It's Our Continue, Damon ► 1. Kapitola

11. dubna 2016 v 19:25 | Tew* |  It's Our Continue, Damon
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Kol
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Stefan, Caroline, Klaus, Rebekah
Anotace: Vášnivý vztah pokračuje. Zacelují se rány, objevují se nové. Jen co se Damon s Elenou přiblíží víc ke svému šťastně až navěky, objeví se nečekaný host.
Kol přijel spolu se svými sourozenci do MF, aby se trochu porozhlédli. Jenže jeho zajímá hlavně brunetka, která je zamilovaná až po uši do Damona Salvatora. Jak si "Delena" poradí s Původním, který se nechce vzdát?
Tew*: Pokračování Delena povídky (It's Our Beginning, Elena)! :D Všechno se děje a zároveň neděje.

Děj se propojuje s dějem povídky It's Our Continue, Niklaus
Takže pokud tu jsou nesrovnalosti a nechápete něco, najdete to v té druhé povídce. :DKdyž jsem Elenu našel, tak byla na balkóně a shlížela dolů.
,,Promluvíme si?" zeptal jsem se jí opatrně. Ani se na mě nepodívala. Nejspíš jsem ji ranil. Prohrábl jsem si rukou vlasy, frustrovaný tím, že si neumím ani udobřit svou přítelkyni.
,,Nechápu, proč mi nevěříš," prolomila ticho a já si povzdechl.
,,Miláčku, já ti věřím, ale... nevěřím těm mužům." Řekl jsem přešel vedle ní. ,,Hlavně Kolovi," dodal jsem a podíval se jí do tváře.
,,Nikdy jsem ti nedala důvod mi nevěřit," šeptla a podívala se na mě. Měla pravdu, nedala mi důvod jí nevěřit. Jsem to ale idiot.
,,Já vím, omlouvám se." Řekl jsem jen a přitulil ji k sobě. Zabořila si hlavu do mé hrudi a já vdechoval její vůni.
,,Eleno, je ti už-" objevil se u nás Kol a já se zamračil.
,,Co tohle znamená?" zeptal jsem se a odtáhl od sebe Elenu. Rozpačitě se na mě koukala. Nevím, jestli to budu chtít slyšet.
,,Když jsem od tebe odešla, byla jsem rozrušená a on mě našel a jen mi pomohl. Povídali jsme si. Nic víc," řekla a já se zamračil ještě víc.
,,Tenhle důvod je dostačující k tomu, abych ti nevěřil," odpověděl jsem a ona na mě zůstala koukat. Bylo mi to jedno. Právě tohle mi vadilo. Chtěl jsem, aby to věděla.
,,Tak hele, nech ji být. Je z tebe akorát vyděšená!" zavrčel Kol a přešel k Elenině boku. Přešel k MÉ Eleně.
,,To je v pořádku," zašeptala a podívala se na Kola.
,,Ne to není," odsekl jsem, i když to nebylo mířené na mě. Cítil jsem růst svých špičáků a žilek pod očima.
,,Damone," vyjekla Elena, cítil jsem, jak byla vyděšená, ale nebral jsem na to ohled. Zaútočil jsem na Kola a vrážel mu pěstmi do obličeje. Nenechal se zahanbit a pokoušel se to vracet, ale jak byl překvapený, tak se mu moc nevedlo.
Ani jsem si neuvědomil, že je Elena pryč, teprve když se Kol rozhlížel kolem, využil jsem situace a odhodil ho přes zábradlí dolů. Elena byla v bezpečí, věděl jsem to. Seskočil jsem za ním a přišpendlil ho k zemi.
,,Už mi na Elenu nešahej," zavrčel jsem, když jsem mu zlomil vaz. Se zamračením jsem se vydal zpátky. Vyskočil jsem na balkón, aby to nebylo nápadné.
***
Nastartoval jsem auto, Elena mlčela, vypadala ještě víc bledá než před chvílí.
,,Jak jsi mohla mluvit s Kolem?" zeptal jsem se naštvaně a vyjel s pískotem pneumatik domů.
,,Jak jsi mu mohl ty zlomit vaz?!" křikla po mně, až jsem sebou trhl. Takhle na mě nekřičela snad nikdy. I když byla člověk a bála se.
,,Sakra, neměl se tě co dotýkat a mluvit s tebou! Copak nevidíš, že tě akorát chce odtrhnout ode mě?" zeptal jsem se jí a podíval se na ni.
,,Jenže díky tomuhle co předvádíš, se mu to i daří!" řekla hystericky a já šlápnul prudce na brzdu. Díval jsem se před sebe a nemohl uvěřit vlastním uším.
,,Cože?" zašeptal jsem a na sucho polkl. Jenže když jsem se otočil, byla už pryč. Dveře nechala otevřené. ,, Eleno!" vykřikl jsem a praštil do volantu. Vyšel jsem z auta ven a rozhlížel se.
,,Nečekala bych, že zrovna ty budeš upír, Damone. A už vůbec bych nečekala, že bude upírem Elena." Ozval se hlas Liz, Carolininy matky. Vůbec jsem ji na tom bále neviděl, takže se tu schovávala a lapala upíry?
,,Nevím o čem to mluvíš, Liz." Nasadil jsem svůj provokatérský hlas a otočil se na ni. Ztuhl jsem, když jsem viděl, jak Elena leží v Kolově náruči.
,,Je nadopovaná sporýšem." Odpověděla mi šerifka, ale já stále jen koukal na Elenu. A hlavně na toho, kdo ji držel. Jak se opovažuje?
,,Nezabiješ ji," řekl jsem a konečně se podíval na ni.
,,Ne, já zabiju tebe." Odpověděla, než pozvedla zbraň a vystřelila. Dřevená kulka. Sykl jsem a klopýtl dozadu.
,,Jen do toho," zasmál se Kol a odnášel si Elenu pryč. Ne, to nesmím dovolit. Přemístil jsem se k Liz a zakousl se jí do krku. Nepila sporýš, jelikož byla ovlivněná Kolem a já právě teď potřeboval krev na uzdravení mé rány.
,,Dost," vydechla, než se mi skácela u nohou. Zase jsem se cítil plný energie. Dřepnul jsem si k ní a nechal ji napít se mé krve. Neodpustili by mi, kdybych ji nechal zemřít. Ovlivnil jsem ji, vzal jsem jí zbraň a poté se přemístil před Kola. Držel dál Elenu v náručí, ale myslel si, že má vyhráno. Já si to tedy nemyslel.
,,Snad jsem ti řekl, že je moje a ty ji máš nechat být, ne?" zavrčel jsem a vystřelil. Dřevěná kulka se mu teď hezky usadila v krku. Zachroptěl a už se kácel k zemi. Vzal jsem si od něj Elenu a přitulil ji něžně k sobě.
,,Nejsi jí hoden," zachroptěl a pozoroval nás.
,,Rozhodně jsem jí hoden víc než ty," řekl jsem, než jsem vystřelil další kulku do jeho hlavy. Byl jsem chladnokrevný a moje já tohle vítalo. Nejspíš se vrátí zase bezcitný bastard. Tedy ke všem, kromě Eleny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama