It's Our Continue, Niklaus ► 9. Kapitola

29. dubna 2016 v 8:37 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.

Nechal jsem Caroline doma, kde ji slíbil ochránit Elijah. Potřeboval jsem vyřídit pár věcí ve městě a i přes její protesty jsem ji nechal doma. Potřeboval jsem, aby byla v bezpečí, aby bylo v bezpečí i naše dítě. Nemohl jsem se dočkat až ze mě bude otec. Nikdy jsem si nemyslel, že by se to mohlo stát, jelikož jako upírovi by se mi to stát nemělo a teď? Je těhotná. Moje krásná upírka je těhotná a já si vážím každé vteřiny s ní.
S povzdechem jsem zařadil na jinou rychlost a dojel až před sídlo ve středu New Orleans, které jsem kdysi vlastnil s rodinou, ale teď ho má Marcel. Co nejdříve ho chci zpátky a to i pro mé dítě a Caroline.
Otevřel jsem dveře svého Jeepu a vykročil z něj. Marcel mi šel naproti, jako kdyby tušil všechno dopředu. Opravdu to tak vypadalo.
,,Čím vděčím za tvou návštěvu? Jdeš zase pokousat někoho z mých lidí pro tu blondýnu?" zeptal se, ironie z jeho hlasu jen kapala.
,,Potřebuju s tebou mluvit. Jedná se o rodinu. Tím pádem i o tebe," dodal jsem, protože i po tom všem pro mě byl jako syn. Vychoval jsem ho.
,,Tak pojďme dovnitř, venku je mnoho zvědavých uší," zamumlal, než se rozešel na nádvoří, jak by se tomu dalo říkat.
,,Myslíš, že tady zvědavci nejsou? Tví upíři jsou všude kolem," řekl jsem mu. Nebyli pro měžádnou překážkou. Ale teď mi nezáleželo na získání mého města zpátky, teď jsem se chtěl opravdu soustředit jen na rodinu.
,,Nebudou poslouchat. Slibuji," zamručel a odehnal pár přihlížejících máchnutím ruky. Provedl mě až do jednoho z mnoha pokojů a já se pousmál. Až na nějaký ten moderní nábytek se to tu moc nezměnilo.
,,Dobře se staráš o náš domov, to se ti musí nechat." uznal jsem a rozhlížel se. Marcel nám zatím rozlil pití do sklenek a já ji s povděkem přijal. Usedli jsme naproti sobě. Já na pohovku a on do křesla.
,,Takže co se děje? Co je tak důležitého, otče?" zeptal se, ale to oslovení řekl jen tak. Nejspíš by ho nejradši neřekl vůbec. Bohužel. Musel jsem to napravit. Jako spoustu dalších věcí.
,,Jedná se o naše bezpečí. A o bezpečí tvého sourozence." Řekl jsem a on ztuhnul uprostřed pohybu, kdy si zvedal sklenku bourbonu k ústům. Zamračil se, odložil pití na stolek a pozoroval mě.
,,O čem to mluvíš?" zeptal se a já se pousmál, když jsem si vzpomenul, jak se mé Caroline kulatilo bříško, když se v ní rodil právěživot.
,,Budeš velký bratr, Marceli. Caroline čeká dítě. Mé dítě." Odpověděl jsem mu a usrkl svého nápoje. Velmi dobrý byl.
,,Nerozumím." Povzdechl si a promnul obličej rukama. ,,Jak je to možné? Jste upíři, my jsme upíři, tím pádem neplodní." Zavrtěl hlavou a opřel se znovu do křesla. Očividně byl vyjevený stejně jako já na začátku.
,,Tak trochu jsem podstrkával svou krev Caroline, aby byla silnější." Řekl jsem mu opatrně. ,,A jelikož jsem hybrid, moje vlkodlačí stránka mě dělá plodným, jak bych tak řekl. No a tím, že jsem jí dával krev a tak.. no.. stalo se." Usmál jsem se, radost ze mě jen čišela.
,,Ehm, nejspíš bych měl říct: Gratuluju?" zeptal se Marcel a já se zasmál.
,,Díky, ale ještě něco potřebuju. Chtěl jsem ti říct, že bude velký bráška, ale hlavně jsem s tebou chtěl mluvit o bezpečí dítěte a Caroline." Dodal jsem a on zpozorněl a pozoroval mě.
,,Co se děje? Kdo chce ohrozit život dítěte?" zamračil se.
,,Čarodějnice. Závisí na nich život Caroline i miminka. Chtějí nějakou volnost. Nebudou válčit proti upírům, ale chtějí čarovat. Pokud ne, tak se miminku něco stane a Car taky. To bych se vážně naštval." Zavrčel jsem a povzdechl si. ,,Je mi líto, že tě do toho táhnu, ale nechci, aby se jim něco stalo." Dodal jsem.
,,Chápu to a uvidíme co se dá dělat." Kývnul a vstal. ,,Thierry!" zavolal a já se postavil. ,,Prohledej čtvrť a zjisti, zda čarodějnice něco plánují. Diskrétně. Díky, příteli." Řekl jen a ten muž odešel pryč. Pak se Marcel podíval na mě. ,,Budou v bezpečí. Můj sourozenec musí být v bezpečí," usmál se, jako pyšný bratr.
,,Děkuji," kývnul jsem, než jsem se rozešel zpátky ke svému autu.
***
,,Kde jsi byl?" zeptal se Elijah, jen co jsem se objevil ve dveřích. Zamračil jsem se, protože měl krk od krve.
,,Co se stalo?" zachvátila mne panika. ,,Kde je Caroline?" rozhlédl jsem se a uviděl na pohovce Katherine.
,,Tyler se dostal ven, nikdo neví jak. Pokousal mě a Katarinu. Caroline je s ním. Unesl ji a nejspíš chce něco udělat ji a nebo miminku," zamumlal můj bratr, očividně zesláblý. Zamračil jsem se, vztek ve mně vřel. Zabiju Tylera a udělá mi to velkou radost.
,,Napij se," nabídl jsem mu svoje zápěstí a on přikývl a zakousl se. Viděl jsem, jak se mu rána zahojila.
,,Díky, vyléčíš prosím i Katarinu?" zeptal se a já s protočením očí přešel k ní. Měl jsem důležitější věci na práci, jako zachraňování Car a miminka, ale to ne, já musím zachránit i Katherine. Zamračil jsem se, rozkousl si zápěstí, protože se už zahojilo, a přiložil jí ho ke rtům. Hltavě začala pít a já se odtrhl.
,,to stačilo, teď jdeme hledat Caroline a zabít Tylera," zavrčel jsem a vyrazil ke dveřím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama