Dark Angel ► Prolog

27. dubna 2016 v 17:54 | Ellie |  Dark Angel
Téma: TW/vlastní tvorba
Postavy: Mia, Gabriel, Anita, Stiles, Derek, Dr. Deaton, Scott, Lydia, atd… ◄ ZDE
Páry: Stiles/Mia/Derek, Scott/Kira, Isaac/Allison
Anotace: Mia vypadá jako obyčejná dívka, ale není. Je to anděl, správně řečeno andělský bojovník. Křivým obviněním ze zrady, kterou nespáchala je jí udělen trest, pro anděly ten nejkrutější. Přijde o svá křídla a tím i o svou andělskou podstatu. Vyhnána z místa, které se stalo jejím domovem, se rozhodla najít jediného žijícího příbuzného a to nevlastního strýce Dr. Alana Deatona. Když dorazí do městečka Beacon Hills, snaží se aspoň trochu zapadnout, ale jde jí to těžce, když vlastně netuší, jak žít normální život a stále jí trápí myšlenka, že je vlastně obyčejná. S pomocí Lydie se pomalu začleňuje i do života studenta na střední škole a seznamuje se tak i s jejími přáteli. I přesto, že jí k sobě přijali, se Mia mezi nimi stále cítí cizí. Vše se změní až v době, kdy se kolem ní začnou motat jak Derek tak i Stiles a ona tak poprvé poznává i zákoutí lásky. Když už se zdá, že by snad mohla být opět šťastná a smířená se sebou, se ve městě objeví dva cizinci, kteří zosnovali plán na její zničení, a všechno se najednou zkomplikuje ještě víc.
Poznámka: Dívka, která ztratila všechno, se rozhodne najít jediného člena rodiny, který jí zbyl. Rozhodne se odjet do BH a najít ho. Podaří se jí to?Prolog


Slzy stékající po tváři, jí padaly na ruce, které měla položené před sebou. Nemohla je zastavit. Byly to slzy bolestí, studu a zrady. Ano přesně tak se cítila, zrazena těmi, kterým po celou dobu říkala rodina. Sáhla po zbytku svého oblečení a lehce jej obmotala kolem svého těla. Z něčeho co kdysi byla kapsa, sebrala malý kus papírku a sevřela ho ve své dlani. Pomalu a s bolestivým syknutím vstala. Pírka poletující kolem ní, byly to jediné, co zůstalo po jejím starém životě. Pomalými kroky se dostala ke dveřím, stiskla zlatou kliku a otevřela je, ani se pořádně nerozhlédla a vyběhla ven z místnosti.
Utíkala dál tmavou chodbou. Bosé nohy jí studily pokaždé, když se dotkly studené dlažby. Držela si kus látky, aby jí nespadl a ohlížela se za sebe. Zmocňoval se jí stále větší strach a bolest, která dívce vystřelovala ze zad do celého těla, jí pomalu ubírala síly. Stiskla látku pevně v rukou a běžela dál. Po tváři jí stékaly slzy a docházelo jí, že tímto okamžikem přišla o všechno. Byla obyčejná, byla nic. Vyrvali z ní kus jejího já a nechali jí napospas životu, který vlastně ani neznala. Doběhla na konec chodby a prudce strčila do velkých ozdobně kovaných dveří obloukovitého tvaru, které se ztěžka, ale přece otevřely.
Sluneční paprsky dívku ihned oslepily, musela si dát ruku před oči a přizpůsobit svůj zrak dennímu světlu. Po chvíli rozhlížení se po okolí, uviděla auto parkující vedle honosného sídla, ze kterého se snažila co nejrychleji utéct. Zvedla kámen ležící u svých nohou a rozbila si s ním okénko na straně řidiče. Začala rychle prohledávat veškeré přihrádky a snažila se najít náhradní klíč. Ten se nakonec našel ve stínítku u řidiče, vložila tedy klíč do zapalování a nastartovala. Naposled se ohlédla po místě, které jí bylo domovem a s pištění pneumatik se rozjela co nejdál odtud. Papírek, který celou tu dobu svírala pevně v ruce, vložila do přihrádky na straně spolujezdce. Musela ho najít, byl její jediná naděje.


Projížděla prázdnou silnici, všude se táhl mlžný opar, už si říkala, že snad zabloudila. Pevně tiskla volant v rukou a pozorně sledovala vozovku před sebou. Když konečně minula ceduli s nápisem "Welcome to Beacon Hills" ulevilo se jí. Jela správně. Šlápla pořádně na plyn. Měla stále větší bolesti a cítila, že mám i horečku. Z palubní přihrádky vytáhla papír s adresou a ještě jednou se na ni podívala. Odložila ji na přední sedadlo a konečně vjela do města. Koukala kolem a hledala tu správnou ulici. Po čele jí stékaly kapky potu a cítila, jak látka na zádech prosákla krví. Tělo se jí celé třáslo v horečce a začínala mít mžitky před očima. Snažila se pokračovat dál, když konečně uviděla tu správnou ulici a odbočila, přímo před ní se objevil velký neonový nápis Animal Clinic. Tělo dívku už přestávalo poslouchat, chtěla zastavit, ale místo brzdy šlápla na plyn a nabourala autem do stěny budovy. Hlavou se praštila do volantu a nechala jí na něm položenou. Koukala se okolo, ale zrak měla rozmazaný. Rozluštila jen dvě blížící se lidské siluety, následně zvuk otevírajících dveří a své jméno, které vyslovil jeden z nich. I po těch letech poznala jeho hlas.
"Strýčku," to bylo to jediné, co ze sebe dokázala dostat, dřív než jí pohltila temnota.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama