednu z jejích nejlepších kamarádek.
Caroline byla tím mocným upírem unesena, protože si k ní vyvinul zvláštní, psychopatický a závislý vztah.
"Krásko," zašeptal muž jejího srdce. Vzhlédla v zrcadle a uviděla jeho odraz. Stál za ní. Jeho oči překypovaly smutkem a sledoval ji jako ostříž. Vypadalo to, že se bál. Ale čeho?
Elena mlčela a jen mu oplácela pohled v zrcadle. Nevěděla co říct. Bylo toho na ni moc. Nebyla už sama sebou. Připadala si, jako kdyby se pomalu vytrácela.
"Eleno, podívej se na mě. Mluv se mnou," šeptal, jako kdyby ji nechtěl vyděsit. Jeho velká hrubá ruka uchopila tu její jemnou a malou. Byl to takový rozdíl. Najednou cítila ten kontrast jejich pokožek.
Vzhlédla k Derekovi a dívala se mu do očí. Věděla, že on je ten pravý. Už nikdy nepotká někoho, jako je on. Co ale mohla dělat? Všechny zklamala, je vyvrhel a nikam se teď nehodí.
"Miláčku," pokusil se znovu, v hlase vyzněly obavy a strach.
Byl na ni tak něžný. Věděla, že jeho přátelé mu říkali mrzout a říkali jí, že je to prostě bručoun. Ale k ní? Její vlkodlak k ní byl už od začátku hodný, něžný. Laskavý a hlavně ochranářský. Pro ni měla tato slova spojitost jedině s Derekem Halem. Jejím Derekem.
"Prosím, mluv. Něco řekni. Klidně i křič, hlavně něco řekni," prosil ji zoufale.
"Miluju tě," vyšlo z ní to minimum slovíček sotva v tichém šepotu. V krku měla jak na Sahaře, ale on to i tak slyšel. Viditelně uvolnil ztuhlá ramena a přitáhnul ji do svého objetí, které slibovalo lásku a ochranu.
"Taky tě miluju, krásko." Políbil ji do vlasů a držel ji u sebe tak těsně, že kdyby byla člověk, patrně by měla zlomených pár kostí. Možná to byla výhoda, že nebyla.
"Jak sladké, ale mohli byste už laskavě sejít z vašeho obláčku a jít se mnou dolů? Ta malá čarodějka tam chodí tak, že mi prošlape koberce," zavrčel Peter Hale. Strýc Dereka, který většinou nebyl v dobrém rozmaru.
"Nemáme koberce," zavrčel na oplátku mladší Hale a stále u sebe držel brunetku, která se u něj choulila pro vidinu bezpečí.
"To se jen tak říká," zamručel starší muž a sledoval je. "Prostě ji doveď dolů. Musíme probrat vše, co zatím víme."
S tím odešel starší vlkodlak z pokoje a uvrhl je tak do ticha, které vyplňoval jen zvuk jejich dechů, klapot bot po schodech a dole v hale, kde podle kroků a nášlapů na zemi, poznala Elena svou nejlepší kamarádku.
Nebyl čas, aby si zvykala na to, že je z ní další prapodivná bytost. Musela zachránit svou kamarádku a dořešit dalších, určitě, milion věcí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anastasia Anastasia | 11. září 2016 v 10:32 | Reagovat

No teda! Vůbec jsem nedoufala, že bychom se mohli dočkat druhé série této úžasné povídky, a najednou se tady objeví! Ty jsi prostě úžasná :D Sice jsem první seriálovou Elenu z hloubi duše nenáviděla, a spárovat ji s Derekem by mě ani ve snu nenapadlo, ale díky tvé šikovné ručce, která je svedla dohromady, jsem si je absolutně zamilovala. Zatím nám to začíná zajímavě; jsem zvědavá, co na jsi chudáka Elenu ještě nachystala. Jako kdyby se už tak nemusela prát s tolika věcmi, ještě se z ní stane hybrid a unesou jí kamarádku... No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet a s jakými esy se ještě vytasíš.
   Mimochodem, ta úvodka je fantastická (jako vždy). Kde chodíš na takové pěkné textury? Já můžu projíždět DeviantArt celý den a stejně nic pěkného na zkombinování neseženu. Nechtěla by ses s námi podělit o nějakou zlatou žílu? :-P

2 Perla Torkan Perla Torkan | Web | 11. září 2016 v 11:21 | Reagovat

Ja som tak dlho čakala, lásko, a stálo to za to! <3 Jujky, na začiatok stačí, ale šup šup aby tu bolo pokračovanie, oki? :D Lebo táto poviedka bola tá úplne prvá, do ktorej som sa zaľúbila a v ktorej mi Elena nevadí, tak rýchlo ďalšiu, prosíííííím! :-D  :-D  :-D  :-D

3 Tew* Tew* | Web | 11. září 2016 v 15:01 | Reagovat

[1]: Moc děkuju, takový komentář jsem nečekala a abych pravdu řekla, radostí skáču do stropu z toho, co jsi napsala. :)
A co se týče úvodky.. nooo.. tam já hledám právě na deviantart a prostě.. heldám, jelikož pak vždycky zkombinuju asi deset textur do jedné, tak to pak vypadá jako úplně jiná. Možná že některé už dokonce máš v pc a ani o tom nevíš, protože jsem je zatelpala jinou texturou. :D :D
A moc děkuju za pochvalu. Opravdu si vážím toho, že sis udělala čas, přečetla sis povídku, napsala krásný dlouhý komentář a ještě pochválila úvodku! Moc a moc děkuju! :3 Snad tě tedy další díly nezklamou. :)

[2]: Ach, zlato.. co ti na to mám říct? :D Jakmile přijdu z divadla a snad i zítra, si dám záležet jen na tom, abych napsala první kapitolu a dala ji sem. :D
A jsem moc ráda, že se ti líbila jak jednička, tak i prolog k druhé sérii. Snad to tak bude i dál! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama