Because ... only you can set me free ► 11. Kapitola

6. května 2016 v 15:15 | Ellie |  Because ... only you can set me free
Téma: TO/vlastní tvorba
Postavy: Lilian/Lilith, Klaus, Elijah, Davina, Hayley, Marcel, Rebekah, Sophie, atd… ◄ ZDE
Páry: Lili/Klaus/Elijah
Anotace: Klaus Mikaelson se po letech vrací do svého města, které kdysi se svými sourozenci vybudoval. Když však dojede do NO, zjistí, že je pod vládou jeho "syna" Marcela. Spolu s Elijahem a Becou se snaží znova si získat co je jejich, ale Marcel má v rukávu eso v podobě mladé čarodějky Daviny. Jenže ani Klaus nezůstává pozadu. Zjistí, že existuje ještě jedna osoba, která mu může pomoci a tak jí najde a unese k sobě do sídla. Lilian, mladá dívka, která ani netuší, kým doopravdy je, se snaží zjistit, proč je pro Klause tak důležitá. Vše se zkomplikuje v době, kdy se Lili začnou dít velmi divné věci. Začne tedy pátrat a tím se jí otevřou zakázané dveře do její minulosti. Jak nakonec příjme pravdu?
Poznámka: Davina se setká s Lili a řekne jí pravdu. Uvěří jí Lilian? Klaus a Lilith si trošku zařádí.Kapitola jedenáctá

Jsi moje sestra...


Davina
Stála jsem před Klausovým sídlem a rozmýšlela se, jestli mám jít dovnitř nebo ne. Bála jsem se její reakce. Chvíli jsem postávala před vchodovými dveřmi, no pak jsem si řekla, že bude lepší, když zkusím najít jiný vchod a tak jsem obešla dům. Dveře na terase byly pootevřené, což mi hrálo do karet. Pomalu jsem je otevřela a vešla dovnitř. Modlila jsem se, abych nikde nenatrefila na Klause. Všude však bylo podezřelé ticho a to se mi nelíbilo. Zrovna jsem se nacházela v obývacím pokoji a stále jsem nikoho neviděla. Rychle jsem jím prošla a běžela ke schodišti, když se za mnou ozval ženský hlas. Rebekah určitě nepatřil a pokud vím, tak ani té mladé těhotné vlčici. Zastavila jsem se a pomalu otočila. Stála jsem tváři v tvář své starší sestře. Konečně jsem jí viděla, byla přesně taková, jakou jsem si jí představovala, jakoby moje obrazy ožily.
"Co tu chceš?" zamračila se a založila si ruce v bok.
"Ehm já… někoho hledám," nespouštěla jsem z ní zrak.
"A koho jestli se můžu zeptat, nikdo kromě mě tu není."
"Takže jsi tu sama?"
"Jak jsi slyšela, tak koho hledáš?" zeptala se mě znova.
"Hledám svou sestru," na tváři se jí vykouzlil letmý úsměv.
"Tak to hodně štěstí," sedla si na pohovku a přeložila si nohu přes nohu. "Pochybuju, že je tady."
"Je, jsem si tím stoprocentně jistá," odvážila jsem se popojít o kousek blíž, nevěděla jsem co od ní čekat.
"Fakt? Takže ty jsi sestra Hayley? No potěš Pánbůh," začala se smát.
"Ne, jsem tvoje sestra," zamračila jsem se teď na oplátku já a stála jsem před ní.
Úsměv se jí vytratil ze rtů a zírala na mě s otevřenou pusou.
"Dobrý pokus, ale já nemám sestru, nemám ani rodinu, takže si ty vtípky laskavě nech pro někoho jiného," zavrčela a postavila se.
Nebylo pochyb, že sme příbuzné, měly jsme stejné oči, vlasy i rysy ve tváři, dokonce i postoj byl podobný.
"Já si, ale nedělám legraci, jsi moje starší sestra," zkusila jsem to znovu.
"Nevěřím ti ani slovo," vykřikla najednou, raději jsem ustoupila o krok dozadu, pokud byla i ona čarodějka jako já, kdoví čeho všeho je schopná.
"Fajn, tak mi to nevěř, ale já ti říkám pravdu. Vždyť se na nás podívej, jak jsme si podobné," nechtěla jsem se vzdát.
"Už jsem ti řekla, že já rodinu nemám, nemám rodiče a ani sourozence, jediná osoba, kterou jsem měla, je už taky mrtvá, tak mě tu teď neštvi těmihle řečmi," znova zavrčela.
"Co se to tu děje," objevil se Klaus a za ním v závěsu i jeho bratr Elijah, oba se na nás dívali jako na zjevení. "Co tu děláš!"
"Tahle holka je šílená, nevím, jak se dostala dovnitř, ale už mě unavuje pořád dokola poslouchat ty její nesmysly. Vzala si do hlavy, že jsem její sestra," řekla oběma rozzlobeně.
Čekala jsem, že Klaus začne řvát, říkalo se o něm, že je to docela nervák, ale on se jen rozesmál. Všichni tři jsme se na něj nechápavě podívali.
"Tobě je to k smíchu?" křikla po něm moje sestra.
"Já jen, tohle je vážně zábava," smál se dál jako pitomec, dokud do něj Elijah nestrčil.
"Je troufalé, že ses objevila, čekal bych tu zástupy Marcelových poskoků, ale ty jsi tu sama," začal znova, když se přestal smát. "To tě sem pustil samotnou? Do jámy lvové? Co když tě už nepustím zpátky?"
"Ne, on ani neví, že tu jsem. Využila jsem situace, musela jsem poznat svou sestru," koukla jsem na něj. "A pustíš, o to se nebojím."
"Už po desáté ti říkám, že nejsem tvá sestra," mračila se na mě.
"Lili dost!" zamračil se Klaus. "Ona říká pravdu, sice nevím, jak to ví, ale je to pravda. Ona je tvá rodina."
V tu chvíli se v místnosti rozhostilo hrobové ticho, kdyby někde spadl špendlík, určitě by to šlo slyšet. Lili, celá zbledla, dokonce jsem si v jednu chvíli myslela, že přestala dýchat. Nevěřícně se podívala na Klause a pak na mě.
Dokonce i Elijah tak trochu nestíhal vstřebávat veškeré informace a těkal očima z jednoho na druhého.
"Klausi o čem to mluvíš?" ozval se po chvíli jako první.
"Zjistil jsem to pár dní poté, co jsem jí sem nechal přivézt," Klaus se spokojeně usmíval jako sluníčko.
Lili k němu přistoupila a vlepila mu pořádnou facku.
"Co si sakra o sobě myslíš," začala po něm ječet. "Celou dobu jsi věděl pravdu a nechal jsi mě, abych žila v přesvědčení, že jsem zůstala úplně sama. Nenávidím tě, slyšíš Klausi Mikaelsone, nenávidím tě!"
Klaus jí pevně sevřel obě zápěstí a zavrčel.
"Ještě jednou mě uhodíš a dopadne to s tebou vážně špatně."
Chtěla jsem se do toho nějak vložit a pomoct jí, ale to už klečel Klaus na zemi a svíjel se v bolestech.
"To ty?" zeptal se mě Elijah, já jen zakroutila hlavou.
"Ne to já," pousmála se Lili a pokračovala dál.
Klaus křičel a svíjel se bolestí, sice jsem ho nesnášela, ale ona to přeháněla, chytila jsem ji za ruku a otočila k sobě.
"Dost!" řekla jsem ji tišším hlasem.
"Nemáš žádné právo mi nařizovat, co mám nebo nemám dělat" zavrčela.
Klaus se mezitím postavil na nohy, zatnul ruce v pěst a zavrčel. Než jsem se nadála, už jí UR vrazil ruku do hrudě a svíral její srdce.
"Dej mi jeden důvod, proč bych tě měl nechat žít," zakřičel po ní.
"Tohle už přeháníš," vložil se do toho naštvaný Elijah.
"Vždyť ho nechte," smála se Lili jako šílená. "Nezabije mě, na to nás až moc potřebuje, viď slaďouši," mrkla na něj, jakoby se nic nedělo.
"Jsi si tím nějak moc jistá, lásko," pousmál se Klaus.
"Protože tě znám, vím, že mě potřebuješ, zvlášť po tom všem co ses dozvěděl," vysmívala se mu.
Bála jsem se, hlavně o ni. Provokovat Klause se nevyplácí a on jí stále držel srdce ve své dlani. Už jsem chtěla zasáhnout, když se ozvala.
"Ať tě to ani nenapadne," zamračila se na mě. "Zvládnu to sama, on mě Klaus milerád pustí sám, viď… lásko," nasadila sladký úsměv a mrkla na něj.
Klaus se na ni chvíli díval, no pak vytáhl ruku z její hrudě a otřel si jí do kapesníku. Chvílí tam stál, pak odešel do své pracovny. Lili, teda pokud to byla ona, se jen vítězně pousmála.
"Tak, to bychom měli a teď mě omluvte, tahle sešlost mě už unavuje," mrkla a odcházela.
"Lili počkej," chytila jsem ji za ruku, ale ona se mi jen vytrhla a zamračila se.
"Tohle už nedělej, je ti to jasné?" zavrčela a odešla do jiné části domu, chtěla jsem jít za ní, ale Elijah mě zastavil.
"Asi bude lepší, když ji teď necháš být."
"Ale proč? Chci si s ní jen promluvit," posmutněla jsem.
"Já vím, ale… abych řekl pravdu, nevyznám se v ní. Někdy mám pocit, že jsou v ní dvě osoby, jedna milá a hodná a druhá ta zlá, jako teď. Zkus přijít jindy, třeba už s ní řeč bude."
"Tak dobře, já…budu muset jít, než to Marcel zjistí," povzdechla jsem si a odebrala se ke dveřím.
"Dávej na sebe pozor Davino," zavolal ještě za mnou Elijah, otočila jsem se a usmála se, pak jsem odešla.

Klaus
Musel jsem uznat, že za dnešek bylo překvapení víc než dost. Nejdřív jsem se dozvěděl o tom, kdo Lilith ve skutečnosti je, i když se některé věci vysvětlily, na povrch se dostaly další a další otázky. Věřil jsem však, že již brzy i na ně najdu odpovědi a budu zcela spokojený. A pak se objevila Davina, klidně bych bral ještě další vzrůšo, začínal jsem se docela nudit a to nebylo dobré. Sebral jsem celou láhev whisky a vyšel jsem na terasu. Přemýšlel jsem. Ve vzduchu viselo opět plno otázek a já nutně potřeboval odpovědi. Do doby než se tak stane, jsem se však musel nějak zabavit. Otázkou však bylo jak? A pak mě to napadlo. Kdo jiný by mi v tom mohl pomoct, než samotná Lili. No, i když ne zrovna ona. Musel jsem jí znova naštvat, aby se objevila, kterou jsem tak moc chtěl. Pořádně jsem se napil whisky a pomalu mířil k sobě do pokoje, cestou jsem nařídil služebné, aby vyřídila Lili vzkaz a zalezl jsem k sobě. Rychle jsem ze sebe shodil všechno oblečení, ještě se pořádně napil a šel do sprchy. Pustil jsem vodu a stoupl si pod ní. Jop, přesně tohle jsem po celém tomhle dni potřeboval, dát si malý relax. Nechal jsem po sobě stékat kapky vody a úplně vypnul. Klidně bych tak vydržel ještě nějakou chvíli, ale ozvalo se zaklepání na dveře a pak jsem už jen slyšel, jak se otevřely. Pousmál jsem se, byla tady. Rychle jsem kolem sebe omotal ručník a se svým sebevědomým úsměvem jsem se vydal k ní. Zrovna se nadechovala, že začne, ale když mě uviděla, ztratila řeč. Založil jsem si ruce na prsou a culil se na ni jako nějaký idiot.
"Ehm," nervózně si přešlápla z nohy na nohu. "Tak co jsi chtěl?"
"Potřebuju se nějak zabavit a napadla jsi mě jako první," mrknul jsem.
"P-p-prosím?" zakoktala se. "A to jako čekáš, že tě zabavím já?"
"No a kdo jiný, lásko? Moje sestra anebo snad těhotná Hayley, dobrý vtip. Takže, jak tak na to koukám, jsi ze všech nejpřijatelnější jen ty,"popošel jsem k ní, ale ona hned ustoupila dozadu.
"Já se s tebou nevyspím, na to zapomeň. Neudělám to, ani kdybys vyl poslední chlap na zemi. Zavolej si do bordelu, třeba ti pár šlapek pošlou," zavrčela a otočila se na odchod.
Než však stihla stisknout kliku, strhnul jsem jí k sobě a přitiskl o dveře. Pevně jsem jí držel za ruce a koukal jí do očí.
"Mě nemůžeš ovlivnit, pokud jsi zapomněl," zamračila se.
"To ani nechci," nahnul jsem se k ní blíže.
"Klausi, prosím, nedělej to," žadonila jako malá.
"No tak Lilith, nenech mě čekat," zašeptal jsem jí do ucha a lehce zkousl ušní lalůček.
S Lilian by to bylo určitě taky fajn, ale já chtěl tu malou divošku. Přece jen mi byla povahově blíže a ten její drzý jazýček mě přiváděl k šílenství. Chtěl jsem jí, tak moc.

Lili
Zachvěla jsem se mu v náručí a pousmála se.
"Ještě před chvíli jsi mě málem zabil a teď mě chceš do postele?"
"To víš, předtím jsem se nechal trošku unést. A neříkej, že nemáš náladu si trochu… zazlobit," zazubil se sladce.
"Hmm," zamyšleně jsem na něj koukla. "Nemám nic proti," mrkla jsme a vášnivě ho políbila.
Klaus nezůstal dlouho pozadu a polibky mi stejně vášnivě opětoval. Tisknul si mě k sobě a hladil po těle. Toužebně jsem mu přecházela rukou po hrudi, druhou jsem mu zajela do vlasů a lehce je stiskla. Tiše zavrčel. Strhla jsem mu ručník, který měl na sobě a rukou, kterou jsem měla na jeho hrudi, jsem sjela až na jeho přirození. Zkousl mi ret a zachvěl se, cítila jsem, jak se mu celé tělo napnulo. UR ze mě serval všechno oblečení a hodil jej na zem. Pousmála jsem se a strčila ho prudce na postel. Lehl si a s úsměvem čekal, co bude dál. Popošla jsem k němu a posadila se na něj, znova jsem ho vášnivě políbila. Chytil mě pevně za boky a opětoval. Jazykem mi vklouzl do úst a prozkoumával je náruživě. Hladila jsem ho konečky prstů po vypracované hrudi, pomalu jsem mířila na bříško a pak stále níž a níž. Jemně jsem ho kousla do rtu. Chtěl si hrát, tak proč mu nevyhovět. S polibky jsem se přemístila na krk, Klaus mi zavrčel do ucha a hladil mě po celém mém těle. Rukou jsem mu sklouzla do rozkroku a začala ho pomalu dráždit. Zavřel oči a vrněl jako kocourek. Pokračovala jsem dál a líbala ho po celém těle. Když už to nemohl vydržet, přetočil se semnou a lehce mi roztáhl nohy, vášnivě mě políbil a když jsem to nejméně čekala, prudce do mě vnikl. Vzdychla jsem hlasitě a prohnula se. Chytil mi ruce nad hlavou a jemne kousal na krku. Přirážel rychleji a rychleji. Oba jsme si to užívali na plno. Během noci jsme si vyzkoušeli dalších pár poloh, no nakonec jsme oba slastně vydechli v dalším z mnoha vrcholů. Vyčerpaní z nočních hrátek jsme nakonec oba po chvíli usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama