Welcome

31. května 2016 v 22:04 | Ellie and Tew* |  Notifications

Zdravíme vás lidičky,


Jako první bychom vás chtěli uvítat na našem novém blogu. Ano čtete správně, našem, jelikož, tento blog spravujeme dvě. Já (Ellie) a Tew*. Obě jsme předtím měli blog s povídkami. Když už, ale nějak nevíte co dál a přestanete přidávat a věnovat se tomu, stránka jen tak stojí a chátrá a vy na to koukáte a říkáte si, jestli to má ještě nějaký význam. A to byl tak nějak i náš případ. Obě jsme se přestali věnovat blogu, nic nepřidávali a abych řekla pravdu, ani nic moc nepsali, možná jednou za čas jsme se mrkli na blog, ale tím to vlastně skončilo. Proto tak nějak vznikl nápad, začít od začátku s čistým štítem. S Tew* jsme se domluvili a nakonec, slovo dalo slovo a vznikl nový a společný blog. A jelikož se sluší a patří napsat něco na uvítání tak se i já teď o to snažím i když trošku pozdě. Jelikož už fungujeme nějaký ten pátek (přesně od 5. Dubna 2016), ale až teď vydáváme článek, který vám tak trochu přiblíží, o čem všem to tady bude.

V první řadě se náš blog zaměřuje na naše povídky. Ty, které máme stále rozepsané, jsme přidávali na stránku (ať už šlo o kapitolové či jednorázovky), na ty dokončené najdete odkaz na wattpadu. Dále pak se můžete těšit na něco málo z grafiky (tohle bude mít v režii Tew*, jelikož je mnohem lepší než já Úžasný, ale snad i já něco málo k tomu přidám Smějící se) a to nejlepší, další věc, která se bude na blogu objevovat, budou naše různé myšlenkovité pochody. Zatím přesněji nevíme, co všechno do této sekce bude patřit a co tam z "naší hlavy" budeme sepisovat, ale určitě tam něco bude.
Teď, když už je na blogu víceméně všechno hotové, si myslím, že se může stránka pořádně rozjet. Jelikož jsme tu dvě, tak snad, že se nám podaří blog udržet stále v běhu Usmívající se. Kromě již zmiňovaných věcí, pro vás chystáme také takové malé projekty.
A na co se můžete těšit, tak jen čtěte dál a uvidíte Usmívající se

  • Soutěž - jako první si pro vás chystáme takovou malou soutěž v psaní
  • Tipy, nápady… - další věc, kterou tu pro vás máme je tato sekce "nápadů", ve které si sami zvolíte nějaký pár a snad i děj (to ještě doladíme), na který se pak pokusíme složit nějakou tu jednorázovku
  • Covery - jelikož v naší nabídce je i grafika, napadlo nás, že bychom vám mohli pomoct, takže pokud i vy píšete a svá díla vydáváte na wattpadu, můžete se vám to hodit
Také je tu možnost stát se naší Affs, pravidla a další věci k tomu najdete zde.... Affilliates

A pokud jste i našimi fanoušky, zapište se do fanclubuMrkající.... Fanclub

Tak určitě je na co se těšit. Doufáme, že si k nám najdete cestu a budete se sem rádi vracet.Vaše Tew* a Ellie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 31. května 2016 v 23:27 | Reagovat

Je hele soutěž v psaní. Tak pokud to bude zajímavé, snad bych se mohla i zúčastnit :D

Každopádně hodně štěstí s blogem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama