Covers & Layouts for wattpad and blog

20. července 2016 v 18:34 | Ellie and Tew* |  Graphic
Opět se hlásíme se zprávičkou…
A o co se jedná tentokrát?Jelikož se náš blog, kromě našich povídek, zaměřuje i na grafickou stránku (ale to jen tak maličko), tak se tento článek bude týkat právě tohoto tématu.

Hlavní šéfem je tady především Tew*. Ona je, co se týče grafiky, na tohle vážně machr, tudíž se většina objednávky bude týkat její práce. Já… abych se přiznala, v grafice jsem začátečník a teprve se učím všem těm věcičkám, které bych asi měla znát. Ale jde mi to, pomalými krůčky se snažím učit. A tak snad i já k tomuto budu moct co říct a snad i vytvořit. A jelikož bychom se rády o to podělili s vámi, napadlo nás udělat takový menší objednávkový set.

A co všechno tam bude patřit? Na výběr budete mít jen 3 možnosti:

1) Objednávku Layoutu

Pokud máte blog a nelíbí se vám výber layoutu, který je nabízen v nabídce přímo od blogu? Rádi byste měli něco, co se líbí vám ať už je to lay s oblíbeným zpěvákem, skupinou, hercem, filmem, či seriálem? Stačí jen kliknout na ikonku k tomu určenou a vyplnit jednoduchý dotazník a o zbytek se postaráme.

Ukázky:

2) Objednávka úvodky (na blog)

Píšete povídky a publikujete je na svém blogu? Chtěli byste, aby váš příběh měl úvodku, která by dobře vypadala a přilákala čtenáře, ale sami si nevíte rady? Tak to pro vás máme pomoc, klikněte na uvedenou ikonu, vyplňte dotazník a o další se postaráme.

Ukázky:
3) Objednávku coveru (na wattpad)

Publikujete na wattpadu svou tvorbu? Chcete mít k vašim příběhům pěkný titulní obrázek, který zaujme a přiláká čtenáře? Neváhejte, klikněte na objednávku, vyplňte malý dotazník a cover může být váš.

Ukázky Ellie:

Ukázky Tew*:


Pokud jste si v tom našli, něco co vás zaujalo a měli byste zájem, je k tomu velmi jednoduchá cestička. Pro každou sekci, jsme pro vás vytvořili i daný dotazník, ve kterém stačí vyplnit jen pár jednoduchých bodíků a zbytek, už pak bude na nás. Dotazník je jednoduchý a zvládne ho každičký, o to se nebojte.

A co kromě objednávek, se určitě můžete těšit na nějaké návody a tipy, které se čas od času objeví. Takže si myslím, že na výběr toho bude víc než dost. No, tak jsem vám asi sepsala všechno, snad jsem na nic nezapomněla a chci už jen dodat, že se těšíme, až se u nás něco objednáte.


Vaše holky

Tew* and Ellie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama