It's Our Continue, Damon ► Prolog

8. dubna 2016 v 20:12 | Tew* |  It's Our Continue, Damon
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Kol
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Stefan, Caroline, Klaus, Rebekah
Anotace: Vášnivý vztah pokračuje. Zacelují se rány, objevují se nové. Jen co se Damon s Elenou přiblíží víc ke svému šťastně až navěky, objeví se nečekaný host.
Kol přijel spolu se svými sourozenci do MF, aby se trochu porozhlédli. Jenže jeho zajímá hlavně brunetka, která je zamilovaná až po uši do Damona Salvatora. Jak si "Delena" poradí s Původním, který se nechce vzdát?
Tew*: Pokračování Delena povídky (It's Our Beginning, Elena)! :D Všechno se děje a zároveň neděje. Uvítání do děje této kapitolovky, která začíná na plese u Mikaelsonových. A ano, šaty mají všichni stejné, jako ve 3x14. Bonnie má šaty akorát jako měla na maturitním plese. Kratší kapitolka, jelikož je to prolog, uvedení do děje. :)

Děj se propojuje s dějem povídky It's Our Continue, Niklaus
Takže pokud tu jsou nesrovnalosti a nechápete něco, najdete to v té druhé povídce. :D


Ona se mi smála! Jeli jsme autem. Já, moje Elena, Stefan, Bonnie a vzadu se ještě mačkal Jeremy, který pokukoval po čarodějce.
,,Vždyť jsem nic tak legračního neudělal!" hájil jsem se a usmíval. Elena seděla vepředu vedle mě a snažila si nepomačkat příliš šaty, které když jsem je uviděl, jsem jí ihned chtěl sundat. Vypadala v nich nádherně, svůdně, sexy. A to bych měl vidět jen já, no ne?
,,Ty víš, že mi stačí i jen ten tvůj pohled," chichotala se a pak se mi přitulila k rameni.
Zamiloval jsem se na první pohled, i když jsem to trochu přepískl s její proměnou a s mučením Caroline. Ale polepšil jsem se. Uvědomil jsem si své chyby a napravil je. Teď jsme šťastní.
,,Už tam budeme?" ptal se Jeremy. Nemohl jsem se divit, já a Elena jsme měli dost místa, kdežto vzadu bylo narváno, až jsem se divil, že se tam namačkali.
,,Je to za touhle odbočkou," ukázala Bonnie a já tedy zabočil. Naskytl se nám tak výhled na honosné sídlo. Opravdu pěkné, okázalé, velmi drahé a luxusní. Myslím, že tady se mi bude líbit. Zaparkoval jsem a vystoupil. Nechával jsem vystoupit ty vzadu, ale své dívce jsem dveře otevřel a pomohl jí ven. Obdařila mě za to jedním ze svých krásných úsměvů a já ji políbil.
,,Nechte si to na později!" zamručel Jeremy a já měl chuť ho něčím vzít přes hlavu.
,,Tak pojďme," usmála se Elena a já zamknul své auto a nabídl jí rámě. S úsměvem si ruku provlékla a vyšli jsme ke dveřím, kde se ta velká sláva měla odehrát.
***
Vešli jsme dovnitř a já se pořádně rozhlédl. Samozřejmě, hned jsem viděl, jak ten Kol, bratr Klause, okukuje mou Elenu. MOJI přítelkyni. Ať si kouká za někým jiným!
,,Je to tu nádherné, nemyslíš?" přerušila tok mých zabijáckých myšlenek, kde jsem stále dokola vraždil Kola, Elena.
,,Povedlo se jim to. Caroline opravdu umí organizovat." Přikývl jsem a podíval se na ni. Usmívala se, oči jí jen zářily a tato krásná víla tu byla se mnou. Mám to ale kliku.
,,A tamhle jsou!" zaradovala se a poukázala hlavou na vrchol schodů, kde si právě přitáhl Klaus k boku blondýnku. Už bylo i malinko vidět její bříško. To děťátko roste tedy hodně rychle.
,,A Caroline už nezakryje to, že je těhotná." Zašeptal jsem skoro posměšně s úsměvem a Elena mi uštědřila plácnutí do paže.
,,Moc jí to sluší a Klausovi taky," řekla a já zpozorněl. Líbí se jí Klaus? Cože?
,,Jak to myslíš?" zeptal jsem se zmateně.
,,Tvoje obočí vypadá teď jako housenka, když se tak mračíš," poznamenala se smíchem. S tím jejím krásným, odzbrojujícím smíchem. Uvolnil jsem se a usmál. ,,A myslím to tak, že se ti dva sladili. Moc jim to sluší," řekla mi a já se pozorně zadíval. Caroline měla pěkné modré šaty a jediné, co Klaus sladil, byla kravata. To umím taky. Jenže Elena si vzala ty černé šaty a tak jsem si vzal motýlka. Všichni muži měli motýlka, kromě Klause, který vyčníval s tou modrou kravatou.
,,Takže se ti tu nikdo nelíbí?" sondoval jsem pro klid mé duše.
,,Líbí," usmála se a já ztuhl. Kdo se jí líbí? Sakra, já toho idiota zabiju!
,,Kdo?" vydechl jsem přebytečný vzduch z plic.
,,Má motýlka," usmívala se. No to mi pomohlo. Koho mám zavraždit s motýlkem, když ho tady má každý?
Klaus z mého seznamu vyškrtnut.
,,Je naprosto úžasný v tom černém obleku," pokračovala s tím svým stálým úsměvem.
Můj seznam se nezúžil ani o jednoho. Samé černé obleky. Zaměřil jsem se na Kola, který nás sledoval a vypadal napjatě. To poslouchal naši konverzaci?
,,Má černé vlasy a ještě před chvílí jeho obočí vypadalo jako housenka." Dokončila. Já toho imbe-, tak moment. Ona myslí mě! Díky bohu, svět zachráněn!
,,Ty jsi mi dala!" zasmál jsem se a políbil ji radostně na rty.
,,Ty můj blázínku, snad sis nemyslel, že jsem mluvila o někom jiném!" usmívala se, ale úsměv jí zmizel z tváře, když viděla můj výraz. ,,Ty sis to myslel," zašeptala zklamaně. Nechtěl jsem ji zklamat.
,,Ne, všechno je v pořádku." Řekl jsem a chtěl si ji k sobě přitulit, ale ona se oddálila.
,,Ty mi nevěříš? Damone, vždyť tě miluju!" řekla a pak zavrčela jako to roztomilé kotě. ,,Musím si dát něco k pití." Dodala a pak se rozešla do davu lidí. Co jsem zase provedl? Snad ví, že jsem žárlivý typ. A teď jde za ní Kol. Fajn, moje špatná nálada se zlepší, až mu jednu vrazím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kathie Kathie | 9. dubna 2016 v 21:26 | Reagovat

Tak toto vyzerá pekne zaujímavo. Som zvedavá na pokračovanie. Akurát ak môžem povedať ...tá farba písma je moc svetlá na pozadie a neskutočne mi ťahá oči. :/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama