You Know, That I Love You 1/2 ► Klaus & Caroline

29. dubna 2016 v 18:33 | Tew* |  Short Stories by Tew*
Téma: The Vampire Diaries & The Originals
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline
Vedlejší postavy: Celeste, Elijah, Hayley, Rebekah
Anotace: Caroline přijíždí z Mystic Falls do New Orleans za hybridem, se kterým měla konečně jednu vášnivou chvilku v lese. Chce si urovnat své city a být si jistá, že to byl jen omyl. Jenže co se stane, když ji přepadne zákeřná čarodějnice, která má nevyřízené spory s Klausem a využívá Caroline jako vyjednávací pomůcku?
Tew*: Doufám, že se vám bude líbit. :)

Pohled Klause:
Stál jsem na místě jako přimražený. To přece nemůže být pravda. Jak je to možné? Přede mnou stála jediná žena, která mi kdy způsobila zběsilý tlukot mého mrtvého zlého srdce. Co tady dělá? Vždyť se mnou už nechtěla mít nic společného, tak proč je tady? V New Orleans?
Slíbil jsem jí tehdy, že po jejím vyznání nevkročím znovu do Mystic Falls. A sakra! Chtěl jsem za ní tak moc, že jsem se za ní málem vydal i přes svůj slib, ale jedno mi v tom zabránilo. Ty zpropadené čarodějnice!
Nemohl jsem se hnout. Zároveň překvapením, že ji vidím a zároveň hrůzou, co jí mohly ty čarodějnice udělat. Vždyť i přesto všechno byla tak křehká a jemná. Kruci, i v myšlenkách se chovám jako zamilovaný blázen!
,,Caroline," řekl jsem a zavrtěl hlavou. Vedle ní stála Sabine, tedy Celeste, nebo kdo to.
,,Klausi,"
špitla a opatrně se dívala na čarodějku vedle ní, která se sebevědomě usmívala.
,,Je
čas si vysvětlit, kdo bude vládnout tomuhle městu, kdo bude mít svou pomstu." Usmála se Celeste a otevřela rozevírací nůž. Co chce dělat?
,,Udělám cokoliv, jen nech Caroline být," slíbil jsem. Kvůli ní se vzdám i pomsty, kralování, všeho!
,,Správná bude pomsta - Oko za oko, zub za zub." uchechtla se a přiložila nůž ke Carolininu hrdlu. Pokud ji jen podřeže, máme vyhráno, nezemře. Pokud jí však chce hlavu uříznout, můj život skončil.
,,Ona s tím vším nemá nic společného," řekl jsem svým hlasem ála hybridský vojevůdce. Dokonce i Caroline se lekla, což je co říct, ta se mi většinou jen posmívá. Bože, tak moc mi chybělo to její rozumování.
,,Vážně? Je to tvá milá. Miluješ ji. Vezmu ti to, co jsi vzal ty mně. Milovala jsem Elijaha, miluju ho dodnes a ty jsi mi ho vzal. Vzal jsi mu mě!" zakřičela z plných plic. Její klid byl tentam. To nevypadá dobře...
,,Nechcete soukromí?" zeptala se Caroline a já u ní spatřil konečně její známý přístup k věcím okolo.
,,Jsi součástí tohohle všeho, Caroline, těžko tě nechám odejít." zavrčela Celeste v těle Sabine.
,,Součástí? Přijela jsem si promluvit s králem města, ne s nějakou ochechulí, co tu mává pidi nožem." zavrčela má vyvolená a já se pyšně usmál. Možná jsem vypadal jako páv. Pyšný páv.
,,Celeste," ozval se zdvo
řilý hlas mého bratra za Caroline a jmenovanou čarodějnicí, kterou bych nejradši vykuchal.
,,Elijahu," nasadila sv
ůj klidný tón a zaměřila pozrnost na něj. O krok jsem se přisunul blíže, jelikož nůž z Carolinina krku nezmizel.
,,Nech tu dívku jít, ona za nic nem
ůže, je nevinná." Řekl můj bratříček zachránce. Jestli slízne zásluhu za záchranu Caroline, tak mu asi ublížím. Kam jsem to dal ty dýky? Možná se budou hodit.
,,Nenechám ji jít, jak jsem
řekla Klausovi, pomsta se podává nejlépe za studena." zasmála se čarodějnice a já zavrčel a zcela cítil, jak mě pohlcovala má hybridí stránka.
,,Genevieve je mrtvá, jaká to
škoda!" ozvala se má sestra z další strany a odhodila hlavu rusovlasé čarodějky před Celeste. Caroline vyjekla a odvrátila pohled na zmučenou tvář na zemi. Černovlasá čarodějnice se dívala rozhořčeně na hlavu před ní.
,,Vzdej to, jsme tu t
ři původní upíři, ty sama a Caroline neublížíš nebo tě zabiju pomaleji a bolestivěji než jsem zamýšlel." Zavrčel jsem a pocítil na své tváři žilky pod očima.
,,Celeste," naléhal Elijah a popo
šel blíž. ,,Přestaň už s tím, prosím tě," žádal ji a přešel až k ní. Co má v plánu?
,,Proč bych měla přestat? Co by mi to přineslo, kdybych přestala? Všechno mi vzal tvůj bratr." zavrtěla hlavou a já ji poprvé uviděl jako drobnou snědou dívku s krásným úsměvem ještě v době, kdy měla své tělo. Píchlo mě v hrudi. To je vina? Užírá mě zevnitř vina? Proboha, Caroline! Co jsi to se mnou udělala?
,,Já vím, odehnal nás od sebe. Ale věř mi, že já tě nepřestal milovat ani po těch staletích. Nikdy jsem nikoho nemiloval jako tebe. Byla jsi mé srdce, které se rozpadlo na kousky, když jsem tě našel v té lázni. Byla jsi mrtvá a já... nemohl snést to pomyšlení, že jsem o tebe přišel." Řekl tak, že jsem měl těch výčitek ještě víc. Jenže mou pozornost pohltila Caroline, která si úlevně oddechla, když Celeste spustila ruku s nožem a nechala ho klesnout k zemi. Udělal jsem další krok směrem k mé upírce. Ano, už si ji přivlastňuju. Jsem v tom až po uši.
,,Můj cíl splněn," pronesla má sestra, než se vypařila bůhvíkam. Bylo mi to jedno. Caroline na mě hleděla těma očima, které prozrazovaly nevinnost. Pak udělala krok vpřed. Konečně se mohla hnout.
,,Caroline," zavrtěl jsem hlavou, šťastný, že je v pořádku.
,,Klausi," zašeptala, než se přemístila ke mně a objala mne kolem krku. Objímala mne, tiskla se ke mně a já radostně zabořil tvář do jejích blonďatých kudrlin a objal ji kolem pasu. Vdechl jsem její vůni, jak jí voněl šampón. Po jahodách, mimochodem.
,,Jsem tady, jsi v po
řádku." Zašeptal jsem a držel ji jemně u sebe. Byla tak malinká. To se u mne objevily ochranářské pudy? A to jako kdy vystrčily tu svou palici ze schovky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama