Is It Love, What I Feel? ► 2/2 (Damon & Elena)

23. dubna 2016 v 21:20 | Tew* |  Short Stories by Tew*
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Grayson
Vedlejší postavy: George Lockwood
Anotace: Minulost, rok 1864, kdy sedmnáctiletá Elena zůstává ochraňována otcem, který se bojí, aby se jí něco nestalo, jako její matce. Jenže co se stane, když do jejich domu vkročí Damon Salvatore, který zažádá o něco, co není Eleně zrovna dvakrát příjemné?
Tew*:Druhá část této jednorázovky, doufám, že se bude líbit. :) Nechala jsem takový otevřený konec, i když tohle má být konec této jednorázovky. :D No, uvidíme. :) Přeju dobré počtení. :)

Budu ráda za každý komentář! :)Pohled Eleny:
Seděla jsem vedle mého budoucího manžela na naší zásnubní hostině. Všichni se vesele bavili, ale já tam byla jako hromádka neštěstí. Proč mne tatínek nutí ke svatbě? Co jsem tak mohla provést, že se stalo zrovna tohle? Můj snoubenec odešel po boku mého otce a já, jako vždy, nemám tušení kam.
,,Zatančíme si?" zjevil se u mne Damon po chvíli a nabídl mi ruku. Lehce jsem se zamračila a pak tedy přikývla a přijala jeho ruku. Vytáhl mne na nohy a vzal mne na parket. S úsměvem mne k sobě přitáhl a začali jsme tančit. Cítila jsem se lehce, velmi dobře v jeho náručí, jelikož uměltančit, ne jako ostatní dřeva tady, u kterých jsem musela držet bolestivé úpění, když mi šlápli na nohu.
,,Tančíte velmi dobře," řekla jsem upřímně. Možná to nebude tak špatné, mohla jsem přeci jen skončit s nějakým blbem.
,,Eleno, ty tančíš ještě líp," sklonil se opatrně ke mně a usmál se. On mi začal tykat? To se smí? Super!
,,Děkuji," zčervenala jsem jako rajče a pousmála jsem se.
,,Není zač," zamumlal a poté se ke mně sklonil tak, že mne políbil. Můj první polibek! On.Mě.Políbil! A moc se mi to líbilo. Tak moc, že jsem mu ten polibek s radostí oplatila.
Pohled Damona:
Ona mi polibek oplácí! A já se bál, že mě praští a uteče. Ne, ona mě musela zase překvapit. Je to na dobré cestě, díky bohu.
Když jsem se odtáhl, ač nerad, tak na mě jen omámeně koukala a poté s tím roztomilým červenáním pohlédla kolem nás. Všichni na nás koukali, jelikož tohle byl u nás obrat o 180 stupňů.
,,Dáš si něco k pití?" zeptal jsem se s pousmáním, nebral jsem ty lidi v úvahu. Ať si koukají, ať žárlí, jakou mám nádhernou snoubenku a oni ne.
,,Ráda," usmála se. ,,Damone," dodala a pro mne to byla rajská hudba, slyšet její hlas vyslovovat mé jméno. Je to tak úžasné, slyšet to. Jsem rád, že tohle budu slýchat tak často.
,,Hned jsem zpátky," políbil jsem ji co nejněžněji na rty a pohladil ji rukou po tváři. Usmála se a chytla mě za ruku.
,,Počkám na balkoně," šeptla a vydala se tam. Zůstal jsem tam stát, zůstal jsem se na ni dívat, na její ladnou chůzi, na její krásné šaty, které podtrhávaly přesně ty křivky, které mají být podtrhnuty.
Zatřepal jsem hlavou, abych se probral a brodil jsem si cestu k sloužícímu, který nosil tác se šampaňským. Vzal jsem dvě sklenky, když jsem uslyšel výkřik, který přes hudbu nemohl slyšet nikdo jiný.
,,Eleno!" zašeptal jsem, upustil sklenky a vyběhl za ní na balkon.
Pohled Eleny:
Přešla jsem na balkon, kde byl o něco lepší vzduch a hudba tu byla tlumená, což mé hlavě jen prospělo.
,,Pěkný ples," řekl vedle mě George Lockwood. Neměla jsem ho ráda a nikdy mít nebudu. Je to jen nadržený hlupák, který smilní s každou, která mu na jeho řečičky skočí. Se mnou mu to nevyšlo.
,,Ano, s Damonem budeme jistě šťastní," řekla jsem klidně a pohlédla z balkonu na zem pod námi, kde rostly květiny, kopretiny myslím.
,,Byl jsem na cestě požádat o tvou ruku, když jsem se dozvěděl, že jsi se zasnoubila s ním," upil svého pití a já na něj pohlédla.
,,Ani kdybych nebyla, tak by mne můj otec nedal někomu, jako jsi ty." Zamračila jsem se na něj. Podíval se na mě a v jeho očích se něco žlutého zablýsklo. Co to bylo?
,,Vážně? Taky tě můžu mít hned," zavrčel a přitiskl mne k zábradlí, odhodil sklenku dolů a já poplašně vyjekla, když mne vysadil na zábradlí.
,,Co to děláte? Pusťte!" zamračila jsem se a chtěla se prát, ale on mne chytil za ruce a naklonil mne tak, abych byla nad tou zemí, ten pád bych určitě nepřežila. Vykřikla jsem a chtěla se naklonit, abych mohla v bezpečí slézt, ale on mi ruce chytil jednou svou a začal mi vyhrnovat suknici mých šatů. Proboha, co chce dělat?! Znovu jsem vykřikla a bojovala s ním, jak jen jsem mohla. Do očí mi vhrkly slzy, když jsem pochopila jeho úmysl.
,,Zabiju tě!" zavrčel někdo za jeho zády a George mě pustil a odletěl na zeď.
,,Damone!" vykřikla jsem, když jsem padala dolů. Já zemřu, to ne!
,,Eleno, ne!" nestihl to, nestihl mě chytit a já padala na zem. Zemřu..
Pohled Damona:
Nechytil jsem ji, nestačil jsem ji zachytit. Proboha! Vždyť mi zemře.
Přehoupl jsem se přes zábradlí a seskočil dolů těsně před tím, než spadla a tak jsem ji zachytil do náruče. Měla silou zavřená víčka, třásla se a rukama svírala své šaty jako nějaký opěrný bod.
,,Mám tě," zašeptal jsem a klekl si s ní. Tiskl jsem ji k sobě, držel ji. Je živá, zdravá a nic jí neudělal. Za tohle ho zabiju. Vlkodlaka. Odfrknul jsem si nad tou ironií. Upír a vlkodlak v jednom městě, usilující o tu samou dívku.
,,Damone?" zašeptala po chvilce a vyděšeně se na mě podívala. V jejích očích se strach přeměnil na úlevu a ona se mi vrhla kolem krku. Vzlykala, šeptala mé jméno a tiskla se do mého objetí. Zavřel jsem oči a vychutnával si to.
,,Jsem tady. Je to v pořádku, jsi v pořádku." Šeptal jsem něžně.
,,Tolik jsem se bála, moc jsem se bála!" zavzlykala.
,,Bude to v pořádku, neboj se, jsem u tebe." Řekl jsem a políbil ji na rty.
,,Chtěl mi ublížit," zašeptá. ,,A jak jsi to udělal?" zeptala se mě pak opatrně. Ou, tak tohle se bude vysvětlovat špatně.
,,Jsem rychlý, jako blesk, miláčku," zašeptal jsem a ona na mě překvapeně koukala. Kvůli té rychlosti nebo oslovení?
,,Řekl jsi mi miláčku," šeptla nesměle a pousmála se. ,,Líbí se mi to," zamumlala a pak mě objala. Dobré znamení.
,,Vše ti vysvětlím zítra, slibuju." Řekl jsem něžně a přitulil ji k sobě víc.
,,Už se na to těším," řekla a políbila mne tentokrát ona. Ano, získal jsem si ji záchranou života. Hlavně je dobře, že jí nic není. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama