Short Stories by Tew*

6. dubna 2016 v 11:22 | Tew* |  Short stories
The Originals/The Vampire Diaries/Charmed
Chris & Rebekah
Anotace: Rebekah se probudila v Las Vegas. To by na tom nebylo to nejhorší, kdyby se neprobudila vedle naprostého cizince, který rozhodně neměl co dělat v jejím pokoji. A už vůbec by na ruce neměla mít prsten s diamantem, který je málem tak velký, jako její pěst.

Peter & Lydia
Romance series
Anotace: Parta zničila zlou kitsune a teď mají chvíli volna bez zla ve městě. Jenže při úplňku se stane něco, co Lydia neočekávala. Peter se jí znovu zjeví jako přízrak, díky její moci Banshee. Ale co má dělat? Půjde mu na pomoc, i když jí tolik ublížil a ostatním taky? Půjde za ním, i když si zakázala se pohnout z domu? A co se vlastně stalo Peterovi?
Anotace: Peter a Lydia jsou "spolu" už nějaký ten pátek. Lydia se však ve škole dozvídá od Stilese, že Derek zjistil to, že Peter se s někým stýká. Bude se Lydia bát odhalení?
Anotace: Peter a Lydia jsou "spolu" už nějaký ten pátek. Lydia a Peter jsou odhaleni, ale vydrží jim to? A když ano, co bude dál?
Anotace: Stefan se dostal na druhou stranu, která však ještě nepocítila změnu, která by měla nastat se smrtí dvojníka. A tak se setkává s dlouho ztracenými přáteli.
Klaus & Caroline (Klaroline)
Anotace: Caroline přijíždí z Mystic Falls do New Orleans za hybridem, se kterým měla konečně jednu vášnivou chvilku v lese. Chce si urovnat své city a být si jistá, že to byl jen omyl. Jenže co se stane, když ji přepadne zákeřná čarodějnice, která má nevyřízené spory s Klausem a využívá Caroline jako vyjednávací pomůcku?
2/2
Anotace: Caroline už se zkouší vyhýbat neodbytnému Původnímu hybridovi. (Něco k němu cítí, ale co je to?) Moc jí to však nejde. Aneb jak dopadne neplánovaná schůzka s Klausem?
Damon & Elena (Delena)
Anotace: Damon Elenu opustil a ona přežívá se zlomeným srdcem. Její nejlepší kamarádka ji však vytáhla na večírek, na kterém hnědovláska nemohla vydržet. Jenže právě díky tomu možná, měla to štěstí, že potkala svého lamače srdcí v pošmourném počasí.
Anotace: Damon viděl umírat svou životní lásku. Viděl, jak naposledy vydechla, její vzlyky a prosba o její a jeho život ho pronásledují dodnes. Zabíjí aby zapomněl, ale nedokáže to. Stále ji u sebe cítí. Co se stane, když ho Klaus vezme na výlet tam, kde to celé začalo?
Anotace: Minulost, rok 1864, kdy sedmnáctiletá Elena zůstává ochraňována otcem, který se bojí, aby se jí něco nestalo, jako její matce. Jenže co se stane, když do jejich domu vkročí Damon Salvatore, který zažádá o něco, co není Eleně zrovna dvakrát příjemné?
Anotace: Elena se jedné noci octne tváří v tvář smrti. Někdo si najal vraha na její zabití. Skoro na poslední chvíli ji ale zachrání cizinec celý v černé, na kterém vynikají pouze jeho oči. Co se stane, když se dozví, že to má být její ochránce, který o nich dvou tvrdí něco, co by mělo být jen v knihách o nadpřirozenu? Jak to skončí? Zachrání ji?
1/2
2/2
Anotace: Elena a Katherine jsou upíří sestry. V roce 1864 přijíždí do Mystic Falls, kde se jich, jako osiřelých dívek, ujme rodina Salvatorových. Co se stane, když se Elena seznámí s Damonem a Katherine se Stefanem?
1/2
2/2
Anotace: Co když se Elena dozví něco, co vědět nesměla? Jak to pro ni dopadne?
HARD DAY
Anotace: Co se stane, když se Elena opije po rozchodu se Stefanem? Kdo ji najde v Grillu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama