It's Our Continue, Niklaus ► 10. Kapitola

29. dubna 2016 v 8:38 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.


Prolezl jsem to pekelný město křížem krážem, nenechal jsem kámen na kameni. A stejně ani známka po mojí Caroline. Hledal jsem já, Elijah s Katarinou a Marcel s jeho upíry. Všechno mi bylo jedno, jen jsem chtěl najít svou upírku.
,,Nikde není, Niklausi." Řekl mi můj bratr něco, co už dávno vím. Zavrčel jsem a praštil pěstí do zdi.
,,Najděte mi tu Sophie nebo jak se jmenuje. Provede kouzlo, které mi ji najde," zahřměl jsem a vydal se za Marcelem, který mi šel naproti. Něco šeptal upírům kolem sebe, ale já to neregistroval. Byl jsem naštvaný, zuřil jsem tak, že všechno kolem pro mě bylo jako rudá pro býky.
,,Už ji hledají mí upíři, hledají i ostatní čarodějky. Bude v pořádku, Niku." Snažil se mě uklidnit Marcel a já se zhluboka nadechl.
,,Jestli se jí nebo miminku něco stane, tak svět nebude v bezpečí," zavrčel jsem a prohrábl si frustrovaně rukama vlasy.
,,Vždyť už jdu!" křikla čarodějnice, když ji upír postrkoval k nám.
,,Ty! Okamžitě mi najdi mou Caroline a dítě!" zavrčel jsem na ni znovu a ona pozdvihla obočí. Jestli očekávala, že tu bude nějaké prosím, tak se pletla. Nervy jsem měl napnuté k prasknutí. Všechno mě štvalo a chtěl jsem jen Tylerovu smrt a mou Caroline s miminkem naživu.
,,Nemůžu," odvětila klidně a hodila po mně významným pohledem. Zamračil jsem se a podíval na Marcela.
,,Vyjímka pro teď. Pak se dohodneme, co bude dál." Odpověděl a já se podíval na Sophie, která protočila oči a pak nás vedla k nějaké restauraci, kterou jsem přelétl jen tak zběžně.
,,Potřebuju, aby jste mi něco sehnali," řekla a nadiktovala, co potřebuje. Upíři, které Marcel vyzval se pak rozeběhli všude kolem. Oddechl jsem si, aspoň trochu, protože za chvíli už budu vědět, kde je moje Caroline.
***
Když vše potřebné bylo rozložené na stole, tak jsem ještě musel natáhnout ruku a nechat vytéct krev na mapu. Prý mě to spojovalo s miminkem i Caroline, která ji pila. I když o tom neměla tušení do doby, než nám to řekli.
Sophie se dívala soustředěne na mapu New Orleans a okolí, kde by snad měli být. Říkala nějakou hatmatilku v tom jejich divném jazyce a já se jen modlil, aby to vyšlo. Protože jestli na nás jen šila boudu, tak ji zabiju.
Všichni se naklonili blíž k mapě, dokonce i já, když se začala krev v cestičce pohybovat k zátoce. Vlkodlaci. Ale ne. Pokud kousnou Caroline, tak by mohla zemřít. Pokud by ji tedy naše dítě nevyléčilo, ale jak mám vědět, zda má tuhle schopnost po mně?
,,Je v zátoce?" zeptal jsem se, když se krev zastavila kousek od ní. Ještě tam nebyli.
,,Budou tam za chvíli," odvětila mi čarodějnice.
,,Jdeme," řekl jsem svému bratrovi a Marcelovi.
,,Diego, zůstaň tu s pár chlapci a pohlídejte Sophie. Kdyby jsme potřebovali, tak zavoláme, aby udělala to kouzlo znovu. Vy ostatní se mnou," rozkázal pak a já mu vděčně kývnul. Než jsme se všichni upíří rychlostí rozběhli.
***
Když jsme dorazili na místo, tak jsem viděl jen černé auto, které si musel najít. Doběhl jsem k němu, strach mi naplno koloval v žilách. Nemohl jsem jinak. Mojí Caroline hrozilo nebezpečí. Mému děťátku hrozilo nebezpečí. Nikdo by to do mě neřekl, ale já se starám o svou rodinu. Ehm... když nemají zrovna dýku v srdci, přesněji řečeno.
Jenže auto bylo prázdné. Otevřel jsem kufr, který jsem musel vypáčit pomocí své síly a teprve teď jsem ucítil silnou vůni své blonďaté upírky. Zavřel ji do kufru. Hajzl.
,,Niklausi, musíme jít, tady očividně není." Ozval se Elijah a já na něj vycenil tesáky, až Katarina odskočila. Ušklíbl jsem se. Pak jsem se narovnal a zaposlouchal se.
,,Nik mě najde. A ublíží ti, Tylere! No tak! Nech mě! Ublížíš miminku!" slyšel jsem její křik, strach v jejím hlase. Mířili k zátoce a já už je měl. Zabiju ho a udělá mi to opravdu velkou radost.
,,Jdou k zátoce, jdeme tam taky." Zavrčel jsem. ,,Nikdo se nemusí bát vlkodlačího kousnutí, nemůžou vás kousnout. To může jedině Tyler a ten je můj," řekl jsem a rozeběhl se upíří rychlostí tam. Ostatní mě následovali.
Byl jsem jí na dosah. Moje Caroline a děťátko budou v bezpečí. A už je nepustím z dohledu. Budu je mít jen a jen pro sebe.
,,Ne!" vyjekla Caroline a já vyděšeně ještě zrychlil. ,,Ne, prosím! Neubližuj mému děťátku!" křičela a já slyšel rachot řetězů. Zastavil jsem až před chatkou u vody, kde stálo velké množství vlkodlaků, ale ti pro mě nebyli výzvou. Na všechny jsem vycenil své hybridí tesáky, ale oni jako kdyby se nebáli.
,,Být vámi, dala bych se na útěk," ozvala se jedna hnědovláska. Bylo vidět, že mluvila na vlkodlaky a ne na mě. ,,On by vás zabil do jednoho," dodala a pokrčila rameny. Ale to už u ní stál můj bratr a hora upírů se rozmístila všude kolem.
,,Nikdo nikomu neublíží, dokud nezaútočí oni, je to jasné?" varoval je Marcel a v chatce bylo hrobové ticho. Takže o nás už věděl. Vyběhl jsem ty dva schody a rozrazil dveře. Se zavrením jsem chytil kůl, který po mně hodil Tyler a podíval jsem se na Caroline, která se krčila v rohu, kolena přitisknutá k tělu, jak chránila naše dítě. Slzy jí máčely tvář, ale byla vidět úleva v jejím pohledu, když mě viděla.
,,Zemřeš," zavrčel jsem, ale on nevypadal vystrašeně. Zaútočil a skočil po mně. Vyhnul jsem se mu a kopnul ho do zad, takže padnul na zem obličejem napřed. Seskočil jsem z verandy a pozoroval ho. Elijah s tou neznámou brunetou zatím vběhli do chaty. A Katarina tam zůstala stát jako opařená. Zasmál bych se, kdybych neměl napilno.
,,Pleteš se, nezemřu já, ale ty. A mou rukou," vychloubal se Tyler a znovu zaútočil Vyhnul jsem se jeho pěsti a vrazil mu tu svou do obličeje. Uslyšel jsem křupnutí, které mě potěšilo.
,,Niku, dávej pozor!" vyjekla Caroline, když ji vyvedli z chaty. Elijah ji držel v náručí a já byl najednou rád, že to není nějaký můj sok, který by chtěl taky Caroline. Nechtěl bych bojovat i s ním.
,,Hayley, všechny vlkodlaky odveď stranou, ať nezaclání. Mohli by přijít na ránu buď mému bratrovi a nebo Tylerovi." Instruoval můj bratr tu brunetku. Takže Hayley, zajímavé jméno. Ale udělala přesně to, co jí řekl.
,,Jen ať je Nik v pořádku," šeptala moje milovaná a držela se Elijaha.
,,Nechceš to vzdát? Stejně zemřeš, Tylere a je mi jedno, že jsi první hybrid. Nikdo," řekl jsem naštvaně a praštil ho znovu do obličeje. ,,Nebude," další rána, ,,ubližovat mé Caroline a mému dítěti!" dokončil jsem a odhodil ho dobrých deset metrů. Oddechoval jsem zprudka a pozoroval, jak se ztěžka zvedá na nohy. Sebral jsem větev ze země a potěžkal ji v ruce. ,,Lásko, je mi líto, že ti zabiju tvého bývalého kamaráda, ale je to nutné." Řekl jsem, bez špetky emocí. Bylo mi fuk, kdyby se právě rozletěl na milion kousků.
,,Já mu to říkala," zašeptala a to bylo jediné, co mi stačilo. Zaútočil jsem, ale neviděl jeho větev, která se mi zabodla do břicha. Zalapal jsem po dechu a chytil ji. Slyšel jsem křik, své jméno. Volala na mě Caroline.
,,Omyl, Klausi. Zemřeš ty," zašeptal a vrazil mi další větev do těla. Sykl jsem a padl na kolena. Všichni zírali, jak mocný Niklaus Mikaelson klečí před ubohým hybridem. Jakoby z dálky jsem stále slyšel výkřiky mé Caroline a pak se to stalo. Nade mnou Tyler zachroptěl a já vzhlédl, když se svalil na zem a zůstal tam stát jen Marcel s hybridovým srdcem v ruce.
,,Řekl bych, že jsem ti pomohl, otče," pronesl jakoby žertem, ale já mu právě teď byl opravdu vděčný.
,,Niku!" zavzlykala Caroline, když ke mnědoběhla. Ruku na bříšku. Běhala pomalu, ale stále byla vystrašená. Poklekla vedle mě a políbila, než jsem ucítil bolest, jak ze mě vytáhla jednu větev. Ale tahle metoda se mi líbila. Polibek, který odvede mou pozornost. Znovu mne políbila, ale tu druhou, větší větev vytáhl Marcel a já uvolněně vydechl a pohladil Caroline po tváři.
,,Jsi v pořádku?" zeptal jsem se jí jemně a ona se vzlykem přikývla a objala mne kolem krku. Přitiskla se ke mně a plakala. Políbil jsem ji do vlasů a tulil ji k sobě. Byli v pořádku. Ona i miminko. A Tyler byl poražen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama