I'm the Dark One now ► Prolog

4. září 2016 v 12:22 | Ellie and Tew* |  I'm the Dark One now
Napsala: Tew*
Téma: TO/TW
Postavy: Lara, Annie, Stiles, Kol, Klaus, Peter, Derek, atd… ◄ ZDE
Páry: Lara/Stiles/Peter, Annie/Kol/Klaus
Anotace: Uplynuly 3 měsíce od noci, která změnila životy mnohá lidem. Jediný kdo z toho vytěžil, co nejvíc byl Klaus a Peter. Klaus konečně získal možnost vytvářet své hybridy a Peter se stal Alfou. Oběma se splnilo, to po čem toužili, což se však nedá říct o ostatních. Stiles s Kolem naopak přišli o všechno v podobě svých milovaných. Kol, který celé dny tráví v alkoholovém opojení a noci probdí se marně snaží přenést přes smrt Annie. Stiles se sice s ostatními vrátil do Beacon Hills, ale nemohl tam zůstat. Sžíral ho neskutečný zármutek a bolest nad ztrátou své lásky a proto se vrátil do New Orleans za Kolem. Ani jeden z nich s tím nemohl nic udělat a to je trápilo asi nejvíce. Jenže nikdy nic není takové, jak se zdá. Kdo zabrání v ovládnutí města a lidí Původnímu hybridovi a Alfa vlkodlakovi? Kdo ve stínech plánuje pomstu? A co když je to s Annie a Larou úplně jinak, než si všichni kolem myslí?
Poznámka: Přinášíme pokračování povídky I'm the Alpha Now… doufám, že se vám bude líbit stejně jako první díl.
Prolog


Stiles
Stál jsem s rukou nataženou před sebou. Zíral jsem na místo, odkud zmizela Lara. Moje Lara. Řekla mi, že mě miluje a pak byla pryč. Temnota si přivlastnila její tělo i duši. Zamrkal jsem a spustil ruku dolů. V očích mě pálily slzy, protože jsem ztratil svou lásku. Ona byla ta pravá. I přes všechny nesnáze a překážky jsme si k sobě našli cestu. A teď je pryč.
"Annie, lásko, no tak," šeptal Kol a já se podíval tím směrem.
Kol seděl na zemi a v náručí, těsně u sebe, si držel Annie. Vypadal tak zničeně… musel se do ní zamilovat, protože takhle by nevypadal muž, který přišel jen o přítele.
Sestra Lary zemřela rukou Klause, který ji přinutil provést rituál na zabití Dereka. Stal se tak mocným hybridem, který měl moc měnit další vlkodlaky v takové, jako je on sám. A Peter? Ten se válel na zemi se svou vysněnou Alfa mocí.
"Stilesi, moc mě to mrzí," položil mi ruku na rameno můj nejlepší přítel.
Scott stál vedle mě a tvář měl zkroucenou v smutku. Bylo toho na mě moc. Posadil jsem se do trávy a prohrábnul rukama svoje vlasy. Nespal jsem pořádně celou dobu, co jsme byli tady. Neměl jsem svůj polštář, tohle nebylo moje město a ke všemu jsem přišel o Laru. Našel jsem ji a vzápětí ztratil. Zavrčel jsem si pro sebe a sám se divil, že tohle dokážu.
"Musíme jít, než se proberou," zatahal mě někdo za rameno.
Nevnímal jsem ani pořádně kdo, dokud se mi před tváří nemihly rudé vlasy a Lydia si klekla naproti mně.
"Stilesi, musíme jít," cloumala se mnou jako s hadrovou panenkou.
"Je pryč," zaskřehotal jsem, když jsem našel svůj hlas a podíval se na Lydii. "Lara je pryč," složil jsem hlavu do dlaní a nechal téct své slzy.
"Zlepší se to, přijdeme na něco," objala mě a držela u sebe.


Peter
Slyšel jsem šum hlasů kolem mě. Na tvář mi dopadalo mihotavé světlo pochodní. Stále byla noc, nemohl jsem tedy být mimo moc dlouho. Zkušebně jsem zamrkal a pak konečně naplno otevřel oči. Cítil jsem svou sílu. Svou Alfa moc! Konečně jsem jím zase byl. Posadil jsem se a zavrčel při bolesti, která projela mým tělem. Až dostanu tu čarodějku do rukou, tak… Zmateně jsem se rozhlédl. Co se sakra stalo? Kde je Lara? A jak je možné, že je Annie mrtvá? Jak dlouho jsem si dával šlofíka?
Vstal jsem a najednou se na mě všichni podívali. Zanadával jsem, protože Klaus ležel nedaleko jeho bratra a Annie. Taky byl mimo. No Lara se na nás pěkně vyřídila, koukám.
"Co?!" zavrčel jsem na všechny a cítil rudou v mých očích.
Všichni couvli, až na Scotta, kterému oči zazářily stejně a Kola, který mě ignoroval a choval dál v náručí Annie. A Stilinski seděl na zemi a ani se nehnul.
"Všechno je tvoje a Klausova vina," zavrčel mladý Alfa a sledoval každý můj pohyb. Pokrčil jsem tedy rameny a udělal pár kroků k nim. Podíval jsem se na zem, kde byl nehybný Derek. Jak jen jsi to dopadl, synovče? Uchechtnul jsem se a obešel jeho tělo.
"Moje vina? Ach, proč by měla být? Mohl si za to všechno sám. Vy všichni," řekl jsem a provokatérsky se protáhl.
Mrknul jsem na druhého Alfu a dřepl si ke Klausovi. Nikdy by mě nenapadlo, že budu svědkem toho, jak je mimo. Drcnul jsem do něj.
"Zabil jsi svého synovce! Annie je mrtvá a Lara nejspíš taky, jak to, že si za to můžeme my?!" vykřikla ta rudovláska, co držela Stilinského.
Protočil jsem oči. Takže Lara je nejspíš taky mrtvá? No, možná proto tu nebyla.
"Smiř se s tím," usmál jsem se na ni svým neodolatelným úsměvem.
"Ty," zavrčel někdo kousek ode mě a najednou jsem nestál na zemi, ale chrčel jsem.
Pod krkem mě držel Kol Mikaelson. Vypadal jako pomsta sama.
"Zaplatíte za to oba dva!" křiknul a jeho stisk na mém krku se ještě upevnil.
Cítil jsem vyrůst své drápy a chtěl se odtrhnout, ale on jen stál a dál mě držel. Jak to? Copak je tak silný?! Sakra!
"Ale, bratříčku, to není nutné," zasmál se Klaus a zlomil mu vaz.
Padl jsem na zem a chrčel z příjmu kyslíku. Sakra, konečně.
Podíval jsem se na ohromené tváře těch čtyř a ušklíbl jsem se. Pak jsem vstal a podíval se na Klause, který vzal tělo Annie do náruče a podíval se na mě.
"Pusťte ji!" zvolal Stilinski, který vypadal, že se vrátil znovu do reality a vstával.
"Jasně, jako kdybych to měl v plánu," smál se Klaus.
"Mějte se," mrknul jsem a vydal se s Klausem k autu.
Všichni se hned vydali za námi, ale Klaus mě chytnul a přemístil nás pryč.
Rozhlížel jsem se po honosném místě, zatímco Klaus ukládal Annie na pohovku.
"Proč jsi ji vzal, když je mrtvá?" zamračil jsem se na něj.
"Protože mám velké plány," usmíval se Klaus.
Zmateně jsem se podíval na Annie, její tělo bylo bledé, bez známek života. Nedávalo to smysl. Ale pak se její hrudník vzedmul a se zalapáním po dechu otevřela oči. Klaus se vítězně usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama