Hard Night in Las Vegas - Chris & Rebekah

10. dubna 2016 v 13:33 | Tew* |  Short Stories by Tew*
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Chris & Rebekah
Hl. postavy: Chris, Rebekah
Vedlejší postavy: Žádné
Anotace: Rebekah se probudila v Las Vegas. To by na tom nebylo to nejhorší, kdyby se neprobudila vedle naprostého cizince, který rozhodně neměl co dělat v jejím pokoji. A už vůbec by na ruce neměla mít prsten s diamantem, který je málem tak velký, jako její pěst.
Tew*:P ár Chris+Rebekah, snad se bude líbit. Dlouho jsem přemýšlela, jaký pár do povídky, kterou jsem už měla promyšlenou a když už, tak Chris a Rebekah mi tam rozohodně seděli. Tak snad se bude líbit a napíšete nějaký ten komentář! :)

Probudila jsem se s pořádnou kocovinou. Slunce pražilo skrz okna hotelového pokoje a já měla celkem vzato okno ohledně včerejší noci. Na to, že jsem upírka, ke všemu původní, tak jsem se zřídila pěkně. Tohle se mi snad ještě nikdy nestalo, že bych o sobě nevěděla. Ale tak nejspíš musí být všechno poprvé.
Prohrábla jsem si rukou své blonďaté vlasy, ale pak jsem sykla, protože se o něco zachytili. Zmateně jsem ji opatrně vytáhla z vlasů a podívala se udiveně na diamant na mém prstu. Co to?!
A pak se to ozvalo. Tichý zvuk, který mě upozornil, že nejsem sama. Opatrně jsem se posadila a pak se podívala vedle sebe. No do háje!
Vedle mě ležel nějaký muž. Černé vlasy, nahý trup a když jsem zvědavě nadzdvihla přikrývku, tak jsem zjistila, že má jen boxerky. Ale na boku měl vytetované mé jméno. Ozdobným písmem tam stálo REBEKAH. Kousla jsem se do rtu a podívala se prsten na mém prsteníčku.
Se zamračením jsem se podívala pod přikrývku a zjistila jsem, že mám jen kalhotky a podprsenku. Ale to nebylo všechno. Na tom samém místě, na boku, jako měl on mé jméno, já měla nejspíš jeho. Ozdobné písmo, stejně jako u něj, černý inkoust byl na mé kůži. CHRIS. No to bude legrace ještě.
Nevěděla jsem co dělat. Nepamatovala jsem si ani ťuk z včerejší noci, kdy jsem se dala nejspíš tetovat a vdala se. Tohle byl jistojistě prsten, který mi jasně říkal, že jsem se vdala. Nechápala jsem to.
Ano, toužila jsem po pravé lásce celý svůj život. Myslela jsem si, že jsem ji našla, ale pokaždé to nevyšlo. To jsem se už zbláznila naprosto, že jsem se vdala za cizince? Za černovlasého, úchvatného cizince, musela jsem přiznat. Bylo to naprosto impulsivní, když jsem se natáhla a opatrně šáhla jedním prstem na jeden jeho břišní sval. Opravdu měl vysportovanou postavu. Vypadal naprosto pohádkově.
Povzdechl si a pak ospale a zřejmě s kocovinou, jako jsem měla já, otevřel oči. Podívala jsem se do nich a málem se v nich ztratila. Jeho oči měly zelenou barvu, takovou tu hypnotizující, nádhernou, ve kterých se málem utopíte.
Jenže pak se zmateně zamračil a taky se posadil. Evidentně neměl páru o včerejší noci. Nemohla jsem se divit, jestli toho vypil jako já, tak musí mít ještě větší kocovinu. Cítila jsem, že je to člověk, takže takové množství alkoholu by pro něj nebylo ani zdravé.
Chvíli jsme na sebe jen zírali, než se podíval na svůj bok, kde se pyšnilo tetování s mým jménem. Poté vzhlédl a stáhl mou přikrývku tak rychle, že jsem to málem ani nepostřehla. Díval se na můj bok, kde tkvělo jeho jméno. Těkal mezi našimi tetováními pohledem, než se pořádně, jako kdyby si dodával odvahy, nadechl a podíval se mi do očí.
Olízla jsem si rty, protože jsem nevěděla co čekat. Bude křičet, nadávat? Bude si něco pamatovat? Proč mám z toho takový strach? Z odmítnutí? Podle dosavadních zkušeností bych se s tím už mohla smířit.
,,My jsme se vzali?" zeptal se a já zamrkala z nenadálé otázky. Instinktivně jsem si druhou rukou přikryla tu s prstenem.
,,Ano," zachraptěla jsem, než jsem si odkašlala. ,,Myslím, že ano. Abych pravdu řekla, nic si nepamatuju," řekla jsem, lehce zčervenalá studem.
,,Aha," zamručel jen, než vstal ke mně zády z postele a projel si rukama vlasy, až se svaly na jeho zádech zavlnily. Málem jsem zavrněla jako kočka. ,,A dali jsme sespolečně tetovat," zamumlal ještě.
,,Taky jsem... to zjistila," špitla jsem a sklopila pohled ke svým prstům, kde se tkvěl ten diamant.
,,Včera v noci, kdy jsme se pořádně ztřískali," dodal a já uslyšela v jeho hlase nevíru. ,,Ale něco si z toho pamatuju," otočil se ke mně a propaloval mě pohledem.
,,Co si pamatuješ?" zeptala jsem se skoro bez dechu. Na tomhle záleželo, protože jsem se tak mohla dozvědět aspoň něco málo z včerejší noci.
,,Že jsi upírka," uchechtl se a já na něj zůstala koukat. Tohle jsem mu řekla? Člověku?
,,Jak to, že jsem ti to řekla?" údiv v mém hlase nešel přeslechnout.
,,Protože jsem ti jako první řekl, že jsem čaroděj," odpověděl a já vykulila oči. Čaroděj?
,,Vážně? A jaký?" zeptala jsem se, tak trochu jsem mu nevěřila. Jenže on se pak jen usmál a moje podprsenka se sama od sebe rozeplaspadla, takže jsem s vyjeknutím zakryla svá ňadra a střelila po něm varovným pohledem.
,,Neměla jsi se ptát, když se ti to nelíbí. Mimochodem, máš je pěkný," mrkl a já po něm volnou rukou hodila polštář. Byla jsem naštvaná, zostuzená a přitom jsem měla chuť se smát.
,,Umíš udržet tajemství?" pozdvihla jsem na něj obočí, když jsem si přetáhla přikrývku přes prsa a držela si ji tam.
,,Do doby než někoho potkám, tak jistě." Odpověděl klidně, ale pak se usmál.
,,Myslím to vážně," vyplázla jsem na něj jazyk a postavila se. Přikrývku stále přitisknutou k tělu.
,,Udržím, nikomu to neřeknu, stejně jako ty neřekneš nic o mně." Pokrčil rameny a já přikývla.
,,Co budeme dělat?" zeptala jsem se ho opatrně.
,,Myslím, že by jsme to měli zvážit všechno. Pokud jsme se vzali, muselo nás k sobě něco táhnout, určitým způsobem si myslím, že nás to táhne k sobě i teď." Řekl a pozoroval mě. Byl o hlavu vyšší, takže jsem k němu musela vzhlížet. Usmála jsem se, protože se mi líbilo, že nepřemýšlí hned o rozvodu a neodsuzuje mě za upírství.
,,Takže tím chceš říct, že spolu zkusíme být?" zeptala jsem se, zda to chápu dobře.
,,Myslím to přesně tak," přikývl a pak mě stáhl na postel pod něj a já se zasmála.
,,Co hodláš dělat?" optala jsem se ho zvědavě. Přeci jen se známe jednu noc. Neříkám, že bych si nedala říct.
,,Poznáme se trochu víc," odpověděl a lehl si vedle mě. ,,Proč jsi v Las Vegas?" zeptal se a já se přetočila na bok k němu, stále si držíc přirývku u těla. Přemýšlela jsem, co mu říct. Bylo toho teď tolik... ale jako svému manželovi bych to asi měla říct.
,,Hledá své místo. Jezdím z města do města, hledám kde se usadit a potřebovala jsem na chvíli vypnout. Tak jsem zajela sem." Hodila jsem rukou do vzduchu, abych dala gestem svým slovům větší váhu. ,,A co ty?" zeptala jsem se ještě.
,,Pohádal jsem se s rodiči. Nejspíš nejsem dle jejich očekávání a pořád mne srovnávají s bratrem. A tak jsem se naštvaný přemístil do Vegas a tam potkal tebe. Byla jsi roztomilá, jak jsi už byla tak trochu nametená," usmál se a já zčervenala. Ani si nepamatuju, kdy se mi tohle stalo naposledy tolikrát. ,,A tak jsem se s tebou dal do řeči a pil spolu s tebou. Vím, že jsme si to užívali, bavili se, ale pak už mám okno." Pokrčil rameny a pousmál se.
,,Já si právě nepamatuju ani to, jak jsem tě potkala, promiň." Pípla jsem nesměle a on se zasmál.
,,To nevadí, poznáme se znovu a lépe," mrkl na mě a já se usmála, ale pak mi to došlo. Jeho předchozí slova. On se sem přemístil? Buďto se projevily zbytky alkoholu a nebo to opravdu řekl.
,,Jak jsi myslel to, že jsi se sem přemístil?" zeptala jsem se ho. Jenže on místo odpovědi zmizel v záblesku modrých světýlek a já se překvapeně posadila a rozhlédla se. A pak se zjevil přímo přede mnou v té samé záři modré.
,,Takhle," uculil se a já na něj jen zírala. Nikdy jsem tohle neviděla a ani jsem si nemyslela, že tohle je možné. Dívala jsem se na jeho samolibý úsměv a nevěděla, co říct. On se normálně přenesl v záři světla na jiné místo. Zamrkala jsem, abych se vzpamatovala.
,,Páni, tohle se může hodit, pokud poznáš mého bratra Klause," vylítlo ze mě dřív, než jsem se mohla zastavit.
,,Takže máš taky bratra?" zeptal se Chris a posadil se vedle mě.
,,Vlastně mám bratry čtyři. Klause, Elijaha, Kola a Finna." Odpověděla jsem a prohrábla si rukou bez prstenu vlasy.
,,Takže jediná dívka? To jsi musela mít nejspíš těžké dětství," pokýval hlavou a já se pousmála.
,,Jsou to ti nejlepší bratři, ale občas dokážou lézt na nervy, to nezapírám. Hlavně Klaus je ke mně velmi ochranitelský. Velký bratr, i když je mladší než Elijah, který taky není zrovna rád, když si někoho najdu a on to neschválí. Někdy mít bratry se nevyplácí, jsou moc ochranářští." Přiznala jsem.
,,Tak proto se mi hodí umět se přemisťovat." Usmíval se, nevypadal nijak uraženě nebo vyděšeně. Jako kdyby ho těšilo, že bude nějaké napětí. ,,A teď vyrazíme na snídani, protože máme oba určitě hlad, nebo aspoň já a tu kocovinu potřebujeme zajíst." Zasmál se tiše a vstal, než našel svoje věci a oblékl se. Zasmála jsem se, protože na jeho tričku bylo sprejem napsané: Novomanželé.
Tady někdo musel minulou noc řádit, pomyslela jsem si, protože to byla pravda. A byla jsem si naprosto jistá, že to byla nejdůležitější noc v mém životě. Nemůžu si ji nechat jen tak proklouznout mezi prsty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivina Ivina | 10. dubna 2016 v 20:01 | Reagovat

Super nápad, teším sa na ďalšie časti :D Rebekah a Chris sú spolu perfektný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama