It's Our Continue, Niklaus ► 1. Kapitola

11. dubna 2016 v 19:22 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky It's Our Beginning, Caroline.


Přišel jsem s Caroline domů a stále se usmíval jako pitomec. Byl jsem nadšený. Mám dívku, co miluju, budu mít dítě, které jí bude určitě naprosto podobné, doufám, že zdědí i ten její odvážný postoj. Jestli to bude holka, budu od ní muset kluky odhánět. Asi by mi nebyla vděčná, kdyby se někomu něco stalo, třeba malá zlomenina? Jsem moc ochranářský?
,,Řekneme to teď nebo až později?" zeptala se mne moje blonďatá upírka mile a zamrkala na mne řasami. Jop, byl jsem v koncích s mým zabijáckým postojem.
,,Co řeknete?" ozvala se Bekah a právě si čistila ruce od krve. Mučila Tylera? Nejsem proti!
,,Můžu to říct?" zeptala se Caroline natěšeně, vypadala tak roztomile, že jsem nemohl odmítnout.
,,Je tu Elijah?" zeptal jsem se své sestry a ta jen neurčitě mávla rukou a přezkoumávala své nehty, zatímco nadcházející matka mého dítěte nadšeně poskakovala na místě.
,,Jsem tu," ozval se můj starší bratříček, protentokrát jen v košili a oblekových kalhotách.
,,Kašleš na obleky?" pozdvihl jsem obočí a uchechtnul se.
,,Oblékal jsem se právě. Podle výrazu Caroline usuzuji, že je to nějaká šťastná informace, o kterou se musí podělit nebo se nám tu ještě rozplácne po podlaze z toho skákání," usmál se můj bratr, vypadal jako otec, který se stará o svou dceru. No fuj, tohle byla divná představa, to bych byl příbuzný s Caroline. No fujtabl!
Chytil jsem Caroline a přitulil ji k sobě, pro případ, že by se opravdu chtěla složit na zem jak dlouhá, tak široká.
,,Snědl jsi vtipnou kaši, bratře, že máš nějakou veselou náladu." Dobíral jsem si ho a moje láska mě dloubla loktem do břicha. Au!
,,Chceme vám něco říct! Je to skvělá, radostná zpráva!" radovala se a nebýt mého držení, určitě by zase začala poskakovat jako klokan.
,,Do toho miláčku," pobídl jsem ji jemně. Nechal jsem tu novinku na ni, byla tak nadšená, tak krásná, tak moje... nejlepší kombinace.
,,Budete se brát?" hádala Bekah a konečně vzhlédla od svých nehtů. Svatba... tak to mě nenapadlo. Měl bych ji požádat o ruku, když už budeme mít dítě? Další věc, kterou musím promyslet.
,,Ne," zavrtěla Caroline hlavou.
,,Niklaus se rozhodl oživit Kola?" tipoval Elijah a já ho měl chuť teď zaškrtit. Blondýnka vedle mne vzhlédla a pátravě mě probodávala pohledem. Dobrá, tohle nedopadne dobře.
,,Kdo je Kol?" zeptala se a já neurčitě bloudil očima po uvítací hale. Vždycky tam byl tenhle obraz?
,,Náš bratr, který teď hnije v rakvi, jako jsem tam hnila já," usmála se nenuceně má sestřička a já se na ni zamračil.
,,Tak to nic neřekneme," řekla ta bojovnice vedle mě a založila si ruce na hrudi.
,,Fajn, oživím ho," procedil jsem naštvaně skrz zuby a dočkal jsem se tak vítězného úsměvu mých sourozenců a Caroline. Hned se mi zlepšil den.
,,Tak až ho uživíš, řekneme to," mrkla na mě a šla nahoru do naší ložnice. A já musím držet jazyk za zuby, jinak budu mít velký průšvih. A to nechci.
,,A co je ta novinka?" zeptala se tedy Rebekah a já zavrtěl hlavou.
,,Až po oživení Kola," zavrčel jsem a vydal se do suterénu, kde jsem skladoval rakve mých sourozenců.
,,Vlastně jsem chtěla vidět, jak se to a co se to dělá." Objevila se u mne Caroline a já se uchechtnul.
,,A já myslel, že jsi šla do ložnice, třeba by jsme tam mohli zůstat celé odpoledne," navrhl jsem jí s úsměvem a ona krásně zčervenala.
,,Ani náhodou, teď probuď Kola," vyplázla na mě jazyk a já se uchechtnul. Otevřel jsem rakev a pozoroval mého seschlého bratříčka s dýkou v srdci. S povzdechem jsem ji vytáhl a schoval ji do bundy.
Můj poslední přeživší bratr Finn se toulal někde se Sage. Jediná jeho klika.
Sledovali jsme ho hodně dlouho, než Caroline začala zívat. Roztomilé zívající malé kotě.
,,Jdi si lehnout, jsi unavená, musíš o sebe teď dbát víc než předtím, aby jste oba byli v pořádku," pohladil jsem ji po tváři a jemně ji políbil na rty, než jsem ji vzal do náruče a nesl ji do ložnice nahoru. Objala mne rukama kolem krku, hlavu si položila na moje rameno a já už v půlce schodiště poznal, že rychle usnula. Usmál jsem se a dál ji nesl, ale když Rebekah nadšeně vykřikla, tak jsem tiše zavrčel a doufal jsem, že to neprobudilo Caroline. Jenže ta jen dál spala. Musí být šíleně unavená, hlavně z toho jejího klokaního hopsaní.
,,Kole! Jsi zpátky! Pane bože, tak ráda tě vidím!" radovala se Bekah dole v obýváku.
,,No bůh zrovna nejsem," uslyšel jsem odpovědět Kola a něžně jsem ji položil do peřin, sundal jí boty a přikryl ji dekou. Spokojeně se tam zavrtala.
~
,,Kole, bratříčku!" přišel jsem tam a usmíval jsem se, vyzýval jsem ho tím úsměvem a on se nenechal dlouho přemlouvat a už se mne pokusil praštit, ale to jsem ho odrazil a odhodil na gauč.
,,Zavřel jsi mě do rakve, zase." Zavrčel naštvaně a už vstával, ale to tam přišel Elijah a objal ho.
,,Jsem rád, že tě zase vidím, Kole." Řekl a tak ukončil tu naši menší rozepři.
,,Tak tu novinu, Niku. Máš pro nás s Car nějakou a Kol se probral. Kde je Caroline?" zeptala se Bekah a já tiše zavrčel.
,,Buďte potichu, spí. Je vyčerpaná, bylo toho na ni dneska moc. Mimochodem, až se probudí, měl by jsi jí poděkovat, Kole. Jen díky ní jsi venku z rakve." Řekl jsem, než po mně hodil vázu.
,,Poděkuju jí, ale tobě ani za mák," zavrčel.
,,Ta váza tu byla, no už hodně dlouho..." uchechtnul jsem se a nalil si bourbonu. ,,Dáte si?" nabídl jsem svým sourozencům a po dlouhé pauze nakonec všichni přikývli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama