Barvy lásky ► Obnažená

18. září 2016 v 19:34 | Ellie |  Recenze a Tipy - Knihy

Název: Barvy lásky - Obnažená
Originální název: Colours of Love - Entblößt
Autor: Kathryn Taylor
Série (díl): Barvy lásky (2. díl)
Žánr: Beletrie, Společenské romány, Erotika/sex, Romány pro ženy
Počet stran (vazba): 272 stran (pevná vazba)
Rok a měsíc vydání: 2013/11
Nakladatelství: Moba
Anotace: Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech.
Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.Postavy a dějová linie
Kathryn Taylor, německá spisovatelka, která má na svědomí tuto erotickou sérii s názvem Barvy lásky, se opět hlásí, tentokrát s druhým dílem, ve kterém se konečně dozvíme, jak to bude s Grace a Jonathnanem dál. Dívka i nadále pracuje jeho osobní asistentka, ale vše se nakonec přece jen změní. Jonathan, který na začátku Grace slíbil, že jejich vztah bude čistě jen o sexu, bez sebemenšího náznaku citu, se přece jen změnil. A jak to vlastně začalo? Nejdříve rvačkou před soukromým erotickým klubem, kde Jonathan napadne svého japonského obchodního partnera Yuuta Nagako za to, že si dělal nároky na Grace, také nesmím zapomenout na doživotní zřeknutí členství. Pak Jonathanovo přiznání, že patří jen jí a ona jemu. Dokonce jí vezme i do otcova domu, kde s ním pobude pár dní, objeví se i na plesu a společenské večeři, ale i tak jí nikdy nepředstaví jako svou přítelkyni, což Grace i přes to všechno hodně mrzí. Snaží se k němu proniknout, ale pokaždé, když už se jí podaří znova přejít jeho hradby, stane se něco, co donutí Jonathana opět uzavřít se úplně do sebe a nikoho k sobě nepustit. Grace, která tráví čas na panství jeho otce, se tak dozvídá jisté tajemství, týkající se Jonathanovy minulosti a teprve teď jí dochází, proč se k lásce tak staví. I přes to všechno ho velice miluje a snaží se ze všech sil, aby se zlepšil jeho vztah s otcem a nejen s ním, ale i mezi nimi. Bohužel docílí jen toho, že Jonathana velice rozčílí. Tehdy jí dojde, že už to nemá smysl a rozhodne se vrátit zpátky domů do USA. To co se stane před a po jejím odjezdu už vám neprozradím. Ani zda se Jonathan vzpamatuje a dojde mu, co v ní ztrácí. Pokud jste vážně zvědaví, jak to vlastně skončí, stačí vzít knížku a zjistit to.

Naše dojmy z celé knihy
Stejně jako u prvního dílu i u dvojky jsem se skvěle bavila. Přece jen, první díl skončil dost napínavě a vzít do rukou druhou knihu a začít číst, byla jasná volba. Nevydržela bych čekat dlouho. Dvojka, navazuje hned tam, kde jednička skončila, takže se vlastně dozvíte, co se mezi těma dvěma dál stalo a jak celý příběh pokračoval. S celou knihou jsem byla velmi spokojená. Grace se stala mou oblíbenkyni a celou dobu jsem jí držela palce. Usmívala jsem se, když už se zdálo, že její vztah s Jonathanem je na dobré cestě, a byla smutná, když se trápila. Zní to možná jako blbost, ale dokázala jsem se tak nějak vžít do její kůže a celý tento příběh jsem přečetla skoro na jeden nádech. Snad i vám se dostane pod kůží a užijete si příjemné čtení.


Doporučení a hodnocení
Nechci se nějak opakovat, ale asi budu muset, protože to jinak ani nejde. Stejně jako první díl, i ten druhý stojí za přečtení. Vztah mezi Grace a Jonathanem se posouvá zase o kousíček dál a vy můžete být u toho jak se, se všemi nástrahami, které na ně čekají, poperou. Opět je to velmi chytlavé čtení. A pokud jste jako já, knihu pustíte až po jejím přečtení. Takž nemůžu ani jinak než hodnotit velmi kladně.

Moje hodnocení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama