It's Our Continue, Niklaus ► 4. Kapitola

29. dubna 2016 v 8:25 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.

,,Ty jsi těhotná?" zašeptala Elena, přišla mi velice v klidu, dokud neztuhla a nepodívala se na Kola. Přimhouřila oči a chytla mu ruku. To si ten můj bratr dělá srandu, že ji ošmatává pod stolem, ne?!
,,Jop a pokud bych si o tom mohla promluvit nejdříve s tebou, byla bych ti vděčná," šeptla Caroline a Elena kývla a odstrčila ruku mého bratra z jejího dosahu, čemuž se on jen zasmál.
,,Pojďme ven, tam bude klid." Řekla Elena a postavila se. ,,Promiň, musím vyjít, takže se uhneš?" zeptala se Kola a on se jen usmíval, když ji pustil a ona vylezla. ,,Oba pojďte, prosím." Vyzvala nás a já s Caroline vylezl.
,,Díky, Eleno, že nás vyslechneš." Řekl jsem jí a ona zmateně přikývla. No jo, u mě není slušné vychování zvykem.
Otočila se a naznačila lidem u kulečníku, že jde s námi ven a oni mají zůstat. Pak nás vyvedla před Grill, kde se k nám přidal i můj bratr. Jemu snad přeskočilo.
,,Takže.. jak k tomu došlo?" zeptala se hnědovláska a ignorovala Kola. Nervózně přešlapovala z nohy na nohu. Ta opravdu nebyla Katherine podobná ničím jiným než jen podobou.
,,No prostě jsme spolu měli-" začal jsem, ale Caroline mi přikryla dlaní pusu. Uculil jsem se a jemně ji do ní líbl.
,,Prý to bylo způsobeno hlavně tím, že jsem měla v sobě jeho krev. Jakožto hybrid, původní hybrid, může mít děti a něco s přírodou a čarodějnicemi a tak," zabrblala a položila si ruku na bříško.
,,Takže něco jako "příroda musí být v rovnováze"?" zeptala se a my jen přikývli.
,,Jak to víš?" zeptal jsem se a ona se usmála.
,,Bonnie je čarodějnice, ne? Řekla, že příroda musí být vždy v rovnováze." Odpověděla nám a já jen znovu kývnul.
,,Jsi chytrá, krásná, věrná a milá, co dalšího?" vyzvídal Kol a já si povzdechl.
,,Nevšímej si ho, za chvilku se ho naučíš ignorovat jako já." Mávl jsem nad ním rukou a Elena se zachichotala.
,,A máš krásný smích," dodal ještě můj bratr a Caroline ho pleskla po hlavě. Což zapříčinilo, že jsem se rozesmál na plné kolo.
,,A mám přítele," vyplázla na něj Elena jazyk. Uchechtnul jsem se a políbil Caroline na rty.
,,Myslím, že jeho ego dostalo kapky," mrkl jsem na ty dvě a ony se pousmály.
,,Třeba najdeš jinou, která tě bude chtít," řekla Elena mému bratrovi. ,,Musíš to říct i Bonnie, nelíbilo by se jí, že jsi měla takové tajemství," špitla, nejspíš z vlastní zkušenosti, ke Caroline.
,,No, nejlépe na to reagovala Elena." Vydechla Caroline, když jsme vešli do našeho sídla.
,,Jo, to smažení mozku od tvé kamarádky čarodějnice mým mozkovým buňkám neprospělo." Řekl jsem a mnul si hlavu. Kdo by tušil, že má tak velkou moc?
,,Promiň, Niku. Myslela jsem, že to přijmou dobře," řekla smutně a já kývnul.
,,Já vím, lásko. Co takhle naplánovat ples? Přijedou lidé odsud sem a bude se tančit, budeš tu mít své přátele a mě." Usmál jsem se a políbil ji na rty.
,,To zní hezky," špitla a přitulila se ke mně.
,,Začneme s plány, ty moje malá organizátorko?" zeptal jsem se a ona nadšeně přikývla a už se hrnula do příprav. Já se rozešel do své kanceláře, kterou jsem si tu zařídil. Spíše to byla místnost, kde jsem chtěl malovat.
,,Musíš mi pomoct, Niku." Vešel za mnou Kol a zavřel za sebou. ,,Dlužíš mi za to, že jsi mne zavřel v rakvi." Dodal a já pozdvihnul obočí.
,,S čím chceš pomoct?" zeptal jsem se a přemýšlel, co malovat. Už jsem za tu dobu namaloval snad čtyři kresby Caroline. Znám ji nazpaměť.
,,S Elenou, chci ji a to hodně." Řekl mi a já protočil oči.
,,Je zadaná, Kole. S Damonem si toho hodně prožili a jak sis musel všimnout, milují se. Snad jim to nechceš rozvrátit." Řekl jsem a odložil štětec s paletou.
,,Chci tu dívku, Niku. A ty mi pomůžeš," řekl mi a já se zamračil.
,,Nebudeš mi přikazovat a navíc jsem už slíbil Caroline, že ti s tím nepomůžu." Zavrtěl jsem hlavou a usedl do křesla.
,,Jsem tvůj bratr, proč mi nemůžeš pomoct, když vím, že s touhle dívkou, chci žít?" zeptal se mne a já na něj jen koukal.
,,Je to jen pobláznění, Kole. Za chvíli budeš vzdychat zase po jiné." Odmítl jsem jeho vysvětlení. Můj bratr byl přelétavý. Velmi.
,,Tohle není pobláznění, Klausi. Tohle je láska na první pohled." Zavrčel a zmizel z mé kanceláře.
Povzdechl jsem si a přešel k oknu. Možná by bylo nejlepší, kdybych s Caroline a miminkem zůstal tady, v bezpečí. Daleko od New Orleans a čarodějnic, tedy kromě té Bonnie. Byl bych daleko od Marcela, toho idiota Tylera o kterém jsme se nikdo nezmínil.
Přemýšlel jsem, jak je možné, že Elena okouzlila mého bratra. Nikdy se o lásce k ženě nezmínil. Je možné, že by mohl k ní opravdu něco cítit? Pokud ano, tak nevím, co budu dělat. Měl bych mu pomoct? Nejspíš ano, ale nechci rozvrátit vztah Eleny a Damona. Copak si ten můj bratr nemohl vybrat Katherine? Tu bych mu sice taky neschválil, ale o to tu nešlo. Viděl vůbec Katherine? Ne, neviděl, byla zamčená a ovlivněná v pokoji. S Elijahem. No fuj! Měl bych se na to bratra zeptat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama