It's Our Continue, Niklaus ► 5. Kapitola

29. dubna 2016 v 8:26 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.

Probudil jsem se vedle Caroline, byl den D. Tedy den, na kdy moje maličká upírka naplánovala ples. Koupil jsem jí šaty, které jí dám jako dar a k tomu jsem si přichystal i kravatu stejné barvy jako šaty.
,,Dobré ráno," usmál jsem se na Caroline, když otevřela oči, ale pak jen zezelenala a přemístila se do koupelny. To jsou ranní nevolnosti? No potěš koště.
***
Připravoval jsem snídani, jak pro sebe a Car, tak i pro své sourozence. Dlouho jsem nic nevařil, musel jsem si osvěžit přeci paměť.
Připravil jsem různé druhy pokrmů, aby měla Caroline vše co chtěla. Nelíbilo se mi, že trpěla a to díky mně. Kdo by si pomyslel, že i upírky mohou trpět nevolnostmi. No ono taky je to hlavní, že kdo by si pomyslel, že mohou mít děti.
Na stole byl talíř plný palačinek, na dalším vafle, pak míchaná vajíčka, volská, omelety, opečená slanina, nakrájená zelenina, ovoce. Müsli jsem tam dal taky, džbán džusu, kávu, kakao. Snad všechno možné. Opravdu jsem si máknul.
,,Něco tu krásně voní!" objevila se u mě Car a já se usmál.
,,Nevěděl jsem, co by jsi ráda," ukázal jsem na stůl a ona jen mrkala.
,,Ty vaříš?" zeptala se vyjukaně a já se zasmál.
,,Vařím a moc dobře," uculil jsem se a políbil ji na rty.
,,Páni, dám si... asi od všeho trochu, nemůžu se rozhodnout." Usmála se a šla ke stolu.
,,Ale kávu ne!" upozornil jsem ji hned a dal ji z jejího dosahu. ,,Pro miminko to není dobré," dodal jse pro jistotu a ona pozdvihla obočí, pak se usmála a kývla.
,,Tady někdo kuchtil," usmála se Bekah, když přišla za námi. Zdá se mi to, nebo měla moje sestra na sobě růžové pyžamo s králíčky?
***
Uložil jsem bílou krabici na postel. Usmál jsem se a dal na ni ještě malou sametovou krabičku, ve které byl připravený krásný náramek z mé sbírky. Patřil jedné princezně a Caroline je rozhodně víc než kdy byla ona. Nepochybně ji ten náramek celou rozzáří.
Upravil jsem si kravatu, která byla bledě modrá, skvěle ladila k jejím šatům. Byl jsem se sebou spokojený. Vybral jsem Car krásné šaty, které jí padnou jako ulité. Sladil jsem svou kravatu s nimi, za což mne určitě bude čekat pochvala. Nemohl jsem se dočkat, až uvidím její reakci.
,,Všechno je špatně," objevil se u mě Kol a já se s povzdechem zamračil. Už zase?
,,Co je špatně tentokrát?" zeptal jsem se ho klidně.
,,Elena přijde s Damonem a on si ji bude hlídat po celou dobu plesu. Nebudu mít ani chvilku na to, abych si ji ukradl pro sebe." Postěžoval si a já protočil oči. Nedělám to poslední dobou moc často?
,,Elena je Damonova přítelkyně. Milují se. Nekaž to." Odděloval jsem to po krátkých úsecích a pohlédl na mého bratra. Byl vyfiknutý, jako z nějakého módního časopisu. Celkem dobré na to, že hnil v rakvi tak dlouho.
,,Ale no tak! Nejsou si souzeni, ale já a ona? Pravá láska, Niku!" řekl mi důležitě.
,,To samé říkají oni o sobě, jak mi to říkala Caroline." Odvětil jsem mu a překřížil si ruce na hrudi.
,,A budeš věřit jim nebo svému bratrovi?" zeptal se mě. Věděl jsem, že mu už moc nezbývalo do toho mě praštit.
,,Řekl bych, že jim," uculil jsem se jako samo neviňátko a vyhnul se jeho ráně.
,,Jak můžeš?!" zakřičel a šel z místnosti. ,,Promiň, Caroline." Omluvil se slušně, když málem vrazil do mé milované. Naštěstí se tak nestalo. Jinak bych mu asi zlomil vaz.
,,Co se děje?" zeptala se mne a usmívala se. Už měla hotový účes. Udělala si víc kudrlinek a dala je do drdolu. Byla nádherná. Už jen chyběly šaty. Důvěřovala mi ve výběru a já ji nezklamu!
,,Stále ho nepouští posedlost zvaná "Elena", ale to bude v pohodě." Mávl jsem nad tím rukou a políbil ji něžně na rty. Pak jsem ji ještě pohladil zamilovaně po bříšku, které bylo už mírně vypouklé. Zdá se, že jako upírka, bude mít těhotenství jen krátké. Vždyť uteklo jen pár dní a už je to na ni vidět. Tedy jen pro ty, co znají detailně její tělo. Jako já. A ani nechci myslet na to, že nejenom já.
,,Měl by na ni přestat myslet, vždyť je jasné, že Elena ho nechce. Že ona miluje Damona." Řekla mi s úsměvem. ,,Jsou si spolu souzeni. Tak jako já a ty." Dodala a já se šťastně usmál. Ona věděla, jak na mě.
,,Miluju tě," usmál jsem se na ni a políbil ji znovu na rty.
,,A já miluju tebe," zašeptala a pak koukla na moje dárky na posteli. ,,Pro mě?" zeptala se s úsměvem a já přikývl.
,,Na večer." Řekl jsem a políbil ji do vlasů. ,,Nechám ti chvilku a pak se mi ukážeš." Usmál jsem se a odešel před pokoj. Vyčkával jsem na její reakci.
***
Sledoval jsem vcházet snad celé město do mých dveří. Caroline se připravovala a já na ni čekal na schodech. Viděl jsem, jak Elena vchází dovnitř s Damonem. Evidentně šťastná. Vždyť jsem to říkal. Ti dva se hledali, až se našli.
,,Je tady, výborně!" zaradoval se Kol, který se objevil vedle mne.
,,Nevyjde ti to," řekl jsem a pak jsem se přestal soustředit, jelikož jsem uviděl Caroline. Byla nádherná. A i to nádherná bylo slabé slovo. Byla jako anděl. Můj blonďatý andílek. Miluju ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama