It's Our Continue, Niklaus ► 2. Kapitola

23. dubna 2016 v 21:05 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.


Pozoroval jsem své sourozence, jak jsme tak seděli naprosti sobě. Všichni jsme měli sklenky s bourbonem v ruce a dávali si pozor na ostatní. Kol na sobě měl stále oblečení z rakve a kroužil opatrně sklenkou a tekutinou v ní.
,,Přišla jsem o něco?" přišla Caroline, ještě rozespalá, roztomile zívla, ale pak se zastavila, když uviděla mého bratra. Pozorně si ho prohlížela než se usmála.
,,Zdravím," pokynul ji, skoro jako při ťuknutí, sklenkou Kol.
,,Ahoj," usmála se a posadila se ke mně. Objal jsem ji kolem pasu a políbil ji do vlasů.
,,Takže, k té novince," přihlásila se hned ke slovu má sestra a šla nalít další sklenku. Doufám, že sobě, protože Car se alkoholu ani nedotkne! ,,Tady," přišla pak Bekah k nám a podala jí tu sklenku. Zavrčel jsem a ta princezna vedle mne jen zavrtěla hlavou a poděkovala.
,,Můžu to tedy říct?" zeptala se pak hned a já ji k sobě radši přitulil.
,,Pokud nezačneš zase skákat jako klokan, tak ano." Kývnul jsem a ona na mne pozdvihla obočí, ale mávla rukou.
,,Jak by se tobě líbila přezdívka tetička Bex, tobě strýček Elijah a tobě strýček Kol?" zeptala se pak mých sourozenců a já viděl, jak jim to šrotuje v hlavě.
,,Chceš tím říct, že jsi těhotná a nebo si z nás děláš legraci?" zeptala se Bekah a posadila se do křesla, naprosto vykolejená.
,,Chci tím říct, že my dva, Klaus a já, budeme mít miminko. Do rodiny přibude další člen," usmívala se Caroline a já se usmíval, pyšný jako páv.
,,Jak je to možné?" vydechli toto prohlášení všichni naráz.
,,Tak trochu za to můžu hlavně já a moje krev," řekl jsem a jemně hladil Caroline po boku, přibližujíc se k jejímu bříšku, k našemu miminku, které v ní roste.
,,Jste upíři, Niklausi, jsme neplodní." Řekl Elijah nechápavě.
,,Jako hybrid zdá se, plodný jsem." Utnul jsem tuhle diskuzi, přece se nebudu bavit se svými sourozenci, zda jsem plodný nebo neplodný.
,,Ale to není všechno," zamumlala Caroline a přitulila se ke mně, dávajíc mi tak znamení, že teď je to už na mně.
,,Odhalily nám to dvě čarodějnice. Sabine a Sophie, nevím jak dál." Zamračil jsem se. ,,Na oplátku, když nám budou pomáhat s těhotenstvím, aby se nic Caroline a miminku nestalo, musíme zajistit Marcela." Řekl jsem a Rebekah ostře nasála vzduch do plic. Stále měla pro něj slabost.
,,Jak zajistit?" zeptala se mne a já rozevřel prsty na Carolininým bříšku. Usmál jsem se samou spokojeností.
,,Chtějí mít zase volnou ruku, jako čarodějky potřebují čarovat. A Marcel je za to zabíjí. Chtějí zase svobodu. Přislíbily mi však, že nepoužijí svou moc proti nám, když my nezaútočíme. Ale pokud jen kouknou zvláštně na Car, tak je zabiju bez ohledu na následky." Zavrčel jsem a dál tímto způsobem tulil ke svému boku svou lásku. Kdo by si to kdy pomyslel, že budu bláznivě zamilovaný?
,,Můžeš se mnou počítat. Vždy budu chránit svou rodinu," řekl Elijah a já se usmál, zatímco Caroline začala pravidelně oddechovat. Má snad spací nemoc? I když, je dobře, že spí, aspoň nabere dostatek sil.
,,Se mnou taky, toho prcka naučím, jak si užívat život!" prohlásil s úsměvem Kol. Byl za mě rád a za to jsem mu byl vděčný.
,,Nenechám sáhnout na svou rodinu." Řekla Rebekah. ,,Jsme rodina. Vždycky a navždy." Dodala slova, která nám řekla už když jsme se stali upíry.
Odnesl jsem Caroline zase do postele, kde jsem ji zachumlal do přikrývek. Zatímco ona spala, já kreslil její tvář, balil na cestu do Mystic Falls a vyřizoval hovory, které jsem ještě potřeboval domluvit.
,,Marceli, až si vyslechneš tuhle zprávu, potřebuju, abys se tu stavil,. Musím s tebou mluvit, je to důležité," řekl jsem do telefonu, zatímco jsem si druhou rukou mnul krk. Odložil jsem mobil a usedl do křesla. Neopustil jsem naši ložnici ani na vteřinu skoro. Pořád jsem chtěl být nablízku Car a dítěti.
Budou na ni naštvaní, že je se mnou? Že čeká dítě? Jen ať! Aspoň se o ni nebudu muset dělit, ale na druhou stranu nechci, aby se jí ublížilo a tohle odmítnutí by ji rozhodně nepotěšilo.
,,Niku," zašeptala Rebekah a vklouzla do ložnice. Tiše došla až ke mně a usedla do druhého křesla. ,,Jak je jí?" zeptala se tiše a usmívala se. Nepochybně se už těšila na to, jak bude tetou.
,,Je unavená, je toho na ní moc, ale šťastná. Je ráda, že budeme mít dítě," řekl jsem tiše a usmíval se.
,,Ty moc dobře víš, že nehodlám dopustit, aby se jí nebo děťátku něco stalo, viď?" ujišťovala se a já s úsměvem přikývl.
,,Jestli chceš, můžeš být s Marcelem," dal jsem jí nabídku a ona se rozzářila jako vánoční stromeček.
,,Děkuju ti," špitla, než vstala. ,,A abys věděl, Kol nemluví o ničem jiném, než že to malé bude mít nejvtipnějšího strýčka. Rozhodně dával najevo, že to Elijah není," mrkla na mě a já se tiše zasmál.
,,Dobrou noc, Klausi," šeptla, než se odebrala pryč a zavřela za sebou.
Noc? To už je noc? Tak to abych se šel přitulit k matce našeho dítěte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama