Because ... only you can set me free ► 16. Kapitola

6. května 2016 v 15:32 | Ellie |  Because ... only you can set me free
Téma: TO/vlastní tvorba
Postavy: Lilian/Lilith, Klaus, Elijah, Davina, Hayley, Marcel, Rebekah, Sophie, atd… ◄ ZDE
Páry: Lili/Klaus/Elijah
Anotace: Klaus Mikaelson se po letech vrací do svého města, které kdysi se svými sourozenci vybudoval. Když však dojede do NO, zjistí, že je pod vládou jeho "syna" Marcela. Spolu s Elijahem a Becou se snaží znova si získat co je jejich, ale Marcel má v rukávu eso v podobě mladé čarodějky Daviny. Jenže ani Klaus nezůstává pozadu. Zjistí, že existuje ještě jedna osoba, která mu může pomoci a tak jí najde a unese k sobě do sídla. Lilian, mladá dívka, která ani netuší, kým doopravdy je, se snaží zjistit, proč je pro Klause tak důležitá. Vše se zkomplikuje v době, kdy se Lili začnou dít velmi divné věci. Začne tedy pátrat a tím se jí otevřou zakázané dveře do její minulosti. Jak nakonec příjme pravdu?
Poznámka: Klaus se pohádá s Elijahem kvůli Lili, kterou nakonec odnese k sobě do pokoje. Užije si znova s divoškou Lilith? Davinu někdo unese.Kapitola šestnáctá

Únos


Klaus
Celý dům spal. Seděl jsem ve své pracovně a v poklidu popíjel svou oblíbenou whisky. Už když jsem vstal, se mi donesly zprávy o smrti Sabine a i o tom, jak moc coven zuřil. Musel jsem se pousmát. Přemýšlel jsem, kdo to asi udělal, když do mé pracovny vešel jeden z mých hybridů.
"Pane," začal, jen jsem mu pokynul, aby pokračoval.
"Řekl jste, ať slečnu Lili sleduju a včera večer… odešla z domu."
Zamračil jsem se. Pokud jsem si správně pamatoval, neměla nikam dovoleno jít.
"A kde šla?" zeptal jsem se.
"Do kostela, byla tam nějakou dobu a pak jela zpět. Jenže pak zastavila a přišla k ní ta mrtva čarodějka. Tedy předtím ještě žila. Bavili se o autě a pak už jsem moc nerozuměl, jen takové útržky. Lili jí říkala něco o tom, že ví kdo je a pak to bylo ještě zajímavější," pousmál se i když nevím čemu.
Napil jsem se pořádně. Teď mi to to konečně dávalo smysl. Lilith musela Sabine zabít. Na jednu věc, jsem odpověď měl, ale opět se vynořila nová otázka. Co myslela tím, že věděla, kým Sabine byla? Tohle mi musela vysvětlit. A nejen to, hlavně ten její podělaný útěk.
"Kde je teď, doufám, že u sebe v pokoji?" pozvedl jsem tázavě obočí a on se jen poškrábal na hlavě.
"No ne tak docela," zamumlal.
"Co tím myslíš?" zamračil jsem se ještě víc a postavil se.
"Je v pokoji vašeho bratra," řekl tiše.
"Co tam do prdele dělá!" zatnul jsem ruce v pěst.
"Vzal jí k sobě hned po tom, co se vrátila sem do sídla. Byla trochu zraněná."
Dál už jsem nepotřeboval vědět, vyšel jsem s pracovny a mířil si to rovnou do Elijahova pokoje. Lilian byla moje a to si měl uvědomit, už když jsem jí přitáhl do domu. Vtrhnul jsem do jeho pokoje, ona ještě spala, ale on už né. Zíral na ní, jak spí a hladil jí po vlasech. Když mě uviděl, zamračil se a prstem mi ukázal, abych jí neprobudil. Měl jsem sto chutí to udělat, ale to už mě vedl na chodbu. Než stihl říct něco první, pustil jsem se do toho já.
"Můžeš mi vysvětlit, co dělá u tebe?" zavrčel jsem.
"Však vidíš, spí."
"Nemá tam ani spát. Ona je moje, rozumíš?!!" obešel jsem ho a chtěl vejít do jeho pokoje, abych jí odnesl k sobě, ale zastavil mě.
"Nech jí spát!"
"Už jsem řekl, ona je moje, a když už má spát v jiném pokoji než v tom svém, tak to bude můj pokoj, rozumíš?!!" usmál jsem se na něj.
"Jenže ona tě nesnáší," zamračil se na mě můj bratr.
"Pokud vím, ještě před chvíli jsi běhal za Hayley a sliboval jí věčnou lásku a teď Lili? No teda bratře, čím dál víc mě překvapuješ, jenže teď máš smůlu, Lili je moje, patří mně. Takže bych ti radil, kliď se mi z cesty," vrčel jsem na něj.
Elijah mě pozoroval, nakonec zvedl ruce v obranném gestu.
"Měl bys, ale vědět, že jí chtějí zabít. Sabine…"
"Sabine je mrtvá, zabila jí Lili, to už dobře vím. A co ještě vím je to, že to Sabine vlastně ani nebyla. Spíše tvoje milenka z minulosti Celeste a teď když dovolíš, si vezmu Lili a půjdu k sobě," mrknul jsem na bratra a vešel do jeho pokoje, vzal jsem si jí do náruče a přenesl jí k sobě dřív, než mě Elijah stačil zastavit.
Uložil jsem jí do postele. Skoro ani nepostřehla tu změnu. Elijah konečně zmizel a já jí měl jen pro sebe. Zamknul jsem dveře a pomalu jsem si to mířil přímo k ní. Vypadala jako anděl, když spala, ale já moc dobře věděl, že v ní spí spíše ďábel. Zavrtěla se v posteli a otočila se na bříško, triko, které měla na sobě, se jí nebezpečně vyhrnulo nahoru. Lehl jsem si k ní a lehce jí po zádech pohladil. Zachvěla se, ale spala dál. Nahnul jsem se tedy k ní víc a začal jí po zádech líbat.
"Nech toho," zamumlala ze spánku, ale já pokračoval dál.
Znova se zavrtěla a ohnala se po mě rukou, ale já ji jemně chytil, takže její pokus praštit mě vyšel na prázdno. Dál jsem jí líbal po zádech, trochu lépe jsem jí vyhrnul triko, abych se lépe dostal k jejímu dokonalému tělu.
"Slyšíš, nech toho Elijahu," zamručela znova.
"Ale já nejsem Elijah, lásko," zapředl jsem jí do ouška, když v tom její tělo ztuhlo.
"Klaus?" zašeptala a prudce se otočila.
"Ano lásko, já," nahnul jsem se k ní a políbil jí, ale ona se odtáhla, zamračil jsem se.
"Přestaň zlobit," mrknul jsem a přitáhl si jí blíže k sobě. "Nechtěla bys přece, abych byl zlý, že ne?"
Zavrtěla hlavou a pozorovala mě.
"Tak vidíš, jak hodná umíš být," pousmál jsem se a stáhl si jí znova k sobě.
"Nech mě být, prosím," zamračila se na mě, pousmál jsem se, protože vždy, když tohle udělala, byla ještě více k sežrání.
Chtěl jsem jí ještě víc a šlo to na mě i poznat. Sjela pohledem do mého klína a kousla se do rtu.
"Copak, není to nic, co bys neviděla," zasmál jsem se.
Vyplázla na mě jazyk a chtěla vstát, ale já jí chytil za ruku a stáhl na sebe. Přejel jsem jí rukama po zádech a pak se s ní UR přetočil, nechtěl jsem, aby mi zase utekla. Vrtěla se pode mnou a snažila se mě shodit, ale nešlo jí to. Zavřela oči a našpulila rty. Trochu jsem nechápal, co to dělá, ale když otevřela opět oči, došlo mi to. Malá sladká Lili byla pryč, opět to byla divoška Lilith. Co víc jsem si mohl přát.
"Už jsem si říkal, kdepak jsi," pousmál jsem se.
"Baví mě tě natahovat," zasmála se a zkousla si ret. "Takže pokračujeme tam, kde jsi s ní začal?"
"S velkou radostí," zavrněl jsem jako mlsný kocourek a vášnivě jí políbil.
Dravě si nárokovala moje rty, líbila se mi její divokost. Dřív než jsem se nadál trhala ze mě moje oblečení. Ani já nezůstal pozadu a jedním pohybem jsem z ní strhl veškeré její oblečení. Zavrněla a usmála se na mě. Trochu jsem se odtáhl, abych tak lépe viděl její nádherné tělo. Na tohle jsem čekal tak dlouho a konečně byla moje. Sehnul jsem se k ní a znova jí políbil. Svoje ruce dala kolem mého krku a přitáhla si mě tak k sobě víc. Cítit její dokonalé tělo pod mým, bylo to nejlepší v mém životě. Líbal jsem jí na krku, zatímco lehce zaklonila hlavu dozadu a svoje prsty zapletla do mých vlasů. Rukama jsem prozkoumával každičký kousíček jejího těla, dával jsem si záležet, abych nic nevynechal. Jemně jsem jí okusoval krk, vzdychla hlasitě. Moje ruka zabloudila do jejího klína a lehce jsem jí podráždil. Zachvěla se. S polibky jsem se přesunul z krku na prsa a každému jsem věnoval stejnou míru pozornosti, zatímco jsem jí v klíně dráždil prsty. Chvěla se pode mnou a vrněla blahem. Už jsem to dál nemohl vydržet, roztáhl jsem jí trochu více nožky a stáhla blíže k sobě.
"Už jsem si říkala, že tě to snad ani nenapadne," šibalsky se pousmála a zkousla si hned na to ret.
"To víš, trošku jsem tě natahoval," mrknul jsem a prudce do ní vniknul, zavrčela a prohnula své tělo.
"Ty divochu," políbila mě vášnivě a já začal přirážet.
Obmotala si svoje nožky kolem mého pasu a stiskla je. Nehtíky mi procházela po zádech a občas stiskla pevněji. Zavrčel jsem í do rtu a pokračoval rychleji. Užíval jsem si každičkou sekundu v ní. Byla tak zatraceně dokonalá. Líbal jsem jí vášnivěji, hladil jí po těle. Chvěla se. Přirážel jsem stále rychleji, zatímco mi vycházela vstříc. Oba jsme byli vzrušení natolik, že jsme věděli, že to dlouho ani jeden nevydržíme. Přirazil jsem ještě párkrát, než se okolo mě stáhla a oba jsme dosáhli dokonale vrcholu. Naposled jsem jí vášnivě políbil a lehl si vedle ní. Vydychávala a culila se na mě. Spokojeně jsem oddychoval a dal si ruce za hlavu.
"Páni, nejlepší sex za dlouhou dobu," lehla si ke mně na bok a dala si nožku přese mě.
"A co Elijah?" zasmál jsem se.
"S ním spala ona, né ja," uculila se a prsty přejížděla po mé hrudi.
"Chci vidět, jak se bude tvářit, až zjistí, copak její druhá polovina udělala," mrknul jsem.
"Škoda, že to neuvidím i já. Už mě unavuje tohle dělení. Ona neví jak žít. Natož jak si užívat."
"Což o tobě se říct nedá, jsi přesně jako já a to se mi líbí. My dva si budeme rozumět," políbil jsem jí a kroužil jí prstem kolem pupíku.
Zachvěla se a víc se ke mně přivinula. Pozoroval jsem jí, pak jsem se k ní nahnul a znova jí políbil, prostě jsem neodolal. Polibek mi opětovala, ale pak se najednou odtáhla. Kouknul jsem jí do očí a pousmál se. Divoška byla pryč, vítej sladká Lili.

Davina
Seděla jsem v křesle a prohlížela knihy, které jsem našla. Chtěla jsem zjistit víc o tom, co mi řekla Lili. Všechno to bylo tak šílené. Všechno co mi řekla, jsem si znova promítala v hlavě, abych si to srovnal. Bylo to mnoho informací. Chtěla jsem jí nějak pomoct, proto jsem tajně zašla do domu mé matky a vzala pár starých knih. Musela jsem jednat rychle, nechtěla jsem, aby na mě někdo přišel. Poté co jsem se vrátila zpátky k sobě, jsem si udělala kakao a posadila se. Prohlížela jsem si je jednu po druhé, ale v žádné jsem zatím nic nenašla. To mě trochu zklamalo, ale i tak ve mně zůstávala trocha naděje, že něco se mi snad podaří najít. Listovala jsem stránkami a četla si, když jsem došla ke konci a položila jí na ty další přečtené. Povzdechla jsem si, opět jsem nic nenašla. Natáhla jsem se pro hrnek, abych se napila, ale při svém překvapení jsem zjistila, že je už prázdny. Proto jsem vstala a šla si udělat ještě jeden. Došla jsem do kuchyně a připravovala si svůj oblíbený nápoj, když jsem vedle uslyšela ránu.
"Halo?" zavolala jsem, nechápala jsem sice proč, to dělám, pokud by tu někdo byl, určitě by se mi ozval, zvlášť pokud by šlo o někoho nezvaného.
Nikdo se ale neozval, pomalými kroky jsem se vydala zpět, když jsem došla do pokoje, rozhlédla jsem se. Nikde žádná stopa, že by se zde kromě mě ještě někdo nacházel. Oknem, které bylo otevřené dokořán, vál dovnitř příjemný vítr a pohrával si se závěsy. Jedna kniha ležela na zemi, usoudila jsem, že to asi byl původ oné rány. Musela spadnout, když o něco víc fouklo. Sehnula jsem se pro ni, když mi někdo dal hnusně páchnoucí hadr k ústům. Bránil jsem se, ale sevření dotyčné osoby, bylo příliš silné. Nechtíc jsem vdechla ten hnus a to jsem dělat neměla. Zatočila se mi hlava a šly na me mdloby. Muselo to být nějaké uspávadlo. Dál jsem se bránila, chtěla jsem použít moc, ale až příliš rychle jsem přicházela o síly. Oči se staly těžšími a už je nešlo udržet déle otevřené. Bojovala jsem sama se sebou, ale marně. Když jsem znova zavřela, už jsem neměla sílu je otevřít a usnula jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama