You Know, That I Love You 2/2 ► Klaus & Caroline

29. dubna 2016 v 18:37 | Tew* |  Short Stories by Tew*
Téma: The Vampire Diaries & The Originals
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline
Vedlejší postavy: Celeste, Elijah, Hayley, Rebekah
Anotace: Caroline přijíždí z Mystic Falls do New Orleans za hybridem, se kterým měla konečně jednu vášnivou chvilku v lese. Chce si urovnat své city a být si jistá, že to byl jen omyl. Jenže co se stane, když ji přepadne zákeřná čarodějnice, která má nevyřízené spory s Klausem a využívá Caroline jako vyjednávací pomůcku?
Tew*: Doufám, že se vám bude líbit. :)

Pohled Caroline:
To jako fakt? Přijedu do New Orleans, abych si udělala pořádek ve svých citech a skončím ve špinavých prackách čarodějky? No, to se fakt může stát jen mně. Skvěle Forbesová! Bravo! Jen já můžu skočit na lep jako moucha na mucholapku. A co to mělo být s tím nožíkem? To mě mělo zastrašit?! Vždyť tím by mi sotva způsobila škrábanec. Tedy, pokud ho neměla nějak začarovaný nebo potřený vlkodlačím jedem... taky možnost.
A aby toho nebylo dost, teď jsem se vrhla do náruče Klausovi. Začíná mi hrabat. Opravdu, už vidím, jak můj rozum dává výpověď a proskakuje spolu s mozkem mým uchem a odhopkává někam pryč jako Homerovi ze Simpsonů. Už se vidím, jak na něj ještě volám, aby se nevracel. Bože, potřebuju minimálně týden volna od všech lidí co znám, nadpřirozena a školy. To by opravdu bodlo!
,,Zmizíme, dokud si nás nevšímá, snad ji Elijah nějak zvládne." Řekl Klaus dřív, než mě popadl do náruče a přemístil se s mou maličkostí jinam. Cítila jsem se divně. Přeci jen, takhle jsem už dlouho necestovala, že bych sama neběžela rychle jako upír.
Ocitli jsme se v nějakém velkém nádvoří a Klaus už si to se mnou šinul po schodišti nahoru. Není támhleto.. to je Hayley? A je..
,,Ty jsi těhotná?" Vylétlo ze mne dřív, než jsem se mohla zastavit. Hayley vypadala zmateně stejně jako já. Pohlédla jsem na svého nosiče, který se najednou tvářil až moc rozpačitě. Proč se kruci tvářil rozpačitě?
,,No, ano jsem těhotná. Čekám malé hybridí mimčo." Pohladila si vypoulené bříško a kousla se do rtu. Postavila jsem se na nohy a dívala se na Hayley a pak na Klause. Mozek se dal do pohybu a všechno cvaklo do sebe. Nad hlavou se mi rozsvítila žárovka, když mi to došlo. V šoku jsem zalapala po dechu.
,,Pane bo
že... ty jsi otec?" zeptala jsem se Klause.
,,B
ůh rozhodně není otcem," snažil se to Původní hybrid zlehčit vtipem. Zamračila jsem se na něj a on si povzdychnul. ,,Ano, jsem otec. Byla to nehoda, Caroline. Byla to jedna noc, nikdo netušil, že to napáchá tolik." Promluvil kajícně. Takže on spal s Hayley. No, že mě to překvapuje.
,,Neboj se, nic s ním už nemám. Nevíte kde je Elijah?" zeptala se nás pak, ale když viděla, jak na sebe koukáme, rychle radši zmizela v nějakém pokoji.
,,Ty budeš mít dítě," zašeptala jsem, nevěděla jsem co dělat. Proboha, to jsem v nějaké realitě, kdy můžou mít upíři děti? Jsem snad těhotná i já? Jak je to kruci možné?!
,,Je to kvůli mé vlkodlačí stránce. Jako upír dítě mít nemůžu, ale jakmile jsem se stal hybridem, tak se to nějak.. obnovilo," řekl a frustrovaně si projel rukou vlasy.
,,A to má být omluva?! Neřekl jsi to nikomu! Neřekl jsi to mně!" řekla jsem naštvaně a pozorovala ho.
,,A to jsem ti k tomu diplomu měl pogratulovat a dodat: Hele Car, budu otec. Hayley čeká moji dceru. Byli jsme opilí, já naštvaný, že jsi mi stále nedávala šanci a tak jsme se spolu vyspali?" řekl a vypadal naštvaně. Co on má být naštvaný, sakra?!
,,Možná tohle ne, ale pak jsi přišel do Mystic Falls a my jsme měli sex, Klausi. Taky to bylo bezvýznamné? Jedno škobrtnutí? To jsi mi to nemohl říct, když jsi byl ve městě? Nebo sis myslel, že když se nikdy neukážu v New Orleans, bude všechno v pořádku?" zeptala jsem ho a založila si ruce v bok. Moje bojová póza. Ha! Já mu ukážu! Já mu dám chovat se jako idiot!
,,No, teoreticky ano." Přiznal a já zůstala koukat. Měla jsem chuť ho praštit. Jednu mu vlepit, probrat ho. Co si myslel?
,,A já ti hlupák chtěla dát šanci," řekla jsem si spíše pro sebe a rozešla se ke schodům. Musím odsud pryč. Někam do teplých krajin. Bude stěhovat jak ti ptáci vždy na zimu. Tak já se stěhuju od Klause. Ták a tečka!
,,Ty jsi mi chtěla dát šanci?" zeptal se Klaus překvapeně a najednou se objevil přede mnou. Nasupeně jsem si ho měřila pohledem.
,,Cht
ěla. Minulý čas. Teď je konec, the end, ende, fin, fine." Vyjmenovala jsem několika jazyky slovo konec.
,,Rusky to říct nechceš?" zeptal se mě s uculením. Hmm.. ten jeho záhadný úsměv.. Caroline! Okřiklo mne podvědomí. No jo, dobře! Už jsem zase na zemi.
,,Ne, nechci. Stačí mi ta čeština, angličtina, němčina, francouština a italština." Vyjmenovala jsem mu to se sebevědomým úsměvem a založila si paže na prsou. Umím několik jazyků. Tedy aspoň pár slovíček z nich. To Klaus vědět nemusí.
,,Dobře, řekla jsi to." Zvedl ruce v poraženeckém gestu a já kolem něj chtěla projít, ale to mne chytil za ruku, přitočil mne zpátky k sobě a spojil naše rty v jedny. Líbal mne s vášní, frustrací a já se cítila jako v nebi. ,,Jenže já tě nepustím, protože jak víš, tak tě miluju." Řekl do polibků.
,,Nesnáším tě," zamručela jsem, ale víc se k němu přitiskla a oplácela mu polibky.
,,To říkej někomu jinému, lásko." Zasmál se mi do úst. Hmm.. hruď mu vibrovala smíchem a já na ruce, kterou jsem měla volnou, cítila jeho svaly pod tričkem. Ty svaly, hmm...
,,Fajn, tak tě miluju." Vyslovila jsem nahlas slova, kterých jsem se obávala nejvíc. Co jsem to řekla? Probrala jsem se z vášnivého opojení a hleděla do očí původního hybrida. Studoval mou tvář stejně překvapený, jak jsem se cítila já. Ajaj. Jenže to, co jsem neočekávala, byl jeho smích. Zněl jako... úlevný.
,,Takže v tom nejsem sám," oddychl si a znovu mne políbil. Sakra, ten ale umí líbat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama