It's Our Continue, Niklaus ► 3. Kapitola

29. dubna 2016 v 8:21 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.

Uběhlo pár dní, kdy se Marcel, ani čarodějnice neozvali a my tak v klidu odletěli s celou rodinou, kromě Elijaha a Katherine do Mystic Falls.
Právě jsem vystoupil z letadla spolu s Caroline, která se radostně usmívala a pak jen radostně vypískla, když uviděla blonďatou policistku. Nejspíš šerifku, ano, její matku, která mne tehdy pozvala k nim domů. Pustila mou ruku a rozeběhla se k ní. Zamračil jsem se, nad její neopatrností. Nechtěl jsem, aby zabrkla nebo něco a ublížila tak sobě nebo děťátku.
,,Mami!" zajásala a objala Liz Forbesovou. Už jsem si vzpomněl na její jméno.
,,No, bude tu sranda," řekl Kol, než si nasadil sluneční brýle a začal žvýkat žvýkačky. Tohle se mu líbilo na téhle době. Prostě blázen.
,,Caroline! Tak ráda tě vidím, zlatíčko. Byla jsi pryč tak dlouho, nezavolala jsi, nic." Řekla jí, skoro jí hubovala. Přešel jsem tam a objal Caroline kolem pasu.
,,Dobré odpoledne, paní Forbesová." Pozdravil jsem slušně a políbil Caroline do vlasů.
,,Car!" otočili jsme se oba, když se k nám blížili její přátelé. Samozřejmě, všichni ji museli jet přivítat. Ani chvilka o samotě už.
,,Kdo je to?" objevil se u mne Kol a pozoroval Elenu. To jako vážně? Líbí se mu Elena?!
,,Zadaná," šeptl jsem směrem k němu a Caroline se na nás podívala a zavrtěla hlavou.
,,El! Bonnie, Stefane, Damone! Tak ráda vás vidím," usmála se a objala všechny.
,,Stihl jsem to, nešlo zaparkovat, omlouvám se," doběhl k nám nějaký blonďák a zprudka oddechoval.
,,Matte!" zasmála se Car a objala ho taky.
,,Musíš mě seznámit," šeptla pak Rebekah dámě mého srdce. Očividně se jí líbil Matt, na Stefana se skoro nedívala. Jak by ne, ale on si nepamatoval nic, z našeho setkání v Chicagu. Měl bych mu to připomenout a říct mé sestřičce, že to není jeho chyba.
,,Lidi, tohle je Rebekah, Nikova sestra a tohle je Kol, jeho bratr. Elijaha znáte, ale ten hlídá dům." Řekla jim s úsměvem a potichu dodala, že hlídá i Kath. Zasmál jsem se a chytil ji za ruku. Všichni její přátelé těkali pohledy z našich propletených prstů na nás dva. Kol však neodtrhnul pohled od Eleny a Rebekah těkala pohledem mezi Mattem a Stefanem.
,,Ahoj," vzpamatovala se jako první Elena a nabídla nám všem přátelský úsměv. Kol se málem rozplynul. No fakt, že jo.
,,Abych nezapomněla! Kole, Rebeko, tohle je Elena, Damon, Bonnie, Stefan a Matt." Dopředstavila je a Kol se hned hrnul k Eleně, vzal ji jemně za ruku a políbil na ni. Hraje si teď na džentlemana? No potěš koště.
,,Velmi mne těší," řekl jí a já se tiše zasmál, když Elena zčervenala a Damon si ji pro jistotu přitáhl k boku, kde ji majetnicky objal. Tohle mého bratra nezastaví, pane Salvatore. Řekl jsem v duchu a usmíval se.
Carolinina matka musela odjet a tak se všichni rozešli k autům. Já už si jedno vybral. Nechal jsem si ho poslat na letiště, kde jsem si vyzvednul klíčky.
,,Takže kdo jak pojede?" zeptala se Caroline.
,,Já a ty určitě v jednom autě," řekl jsem s uculením a Car se začervenala.
,,Já, Elena, Stefan a Bonnie pojedeme mým autem," řekl hned Damon a probodával Kola pohledem.
,,Já bych jela s Mattem!" usmála se Rebekah a já uviděl ve tváři blonďáka mírné rozpaky. No užij si to hochu.
,,Eleno, pojeď s námi, my tě neukousnem," lákal ji Kol, aby si přisedla do auta k nám.
,,Děkuji, ale sejdeme se v Grillu. Pojedu s Damonem," řekla jemně a políbila svého přítele na tvář. Cítil jsem bratrovo napětí.
,,Tak v Grillu tak za hodinku. Odvezeme si akorát věci do našeho sídla." Řekl jsem a vzal i věci mé sestry do auta.
,,Jasně, tak za hodinu," usmála se Elena, objala ještě Car a podívala se zčervenale na Kola, který ji nespouštěl z očí. Pak odeběhla za Damonem a nastoupila k němu do auta.
,,To bylo divný," ozvala se Caroline a prohlížela si Kola. Zamávala mu rukou před obličejem, jen aby si potvrdila, že nevnímá nic jiného, než Elenu v odjíždějícím autě.
,,Kole, je zadaná, nech to být," řekl jsem bratrovi a on zamrkal teprve, když už ji měl z dohledu.
,,Dej mi chvilku a už s ním nebude. Pak bude zadaná mnou," dodal s úsměvem a nastoupil dozadu do auta.
,,On a Elena? To jako vážně? To tedy ne!" rozčertila se Caroline. ,,Má Damona, jsou spolu šťastní, opovážíš se ho v tom podporovat a budeš spát na zemi," pohrozila mi, roztomilost sama. Zvednul jsem ruce do vzduchu na znamení míru a pak ji políbil.
,,Neboj se, lásko," řekl jsem a otevřel jí dveře spolujezdce. Nastoupila a já nastoupil na místo řidiče. Kol byl zase mimo. Kdo ví, třeba právě snil o domku s laťkovým plotem.
Nastartoval jsem a vydal se na místo, kde se zrenovovalo sídlo, ve kterém budeme bydlet, když budeme tady.
Dojeli jsme do Grillu přesně na čas. Auta Damona a Matta už tu byla. Ano, zapamatoval jsem ji jména. Překvapivě. Caroline byla celý den veselá, jak se těšila domů a i teď byla. Kol se snažil budit dojem, že je ten nejlepší na světě a já byl jen rád, že mám svou Caroline a miminko na cestě.
,,Musíme jim to říct," řekla pak, když jsme vystoupili a já zamkl auto.
,,Řekneme to společně, všechno bude v pořádku, dobře?" usmál jsem se a něžně ji políbil. Přitulila se ke mně a usmála se.
,,Miluju tě," řekla mi a já ji znovu políbil.
,,Taky tě miluju," políbil jsem ji na čelo a chytil ji kolem pasu.
Vešli jsme do Grillu, skupinka i s mou sestrou stála u kulečníku a Stefan s Damonem ho hráli. Elena fandila Damonovi a aby to bylo vyrovnané, tak ta malá čarodějnice Bonnie fandila Stefanovi. Bekah se neodtrhla od Matta, který vypadal, že mu to nevadilo.
,,Jsme tu," usmála se na ně Caroline a hned začala vyzvídat, kdo vede. Damon vedl, nejspíš je v něm mistr.
,,Už jsme si mysleli, že nepřijedete," usmála se Elena a přešla k nám. Nechala je hrát a bavit se. Upřímně, z té skupinky jsem ji měl asi nejradši.
,,Malé zpoždění," mávla Car rukou a usmívala se. Posadili jsme se do boxu. Já s Car na jednu stranu a Elena si sedla naproti, přičemž se k ní hned připojil Kol. Protočil jsem nad ním oči. Pohlédl jsem stranou a viděl jsem, jak Damon pozoruje Kola, nejspíš neměl daleko k tomu, aby to tágo zabodnul do hrudi mého bratra.
,,Omlouvám se, že jsme na tebe byli takoví, Klausi." Vyrušila mne z mého přemýšlení Elena a já se na ni zmateně podíval. ,,Chtěli jsme jen pomoct Caroline, ale když vidím, jak jste spolu šťastní, tak vám to moc přeju." Řekla a já ji hned měl ještě víc radši. Opravdu z té skupinky... byla nejlepší.
,,El, musíme ti něco říct," přerušila ji Caroline a zhluboka se nadechla, aby nabrala odvahu.
,,Copak? Vy se chcete brát?" zeptala se a nakrčila zmateně čelo, čímž Kola ještě více upoutala. Proč každý hned mluví o svatbě?
,,Ne, já.. jsem těhotná," šeptla Caroline a já jen zaslechl, jak dvě tága spadla na zem. Nejspíš to zašeptala moc nahlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama